Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dzwoniłem Do Cyfry i nie dawali żadnej umowy 13 miesięcznej przy przedłużeniu. Proponowali jedynie 19 i do tego płacić za dekoder miesięcznie hehe, ogólnie wychodzi drogo.

(możliwe, że po otrzymaniu papierka-wypowiedzenia nagle będą mieli coś ciekawego na 13m no ale wtedy już będę miał inną platformę).

Jutro składam wypowiedzenie. Poza tym [beep]kim tonem rozmawiają :/ co z nimi?

 

Ostatnio źle poinformowali o końcu mojej umowy i te ich rachunki/umowy to jakiś labirynt.

W "N" płacisz stałą kwotę i nie masz żadnego zagmatwania, a to również dla mnie się liczy.

 

Napisałem " c h a m s k i m " i forum zbeepowało :) przecież to nie jest przekleństwo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki tu sens w tej umowie 13 miesięcznej?

 

To, że podpisujesz umowę 6 miesięcy krótszą, dlatego średnio wychodzi nieco drożej. Chyba logiczne.

 

 

No chyba nie do konca jestto takie logiczne skoro teraz płacę średnio 28zl przy umowie 13 miesięcznej za lepszą ofertę bo do kompaktu mam 5x HD gratis 13 miesiecy + 4 miesiące canal+ jeszcze miałem na początku i PVR gratis na cala umowe a teraz chca za to samo tylko bez 5x HD 45zł. To dla mnie tu logiki nie ma i dlatego przeszedłem do N bo za cene 48zł mam praktycznie to samo co w cyfrze mialbym w pakiecie optimum HD za 85zł.

 

Tak jak ktos kilka stron prędzej napisal.

 

"Elektronika tanieje z dnia na dzień i jak się skończy jedna promocja na telewizor wchodzi nowy model i masz nową promocję a stary model można kupić w ramach "czyszczenia magazynów" jeszcze taniej.

Piszesz że przedłużasz umowy w sieciach komórkowych i zgadzasz się po roku czy dwóch na gorsze warunki niż miałeś ?Nie wierzę.

To jest rynek usług a nie handel.Skoro Cyfra postanowiła w tym roku podnieść wskaźnik zysku na jednego klienta to ich sprawa.Ciekawe po co.Może chcą się sprzedać ?Już kiedyś to przerabiali i łatka najdroższej platformy pozostała do dziś.Tyle ze jak startowali mieli jednego konkurenta a dzisiaj mają trzech.

Rozwijają ofertę.Zgoda.Wszyscy rozwijają.Konkurencja rośnie -> ceny maleją.Wszędzie tak jest.A co robi Cyfra ?Proponuje mi podwyżkę kilkanaście procent + dłuższą umowę + opłatę za dekoder którą może z łaski podaruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skoro Cyfra postanowiła w tym roku podnieść wskaźnik zysku na jednego klienta to ich sprawa.Ciekawe po co.Może chcą się sprzedać ?Już kiedyś to przerabiali i łatka najdroższej platformy pozostała do dziś.Tyle ze jak startowali mieli jednego konkurenta a dzisiaj mają trzech.

Rozwijają ofertę.Zgoda.Wszyscy rozwijają.Konkurencja rośnie -> ceny maleją.Wszędzie tak jest.A co robi Cyfra ?Proponuje mi podwyżkę kilkanaście procent + dłuższą umowę + opłatę za dekoder którą może z łaski podaruje."

 

Ciekawe jak ci abonenci innych platform będą gadać jak u nich nastaną podwyżki ;) ludzie to myślą że będą płacić mały abonament i jednocześnie platforma cyfrowa będzie dodawać coraz to nowe kanały TV, jakby się zapytać ludzi czy chcą nowe promocje, nowe kanały itd. to odpowiedzą tak, ale jakby zapytać czy chcą płacić więcej za abo albo czy okres promocyjne mają być krótsze odpowiedzą nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem.Oto co Cyfra zaproponowała:

Umowa na 13 miesięcy.

-12 miesięcy zniżki 30% na wybrany pakiet (w moim przypadku KOMPAKT)

- dekoder PVR 30% zniżki za wynajem przez cały okres umowy

Dla zainteresowanych HD dodam ze była opcja dekoder na własność za 99zl ale tylko do pakietu HD.

Jestem zadowolony, :jupi: podkreślam -JA JESTEM ZADOWOLONY- z przedstawionych mi warunków promocyjnych i zadzwonię do Cyfry.

No i kropka.To na tyle, napisałem co dostałem i zrobiłem to by podzielić sie z Wami forumowiczami chyba ważnymi informacjami tak jak wcześniej ja korzystałem z Waszych postow nie bedac zarejestrowanym forumowiczem.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru (jak dla mnie) zmarnowanego na bezsensownych dyskusjach nad różnicą 8 czy 10zl miesięcznie.Ludzie, nie macie co robić tylko kłócić się z kim sie da i pisać kolejne posty na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAMIĘTAJCIE!!!

Cyfra+ rok temu zrobiła błąd "łapiąc" klientów, którzy brali ofertę TYLKO dlatego, że była za pół darmo, a nie dla kontenu. Od kilku miesięcy operator stawia na klientów, którzy oprócz Cyfry+ wezmą także Canal+. Więc nie należy się spodziewac, że w tym roku Cyfra+ zaoferuje Canal+ gratis, co było w ubiegłym roku.

Nie do końca masz rację kolego, ja byłem abonentem C+ praktycznie od samego początku istnienia tej platformy, w zasadzie ciągle na najwyższych pakietach. Ponad rok temu przedłużając umowę także skorzystałem z tej promocji. W ubiegłym roku w grudniu nie przedłużyłem jednak umowy bo dla mnie podwyżka 40% była poprostu nieuczciwą propozycją ze strony mojego wieloletniego usługodawcy, i to nie wyłacznie ze względów finansowych ale tak zwyczajnie żeby być w zgodzie z samym sobą nie mogłem jej przyjąć. Mam jeszcze CP i n ale możesz być pewien że jeżeli będą chcieli potraktować mnie podobnie to poprostu się rozstaniemy. No i teraz sobie odpowiedz sam na jakich klientów stawia Cyfra+? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumujmy: dają już umowy na 13 m-cy w tym 30% upustu na 12 m-cy. Na opcje premium i na PVR również 30%. A jak ktoś chce na własność dekoder HD to za 99 zł (to łączna cena czy dochodzi aktywacja 99 zł?). Oferta wydaje mi się całkiem przyzwoita.

Ale co z MR w tej ofercie? Już doczytałem: 7,50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD za 99 zł (czy to całkowita cena?), inne nie wiem. Regulaminu nie ma bo to dla przedłuzających, wiedza tylko z forów dyskusyjnych ;)

 

zakup na 25 miesięcy dekodera hd za 99zł, przy umowie na 19 cena nie jestem pewien ale chyba jest wyższa wiec przy umowie na 13 miesięcy znając życie będzie jeszcze wyższa - ale to tylko moje przypuszczenia ( czy jakaś dodatkowa opłata aktywacyjna się nie pojawi poza tymi 99 zł za dek hd na 13 miesięcy)

 

dziś rozmawiałem z gościem z numeru 22220181 ale o dekodery nie pytałem - rozmowa na wysokim poziomie biorąc pod uwagę wcześniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagem sd, strong 6860 - 1zł

strong 6880, pace dsr 2221, thomson - 49zł

philips/sagem hd - 99zł

 

Narzekacie jak stare baby. Długa umowa - źle, ale PVR jest. Krótka umowa - źle, bo nie ma PVR-a. Albo w tę, albo we w tę. Nawet jak dopłacicie za tego Pace'a 500GB te 14zł/mies., to co się Wam stanie? Jak bierzecie z N pakiet z HBO, to za PVR-a 500GB musicie zapłacić 148zł, a przy pakiecie za 54zł - 199zł. Załamują mnie posty "proponują mi 30-40% podwyżki niż rok temu". A to nie wiedziałem, że była jakaś podwyżka cen pakietów, sorry.

Naprawdę łudzicie się, że ktoś Wam na rynku da pakiet pokroju Optimum z opcją premium jaką jest Canal+ za 54,90zł tak jak rok temu? Czas się obudzić, a nie non stop wychodzić z postawą roszczeniową, że "chcę taką ofertę jak rok temu i żadnej innej, bo inaczej się obrażam i idę do N". Czasami można odnieść wrażenie, że byście życie oddali, żeby po prostu dla zasady zaoszczędzić te kilka złotych miesięcznie. To wy ludzie macie problem, jeśli dla Was ceną wyjściową jest tą, którą mieliście w zeszłym roku z promocji gwiazdkowej. I zaraz marioking i jemu podobni się odezwą, co znów ten nikczemny konsultant Cyfry+ wypisuje, ale taka jest prawda. Dobrze, że są jeszcze głosy realistów, takich jak cardinale, Mikelonsky, taiszo czy muza_tv, którzy obiektywnie patrzą na ofertę programową, elastyczność (choćby multiroom czy możliwość dołączania różnych opcji, jak i w końcu pojawienie się długo oczekiwanej umowy na 13 miesięcy), a dopiero potem wyjściową tych czynników jest cena, która zgadzam się, jest istotna, ale dopasowana do komplementarnych elementów całej usługi.

 

@marioking

"Wypowiedzenia juz nie cofne, tylko tymi telefonikami z smiesznymi ofertami to czlowieka wyprowadzaja z rownowagi. Jeszcze z tym praniem mozgu jacy to oni szczodrzy i jak mnie cenia. Ci konsultanci to powinni sie palic ze wstydu na tym drugim koncu lini."

To poproś konsultanta, jak do Ciebie zadzwoni, żeby wykreślił numer kontaktowy i zablokował połączenia wychodzące, i będziesz miał święty spokój, jak i my, na forum, z Twoimi kosmicznymi wyliczeniami.

 

Pozdrawiam realnie myślących i szanujących drugą stronę po drugiej stronie słuchawki. Aha, i pozdrowienia dla gospodyń domowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przy umowie 13 miesięcznej. Przy 19 miesięcznej jest duża szansa, najlepiej jakby to był pakiet Optimum HD, albo wzwyż, wtedy szansa jest większa, bo po prostu chyba doszli do wniosku, że do niższych pakietów udostępnianie sprzętu za free, którego wyrób kosztuje kilkaset złotych, jest bezzasadne. Moim zdaniem słusznie. A marioking, który zapłaciłby za umowę za kompakt HD łącznie 516,06zł na 13 miesięcy chce PVR-a gratis, gdzie koszt całej umowy to praktycznie koszt wyrobu dekodera, w granicach błędu 100-150zł. Człowieku, zanim zaczniesz żądać, pomyśl, nikt Ci nie będzie dawał usług po kosztach za wszelką cenę. Sorry za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ok, mam wszelkie info. Ja powiem że jestem zmęczony tym negocjowaniem, proszeniem itd. Jestem zdecydowany na prestiz hd i w pierwszej opcji prosilem o PVR gratis, dla mojego niemiłego konsultanta nie do uzyskania, za dekoder hd chcial przyciac na mnie 149 zł. Że dużo płacę, mam pakiet maksymalny to nie znaczy że nie umiem liczyć i można ze mnie zdzierać.

 

Gdybym był mniej "przywiązany" do cyfry nie gadałbym z nimi nawet o takich warunkach, z takim podejściem konsultanta. Myślę mocno o tej umowie 13 msc, jest to kompromis na który chyba się zdecyduje, a konsultantom życzę tego aby bardziej rozpoznawali z kim rozmawiają, bo na mnie jak płachta na byka działa podejście cwaniaka, wiem że tego uczą na szkoleniach itp ale to nie zawsze skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przy umowie 13 miesięcznej. Przy 19 miesięcznej jest duża szansa, najlepiej jakby to był pakiet Optimum HD, albo wzwyż, wtedy szansa jest większa, bo po prostu chyba doszli do wniosku, że do niższych pakietów udostępnianie sprzętu za free, którego wyrób kosztuje kilkaset złotych, jest bezzasadne. Moim zdaniem słusznie. A marioking, który zapłaciłby za umowę za kompakt HD łącznie 516,06zł na 13 miesięcy chce PVR-a gratis, gdzie koszt całej umowy to praktycznie koszt wyrobu dekodera, w granicach błędu 100-150zł. Człowieku, zanim zaczniesz żądać, pomyśl, nikt Ci nie będzie dawał usług po kosztach za wszelką cenę. Sorry za offtopa.

 

Jeżeli w aktualnej umowie(do 31.01.11) mam zapis o bezpłatnym użytkowaniu PVR-a przez cały okres umowy, to przy przedłużeniu na 13 m-cy również nie mam możliwości wynajmu za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując :

 

Obecnie są 3 warianty umów dla osób przedłużających w styczniu! Na 13, 19 lub 25 miesięcy

 

Na 13 miesięcy :

Pakiety przez 12 miesięcy - 30% rabatu

Dekoder PVR - 14zł/miesiąc

Dekoder HD - 99zł

Multiroom - 7,5zł / miesiąc przez 8 miesięcy

Dekoder HD do multiroomu - 249zł

 

Na 19 miesięcy :

Prestiż - przez 11 miesięcy 50%

Optimum, Optimum HD - przez 9 miesięcy 50%

Kompakt, Kompakt HD - przez 7 miesięcy 50%

Canal + - rabat przez 8 miesięcy 50% . (później do wyboru bez zobowiązania za 39,90zł lub z zobowiązaniem za 29,90zł)

Dekoder PVR - standardowo 15zł/miesiąc przez 12 miesięcy , później 20zł/ miesiąc

Dekoder HD - 149zł

multiroom - 7,5zł / miesiąc

 

Na 25 miesięcy:

Prestiż - przez 11 miesięcy 50%

Optimum, Optimum HD - przez 9 miesięcy 50%

Kompakt, Kompakt HD - przez 7 miesięcy 50%

Canal + - rabat przez 8 miesięcy 50% . (później do wyboru bez zobowiązania za 39,90zł lub z zobowiązaniem za 29,90zł)

Dekoder PVR - standardowo 15zł/miesiąc przez 12 miesięcy , później 20zł/ miesiąc

Dekoder HD - 99zł

multiroom - 1zł / miesiąc

 

UWAGA! :

Istnieje możliwość wytargowania dekodera PVR za darmo tylko przy umowach na 19 lub 25miesięcy :!: Niestety tutaj wszystko zależy od konsultanta na jakiego się trafi i od humoru kierownika, ale można otrzymać dekoder w darmowy wynajem (dotyczy to tylko osób, które posiadają umowę do 31.01)

 

Niestety nic innego więcej nie wytargujecie , więc nawet nie ma po co walczyć.

Chętnych przedłużyć umowę zachęcam do wykonania telefonu pod numer 22 310 45 46 :) lub czekać aż sami zadzwonią :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD za 99zl cena całkowita (tak powiedział konsultant) gdyż będąc już abonentem nie muszę aktywować.

Ciekawa informacja ze MR za 7,5zl przez 8 miesięcy tyle ze nie skorzystam...no chyba ze ktoś mi przyśle telewizor.

Przydał by się tez nowy konwerter Twin i może większa antena - i tu pytanie:

Czy abonent Cyfry + moze sobie kupić od Cyfry + antenę z konwerterem tak jak nowy abonent? czy cena już jest inna?

Pytam bo z tego co czytałem na forum to abonent zawsze moze sobie kupić (w czasie trwania umowy) nowy dekoder od Cyfry + na przyklad teraz Pace SD za 99zl.Czy podobnie jest z antena? (znam ceny ze sklepu H oraz na all**ro)

Wybaczcie ze wyszedłem nieco poza temat główny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A marioking, który zapłaciłby za umowę za kompakt HD łącznie 516,06zł na 13 miesięcy chce PVR-a gratis, gdzie koszt całej umowy to praktycznie koszt wyrobu dekodera, w granicach błędu 100-150zł. Człowieku, zanim zaczniesz żądać, pomyśl, nikt Ci nie będzie dawał usług po kosztach za wszelką cenę. Sorry za offtopa.

 

Czlowieku co ty gadasz. Jakos przy dwoch poprzednich umowach gdzie do tego pakietu dawali darmowego phila to sie im oplacalo? A teraz juz nagle nie moga dac za darmo, bo po tych 3 latach to nabral wartosci? :P Jeszcze biorac pod uwage ze to sprzet ktory oddadz do utylizacji bo juz go nawet nie oferuja. Dzialanie cyfry jest bez sensu a twoje gadanie glupie.

 

A co dekoderow n-ki zapomniales ze do umowy za 48 oferuja zwyklego pvr za 48zl, ktory wedlug opini wszystkich deklasuje ten szrot cyfry! Naprawde przestan naciagac fakty w obronie cyfry bo wyglada zalosnie.

 

Zgadzam sie z toba z drugiej strony ze nikt nie daje nic za darmo. Fakt ze cyfra dala w poprzednim roku takie poromocje jest jawnym dowodem jak teraz czlowiek zdzieraja skoro wtedy im sie to oplacalo. Bo na bank nie uwierze ze istnieje firma a juz na pewno taka korporacji ktora by nie zarabiala na swoich uslugach. Wiec naprawde ludzie powinni wyciagnac wnioski z tego jak odkryli karty z tym ze byli w stanie dac setki tysiecy umow w tak korzystnych cenach i jeszcze na tym zarabiac. Bo napewno jest niemozliwe by jakas firma zaoferowala usluge na kreche, to nie w tej bajce i napewno nie na tym swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagem sd, strong 6860 - 1zł

strong 6880, pace dsr 2221, thomson - 49zł

philips/sagem hd - 99zł

 

Narzekacie jak stare baby. Długa umowa - źle, ale PVR jest. Krótka umowa - źle, bo nie ma PVR-a. Albo w tę, albo we w tę. Nawet jak dopłacicie za tego Pace'a 500GB te 14zł/mies., to co się Wam stanie? Jak bierzecie z N pakiet z HBO, to za PVR-a 500GB musicie zapłacić 148zł, a przy pakiecie za 54zł - 199zł. Załamują mnie posty "proponują mi 30-40% podwyżki niż rok temu". A to nie wiedziałem, że była jakaś podwyżka cen pakietów, sorry.

Naprawdę łudzicie się, że ktoś Wam na rynku da pakiet pokroju Optimum z opcją premium jaką jest Canal+ za 54,90zł tak jak rok temu? Czas się obudzić, a nie non stop wychodzić z postawą roszczeniową, że "chcę taką ofertę jak rok temu i żadnej innej, bo inaczej się obrażam i idę do N". Czasami można odnieść wrażenie, że byście życie oddali, żeby po prostu dla zasady zaoszczędzić te kilka złotych miesięcznie. To wy ludzie macie problem, jeśli dla Was ceną wyjściową jest tą, którą mieliście w zeszłym roku z promocji gwiazdkowej. I zaraz marioking i jemu podobni się odezwą, co znów ten nikczemny konsultant Cyfry+ wypisuje, ale taka jest prawda. Dobrze, że są jeszcze głosy realistów, takich jak cardinale, Mikelonsky, taiszo czy muza_tv, którzy obiektywnie patrzą na ofertę programową, elastyczność (choćby multiroom czy możliwość dołączania różnych opcji, jak i w końcu pojawienie się długo oczekiwanej umowy na 13 miesięcy), a dopiero potem wyjściową tych czynników jest cena, która zgadzam się, jest istotna, ale dopasowana do komplementarnych elementów całej usługi.

 

@marioking

"Wypowiedzenia juz nie cofne, tylko tymi telefonikami z smiesznymi ofertami to czlowieka wyprowadzaja z rownowagi. Jeszcze z tym praniem mozgu jacy to oni szczodrzy i jak mnie cenia. Ci konsultanci to powinni sie palic ze wstydu na tym drugim koncu lini."

To poproś konsultanta, jak do Ciebie zadzwoni, żeby wykreślił numer kontaktowy i zablokował połączenia wychodzące, i będziesz miał święty spokój, jak i my, na forum, z Twoimi kosmicznymi wyliczeniami.

 

Pozdrawiam realnie myślących i szanujących drugą stronę po drugiej stronie słuchawki. Aha, i pozdrowienia dla gospodyń domowych :)

 

 

No to jestem ciekaw czy zgodził byś się teraz podpisac umowe z operatorem komórkowym albo kupił byś sobie pre paida na zasadach jakie były kilka lat temu gdzie minuta kosztowała 70gr -1zł albo i więcej, a gdzie teraz u kazdego operatora ta sama minuta kosztuje 29gr albo i mniej ty napewno byś nie narzekał, ciekaw jestesm czy podpisał byś taką umowę albo kupił taką kartę pre paid? Bo ja nie i dokładnie to samo jest z operatorami TV typu cyfra i inne, ludzie nie są głupi to nie sredniowiecze dlaczego mamy siedzieć cicho i grzecznie godzić się na warunki o 40% drozsze niż przed rokiem czy dwoma? Teraz mam średnio 30zł więc dlaczego mam sie godzić na 45zł i to za gorsza oferte bo zabiorą 5xHD? Nie to nie N daje bez łaski za 48zł tyle co cyfra za optimum HD woła 85zł, i nie pisz o skomleniu bo gdyby chodzilo o 2-3 zł to nikt by tu nic nie pisał ale podwyzki 40% to już żenada ze strony cyfry.

 

Szkoda, że zapomniales dodac ze w abo 48zł zł przy 13 miesiecznej umowie n recorder nie kosztuje ani 149 ani 199 tylko 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...