Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to wez jeszcze przykladowo mini hd w polsacie zeby tak po maxie dublowac kanaly

Mi zależy na tvnturbo i discovery, oraz paru kanałach FTA w tym TVS czy RebelTv tego w dvb-t nie będę miał, widocznie jesteś za bardzo ograniczony żeby dojść do takich wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na opcję canal+kompakt za 54zł na 19 miesięcy,więc w grudniu przyszłego będę mógł powalczyć o jakąs nową promocję.Obecna umowa kończyła mi się 31 lipca b.r.Nie chciało mi się wysyłać wypowiedzenia i czekać na może lepszą ofertę.To na czym mi zależało uzyskałem,cena jest zagwarantowana przez cały okres umowy,wziąłem też MR z dekoderem Pace 2221 za 49 zł.Jeszcze 1 czerwca nie chciano zejść z ceny, za tę samą opcję, 62 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj po przeczytaniu paru wpisów na forum o tym ze dają Canal + Optimum za 57 zł napisałem maila z pytaniem czy mogę złożyć wymówienie drogą elektroniczną, czy muszę wysłać pocztą, bo właśnie kończy mi się umowa z końcem czerwca. Dodałem ze jak maja jakąś atrakcyjną ofertę, np Canal+ Optimum w cenie 57 zł, bo znajomi tak przedłużyli to się zastanowię nad wysłaniem wymówienia. No i po ok 2 godzinach dostałem odpowiedź że mają propozycję Canal+ Optimum za 57 zł, gdzie wcześniej jak sam dzwoniłem do nich zapytać czy mają jakąś ofertę to 62 zl chcieli za Canal+ Kompakt!! Gdzie dla nowych klientów jak przez neta kupujemy jest 60! No i wieczorem zadzwoniłem i powiedziałem zę się zgadzam na takie warunki i jak skończyłem rozmowę z konsultantem to już miałem nowy pakiet. A teraz na ICA mam dodatkowe oferty, np HBO HD za 23. I jak to wezmę to będę miał Canal+ Optimum + HBO HD za 80 zł, gdzie wcześniej proponowali mi za 85 zł Canal+ Komfort + HBO HD!! Jedyny sposób to wspomnieć o wymówieniu i przejściu do innej platformy;] działa na 100% i to bardzo szybko;] Pozdrawiam i życzę powodzenie w negocjacjach. MI się podoba Cyfra;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doczytaj? Przecież On nie pisał, że ma HBO, tylko chce mieć. W tej chwili nikt mu już nie włączy HBO SD. I nie w cenie 19 zł.

 

 

Ale tez nie napisal ze to przy przedluzeniu umowy. W takiej sytuacji moze dolaczyc hbo (rowniez tylko w sd) wlasnie w takiej cenie. Jesli przedluza to oczywiscie moze tylko hbo hd dolaczyc za 23zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od startu była propozycja 69zł za Optiumum i Canal+, później zaproponował 57zł za Optimum i Canal+, wypożyczenie dekodera za free. Na razie się zastanawiam czy mi się to opłaca, zwłaszcza, że większość tych kanałów nie oglądam, a prawie 60zł to nie mało kasy. Może bym się zgodził, żeby mieli jakiś bardziej sensowny dekoder do zaoferowania, ten Pace już mam go dość, tyle lat bez normalnego EPG na pasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam canal + optimum i paczke kanalow hd za 64,8 zl i dekoder hd za free na wypozyczeniu... takze chyba mi nie oplaca skladac wypowiedzania ? jak koledzy i kolezanki mysla ? moge cos wiecej ugrac ? wracajac do opcji hbo o ktora pytalem. tak pan mi zaproponowal wersja hd za 23 zl i sd za 19 zl .. takze nie rozumiem wiekszosci napinaczy .. gdybym nie dostal takiej propozycji to bym jej tutaj nie pisal ... bajkopisarzem nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj po przeczytaniu paru wpisów na forum o tym ze dają Canal + Optimum za 57 zł napisałem maila z pytaniem czy mogę złożyć wymówienie drogą elektroniczną,

Jaki temat wybrałeś w formularzu bo ja wybrałem informacje to mnie spławili, że mam sobie zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od startu była propozycja 69zł za Optiumum i Canal+....

Sami zadzwonili? czy był kontakt z Twojej strony ?

A jeśli Ty dzwoniłeś to na jaki numer ?

Ten dekoder za free to PVR ?

Sami zadzwonili, Pace SD chcieli dać za free, bo już od 2008 roku mam ten dekoder za free, Pace PVR za 15zł miesięcznie, można kupić na własność Sagemcoma HD za 129zł. Niestety ja raczej oferty Cyfry w obecnej postaci nie zaakceptuje, wolę poczekać przez tzw. sezon ogorkowy i coś innego wziąć, dużo się rozwinie sytuacja od startu DVB-T to myślę że operatorzy będą więcej kanałów oferować za tą sama cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...