Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś z umową do marca 2011 udało się przedłużyć umowę w promocji grudniowej? W sumie interesuje mnie Optimum HD + C+HD + HBOHD oraz multiroom, ale w umowie na 19 miesięcy. Dodatkowo chciałbym od nich dekoder HD, czy ktoś wie jakie są ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaproponowano mi takie oto warunki:

 

- pakiet Optimum HD w cenie 42 zł 45 gr przez 9 pełnych miesięcy, a następnie w cenie 84 zł 90 gr przez 10 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

- opcja CANAL+ HD w cenie 14 zł 95 gr przez 8 pełnych miesięcy, a następnie w cenie 29 zł 90 gr przez 11 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

- opcja Multiroom w cenie 7 zł 50 gr przez 19 pełnych miesięcy kalendarzowych.

 

- czynsz najmu dekodera w cenie 15 zł przez 12 pierwszych miesięcy, a następnie

w cenie 20 zł przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

 

Przez cały okres Umowy nie ma możliwości zmiany pakietu na niższy.

 

 

Otrzymalem dzisiaj taka propozycje .Czy ktos otrzymal pvr za free przez caly okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku dostało tylko trzeba delikatnie o to poprosić

 

Nie tak do końca :/ , albo zależy od humoru konsultanta, albo od tego o czym pisał kolega @deadprince https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=3090#p426719. U mnie w poprzedniej umowie był upust na wynajem na 13 miesięcy, brakło magicznego słowa "bezpłatny"

 

Dzisiaj chciałem przedłużyć umowę na Optimum HD + C+HD + HBO HD + Multiroom, bylem skłonny podpisać umowę na 25 miesięcy, umowa kończy mi się 31 stycznia, konsultant nie dał się przekonać na darmowy wynajem, tłumaczyłem że "znajomy" dostał, kazał poczekać, poszedł niby zapytać wyżej, jak wrócił w dalszym ciągu twierdził że w tym roku nie ma możliwości darmowego wynajmu. Także pozostaje wysłanie wypowiedzenia i czekanie na ostatni miesiąc umowy, może wtedy da się coś wynegocjować :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze.

Dostałem pvr za free, bez problemu jakies 2 tyg temu. Umowa do końca stycznia, nie wysyłałem wypowiedzenia, zadzwoniłem sam, zapytałem jakie warunki mi oferują, gdy przedstawił mi oferte, ponownie zapytałem czy moge dostać pvr free i dostałem. Prestiż hd 11 miesiecy 50%, pozniej normalnie, plus pvr za darmo na cały okres umowy.

Zależy raczej od konsultanta - może każdy ma jakiś limit na rozdawanie pvr klientom, nie wiem w każdym razie ani ja sie nie targowałem ani on.

Dodam jeszcze, że pvr miałem za darmo także przedtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko:

 

przedłużyłem umowę kończącą sie 30 listopada telefonicznie z mozliwościa rezygnacji lub zmiany do 31 grudnia. Teraz chciałem zwiększyć pakiet i wziąc multiroom w nowej promocji, czy muszę to zrobić telefonicznie ?? Czy mogę pójść do APS i od razu dostac multiroom ??

 

Jeszcze jedno pytanie . Jakie opcje są z dekoderami HD w przpadku multiroomu ?? jest opcja dostac 2 pvr na wynajem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze dając teraz tak "promocyjne" multiroomy ruszyła im sprzedaż, wiec się wycofali z darmowych pvrow. Ja przedluzalem 15 grudnia i dostalem pvr za 0 zl 0 gr bez targowania żadnego. No i jeszcze wymiana bez problemu 250tki na ich genialne cinquecento. 3 dni później kumpel już nie dostał pvra, ale dostał dwie karty i zmiękł ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę w piątek 17.12 i na moje pytanie czy PVR na wynajem jest gratis konsultant dziwił się, że o taką rzecz pytam - " skoro miał Pan wcześniej dekoder PVR na wynajem za darmo to nic się nie zmienia ". Bez problemu zgodził się na zamianę z Philipsa 250 PVR na Pace 500 PVR - na normalnego człowieka trafiłem.

Ps. Dziś po wielu telefonach znalazłem w Warszawie Philipsa HD jako drugi dekoder do multiroomu ( za 149 zł ).

Jeżeli ktoś chce dam adres ( pisać na PW ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem po raz drugi na numer utrzymaniowy, i miła pani potwierdziła to co wczoraj się dowiedziałem, na dekoder PVR nie przysługuje mi obniżenie wynajmu do zera, ponieważ nie ma obecnie takiej oferty, dostają jedynie osoby które miały w umowie wpis o bezpłatnym użytkowaniu, bez podania liczby miesięcy :/. I taka ciekawostka w systemie mają adnotacje że dokładnie w tej samej sprawie dzwoniłem wczoraj, permanentna inwigilacja hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedziałam umowę Cyfry+ którą miałam nieustannie przez 5 lat, pod koniec 3-ego m-ca wypowiedzenia telefony z cyfry urywały się abym przedłużyła umowę. Po kilku dniach zdecydowałam się na przedłużenie na następujących warunkach:

* umowa na 18 m-cy, dekoder na ten okres gratis Philips PVR HD, pakiet podwyższyłam z Optimum na Optimum HD

Umowę miałam dostać pocztą w ciągu 14 dni. Minęło już dni 18, umowy nie otrzymałam, za to przyszła faktura z doliczonym czynszem 20 zł za dekoder!!!

Zadzwoniłam, przyjęto moją reklamację przez telefon i mam czekać 30 dni na odpowiedz czy zostanie uznana! I co mam teraz z tym faktem zrobić? Jak stwierdzą że nie uznają reklamacji ? Z jakiej racji mam płacić za dekoder który wg rozmowy mam za darmo a ponadto do dziś nie dostałam umowy i nic nie podpisywałam? czy mogę otrzymać z cyfry stenogram mojej rozmowy przedłużającej umowę?

 

 

moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fmac , to nie inwigilacja tylko porządek w dokumentach. Muszą mieć kontrolę na abonamentami, bo każdy jak im by dzwonił codziennie po kilka razy i skomlał, że chce darmowy PVR, to by dostali na łeb. Ludzie, aż tak bardzo Wam zależy na tym darmowym PVR? Ile nagracie tak faktycznie programów, czy filmów przez cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie dzwonili że wypowiedzenie wpłynęło. Pytał gość czemu złożyłem. Jak mu powiedziałem po prostu że ze względu na cenę sam poinformował że nie ma dla mnie żadnej oferty bo PVR są płatne 15 zł. Ale w styczniu powinny być darmowe to zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...