Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibi03: mogą nie przejść zniżki, ja mam zniżki kwotowe na takie same pakiety (łącznie ok 50zł miałem rachunek), podobną zmianę chciałem wykonać i musiałbym optimumHD cennikowo płacić, C+ HD tylko 6zł więcej mnie kosztuje. Jak podpisałeś umowę przed lipcem czy sierpniem (zmiana regulaminu była) to możesz sobie hd mix za 25zł dorzucić, a C+ HD powinno być podobnie jak u mnie 6zł więcej. zrób symulację w ICA lub zadzwoń do nich, maila napisz, na pewno sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks1983

 

Witaj

 

Jeżeli w Lutym zmienisz z Kompakt na Optimum to zapłacisz do Maja starą ceną za wyższy pakiet i chyba będzie można wracać do Kompaktu po promocji ale pewien nie jestem :)

 

PS.: A z tym Czerwcem to chodzi o to ,że jak w Lutym wezmę Presiż HD+ za 96,30zł przez 3 miesiące to do końca Maja akurat a pierwszego 06/2011r. to ja przedłużam sobie umowę bo wtedy już będą mógł :)

 

Sorry.: Za nie zrozumiałą wypowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przedluzylem wlasnie umowe z cyfra - konczyla sie z koncem stycznia - dostalem standard - prestiz hd+ 11 50%, multiroom 7,5 przez 19 miesiecy + plus dekoder pvr hd za darmo na 18 miesiecy - wczesniej nie mialem tego sprzetu na stanie. Wyslalem najpierw e-maila z taka propozycja - a dzisiaj konsultant odezwal sie i zaproponowal wlasnie to warunki

 

Wlasnie wrocilem od dystrybutora - podpisalem umowe - warunki takie jak wyzej - wzialem pace hd pvr, i dodatkowo kupilem na wlasnosc dekoder pace DSR2221 za 49 zl :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przedluzylem wlasnie umowe z cyfra - konczyla sie z koncem stycznia - dostalem standard - prestiz hd+ 11 50%, multiroom 7,5 przez 19 miesiecy + plus dekoder pvr hd za darmo na 18 miesiecy - wczesniej nie mialem tego sprzetu na stanie. Wyslalem najpierw e-maila z taka propozycja - a dzisiaj konsultant odezwal sie i zaproponowal wlasnie to warunki

 

Wlasnie wrocilem od dystrybutora - podpisalem umowe - warunki takie jak wyzej - wzialem pace hd pvr, i dodatkowo kupilem na wlasnosc dekoder pace DSR2221 za 49 zl :brawo:

Trzeba było kupić dekoder HD, bo jak masz Prestiż HD to na jednym TV będą kanały HD, a na drugim ciemność 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie przesluzylem umowe z cyfrezja przez tel. warunki:

optimum hd 9m 50%

c+hd i hbo hd 8m 50%

pace pvr hd 18m 100%

przy czym w rozmowie telefonicznej babka chyba sie pomulila i mowila caly czas ze do 9 miech bede placil 72 pozniej 10 102zl a od 10 miech 127 czy pomylka i dla mnie na plus ?

a drugie czy musze isc do punktu i odebrac lub podpisac umowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zadzwonili i zaproponowali:

aneks na 19 mies

optimum hd, 9 mies - 50%

c+ hd, 9 mies - 50% (możliwość rezygnacji z opcji po skończeniu promocji lub negocjacja kolejnej promocji)

hbo hd, 9 mies - 50% (możliwość rezygnacji z opcji po skończeniu promocji lub negocjacja kolejnej promocji)

pace pvr 250, 19 mies - 100% (miałem wcześniej już gratis, konsultant również poinformował mnie o możliwości darmowej wymiany bez utraty zniżek na pvr 500gb)

dodatkowo multiroom, 19 mies - 7,50 (drugi dekoder do kupna w aps'ie 1zł/49zł za SD i 149 za HD) - gwarantują, że nie mam żadnego obowiązku wymiany karty cameleon (czy modułu cam, jak zwał tak zwał- na tym to już się nie znam) w trakcie korzystania usługi, na moduły ładowane co 6 h (gość wytłumaczył mi, że im się te moduły specjalne skończyły i dlatego wydają drugie karty po prostu, bez obowiązku wymiany podkreślam raz jeszcze)

 

czyli dali sztywne warunki. jutro będzie oddzwaniał, to spróbuję jeszcze trochę postraszyć enką i ich promocją, może coś gratis by dali (za mezzo albo france tv bym się ni obraził, bo czasami sobie włączam jako opcję)

 

ale tak poza tym, to brać ? wątpię żeby było jeszcze lepiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djopis Wcześniej także posiadałeś PVR-a za darmo czy płaciłeś za wynajem?

 

Według mnie to nie ma znaczenia, gdyż Mnie zaproponowano darmowego PVR-a przez 18 miesięcy (a do tego Optimum 9 mieś. 50% i Canal+ 12 mieś. 50%) przy umowie na 19 mieś., a nigdy wcześniej nie miałem go darmowego, co najwyżej 50% zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zmartwić , bo z tymi 12 miesiącami to konsultant się pomylił albo świadomie wprowadził w błąd. Canal+ można było otrzymać w grudniu na max 8 miesięcy. (chyba , że chodziło mu o to, iż po 8 miesiącach jak będziesz rezygnował to otrzymasz kolejne 4 miesiące za 50% to wtedy wyjdzie w sumie 12 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Już mnie krew zalewa z tą cyfrą.

Może ktoś w końcu napisze jako to jest z tymi dekoderami PVR za 0zł ?

Dzwoniłem do cyfy 3 razy i za każdym razem wypierają się że nie mają możliwosci dać PVRa za darmo bo niby system ich nie puści. Natomiast na forum co chwilę słyszę że ktoś podpisał kolejną umowę i dostał PVRa za darmo. Ktoś tu się chyba myli?

Do tej pory miałem Philipsa PVR i umowę na 13 miesięcy, zapłaciłem za niego po 20zł tylko przez ostatnie trzy miesiące.

Umowę mam do końca stycznia i wypowiedzenie wysłałem w grudniu. Za Chiny nie mogę wynegocjować PVRa za darmo? Interesuje mnie pakiet Kompakt i paczka Canal+ HD. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...