Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ziutek, myślę że jeszcze tego na pewno nie wiadomo dopóki nie ma regulaminów. Nie wiadomo czy ta promocja w ogóle się połączy z tą naszą z rabatem 30%. Z kolei kolega @taiszo pisał, że w naszej 30% promocji po podniesieniu pakietu rabat będzie dalej procentowy a nie kwotowy, a więc zupełnie odwrotnie niż Twój konsultant.

Trzeba czekać na regulamin tych obu promocji, pierwszy przyjdzie z aneksem "Cyfra+ powrót" do umowy a drugi ma być ogłoszony 2 lutego wraz ze startem promocji "wyższy pakiet w tej samej cenie".

 

W przypadku "oglądaj więcej w tej samej cenie" nie wiem jak to będzie wyglądało z tymi zniżkami. Najlepiej poczekać do lutego na regulamin tej promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam pakiet OPTIMUM i umowa konczy sie w lutym, wypowiedzenie wyslane

czy moge zmienic pakiet na KOMPAKT bez kosztow i skorzystac z promocji na 13 miesiecy

 

Dzwoń do nich lub pisz maila że chcesz przedłużyć na tych warunkach. W aneksie możesz sobie wybrać dowolny pakiet (nie wiem czy Start).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę.

Wypowiedzenie wysłane przed dwoma miesiącami, umowa wygasała 31.01.2011. Dobrze ze sam zadzwoniłem, bo jak mówił konsultant już mnie spisali na straty ( mówiłem do tej pory, że przechodzę do "n" )

Warunki jakie otrzymałem:

Umowa na 13 miesięcy, nie można schodzić niżej

Optimum - 44,73 - abonament przez 12 miesięcy, rabat 19,17 zł (30%), ostatni miesiąc 100%

Pace PVR HD 14 zł przez 13 miesięcy

Canal plus hd - 27,93 , rabat 11,97 (30%) przez 13 miesięcy, zobowiązanie stałe na 13 miesięcy

 

Promocję można łączyć z tą ostatnią "więcej za mniej" , tyle że jak zmienię pakiet na optimum hd to rabat 30% będzie liczony tylko w kwocie 19,17 zł , a nie 30% od optimum hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg "więcej za mniej" dostałbyś Prestiż a nie Optimum HD. Myślę zatem że ten rabat pozostaje kwotowy a nie 30-procentowy niezależnie od tego czy skorzystamy z promocji "więcej za mniej" czy też bez niej po prostu podniesiemy sobie pakiet. A łączyć promocje ja wynika z tego można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wiem o dwóch przypadkach gdzie PVR przy umowie 13-miesięcznej został zaoferowany ze 100% rabatem. Jeśli oczywiście te osoby czegoś nie pomyliły. Sam wysłałem ostatnio zapytanie o taką ofertę (Optimum HD + Canal+ HD) i dostałem odpowiedź żebym czekał na telefon od nich. Koniec umowy w moim przypadku - koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi umowa kończyła się w grudniu 2010, przedłużyłem umowę o miesiąc to znaczy do końca stycznia ,15 stycznia telefonicznie przedłużyłem umowę na 19 miesięcy bo były promocje wiemy jakie dzisiaj przeczytałem ,że są umowy na 13 mies ,umowy jeszcze nie dostałem dzwonie Pani mi mówi ,ze sorki ale już raz Pan raz przedłużał i sorry, wszystko było by ok tylko Pani 15 stycznie mówiła mi ,że to najlepsza promocja i lepszej nie będzie mija tydzień i jest lepsza promocja bo na 13 miesięcy chciałem zmienić i tu problem po rozmowie Pani mi mówi że nie może nic zrobić tylko napisać moją skargę wyżej czekam do środy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renegecjowałem umowe z grudnia 21 stycznia na umowe 13 miesięczna i dekoder mam dalej jako bezpłatne użytkowanie więc jest taka możliwość, prosze nie wprowadzać w błąd.

 

Nikogo nie wprowadzam w błąd. Miałeś wcześniej bezpłatnie, więc dalej tak masz. Natomiast jeśli ktoś nie miał wcześniej za free, nie ma możliwości uzyskania PVR gratis przy takiej długości umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem (wczesniej placiłem za dekoder umowe mialem do konca lutego 2011)

- pakiet Optimum za 51 zł 12 gr przez 12 miesięcy,

- opcję CANAL+ HD za 19 zł 95 gr przez 8 miesięcy,

- 100% zniżki na czynsz najmu dekodera HD PVR.

Wiec chyba jest takie warunki dostalem na meila po 2 dnich zadzwonili do mnie i wziałem takie warunki jak dla mnie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczy tej promocji z wyższymi pakietami. Czy jeżeli wziąłbym na te 3 miesiące pakiet Prestiż+ HD w cenie Optimum, to mógłbym po tych 3 miesiącach wrócić do niższego pakietu?

 

Po okresie promocyjnym 3-miesięcznym musisz dodatkowo przynajmniej przez 3 miesiące utrzymać wyższy pakiet po normalnej cenie.

W sumie dopiero po 6-miesiącach możesz powrócić do poprzedniego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...