Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zmienna cena nie przeszkadza.A opinia że cyfra jest droga bierze się chyba z tąd że każdy patrzy na to ile ma zniżki,a kiedy przychodzi pierwszy normalny rachunek to zaczyna się płacz.Przecież przed podpisaniem umowy wystarczy zsumować wszystkie raty i podzielić przez ilość miesięcy i otrzymujemy faktyczny koszt abonamentu.Dopiero na tej podstawie można wyrokować czy się opłaca.Nie rozumiem jak można robić inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, a co ma wspólnego staż z tym, że jesteś w środku umowy? Zaakceptowałeś określone warunki i jedyne co możesz zrobić, to odłączyć Canal+, o ile warunki umowy tego nie zabraniają. No i czekać na koniec umowy i promocje na przedłużenie. Nigdzie nie można w środku umowy wchodzić w promocje na główne pakiety, to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płace dziś 42zł.do końca umowy,komfortowy z c+,wcześniej miałem zawsze podctawowy z c+ i w stałej cenie nieprzekraczającej nigdy 50zł.(no chyba że przeoczyłbym koniec umowy).Wielokrotnie proponowano mi abonament np.za pół ceny przez pół roku,dużo ludzi się nato godzi niezdając sobie sprawy z tego że zapewne to nie koniec tego co ma do zaoferowania konsultant.

To fakt że w spostrzeganiu ludzi cyfra jest droga i wiele droższa od konkurencji,wystarczy wejść na strone i sprawdzić rzeczywiste ceny pakietów.Ale ta druga rzeczywistość jest tak naprawde wiele atrakcyjniejsza i potrafi być wielokrotnie tańsza niż u konkurencji.Cyfra natym korzysta wykorzystując nieświadmość ludzi.

Jestem pewien że gdy zacznie dobiegać koniec mojej umowy w środku roku bez problemu przedłuże umowe na kolejne 12-18m-cy na identycznych warunkach.A ten pakiet który obecnie mam za tą cene jest w zupełności wystarczający.Już to przerabiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Oliver S-c

 

Ja jak pierwszy raz podpisywałem umowę z Cyfrą to miałem 10 miesięcy zniżki a później pełną kwotę do płacenia do końca okresu minimalnego, ale w umowie było napisane że można zmniejszyć sobie pakiet (opłata za zmniejszenie pakietu 10 zł.) a opcje dodatkowe można było w każdej chwili wyłączyć, może to jest dla ciebie sposób żeby zmniejszyć sobie obciążenie finansowe, przeczytaj umowę, tylko wydaje mi się że przejście z podstawowego na jeszcze niszy pakiet kosztowało 50 zł a nie 10, ale nie jestem pewien. Jeszcze raz potwierdza się to że przed podpisaniem umowy trzeba ją dobrze przeczytać, chociaż może jak podpisywałeś umowę to mogłeś myśleć że będziesz w stanie opłacać zwiększony abonament, ale życie często nasze plany i zamierzenia brutalnie koryguje.

 

(...) Wtym kraju niema nic za darmo :)

 

Masz rację w Naszym Kraju nie ma nic za darmo, zresztą tak jak i w innym dowolnym państwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 12 lat jestem uzytkownikiem cyfry i obecnie mam pakiet komfort + za 73 złote.

dzawoniłem do nich, że chce podpisac umowe na jakis okres (teraz mam na czas nieokreslony) i chce kanały HD.

Powiedziałem odrazu, że interesuje mnie:

Komfortowy +

Canal+

Canal+ HD

hd mix

Pace500 PVR HD

Cena za za ofertę na 13 miesięcy 73.66 zł.

 

konsultant poszedł zapytać przełożonego, bo dłuższej chwili wrócił i powiedział, że ta promocja już sie skończyła i zaproponował mi:

przez 3 miesiace komfort + za połowe ceny, razem z HD mix i dekoderem PVR za darmo

3 kolejne miesiace cena 100%, a dekoder dalej za darmo

po 6 miesiacach za: komfort+ i HD mix, dekoder PVR 94zł na miesiąc.

 

Powiedziałem, że drogo itp, to mi zaproponował wysłanie rezygnacji do nich i ze oni wtedy dadza cos lepszego - dla mnie chora polityka.

 

co proponujecie? negocjowac z nimi cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu rezygnacji dostałem ofertę na:

Komfortowy +

Canal+

Canal+ HD

5xHD

 

za 65 PLN na 13 miesięcy. W wersji z Pace HD za 85 PLN. Wysłałem ich na drzewo - aczkolwiek mój staż jest krótki, czyli 13 miesięcy a miałem Komfortowy +, Canal+, Canal+ HD w promocji dla innych abonentów. Odezwą się w sierpniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem telefon z propozycją przedłużeniową:

Powitalny z C+ 38,80 ; Podstawowy z C+ 57,80. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem (teraz płacę 100% za Powitalny z C+, umowa do końca września). Chyba się wstrzymam z wypowiedzeniem do pażdziernika żeby kończyła się w okresie świątecznym. Chyba warto się przemęczyć do świąt..?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy +

Canal+

Canal+ HD

hd mix

Pace500 PVR HD

Cena za za ofertę na 13 miesięcy 73.66 zł.

 

witam

 

poczekaj aż dojdzie wypowiedzenie, ja poczekałem do końca i dostałem

 

Komfortowy +

HBO

HBO HD

hd mix

Pace500 PVR HD za 0 złoty

Cena za za ofertę na 13 miesięcy 64 zł.

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś - tylko dla posiadaczy pakietu komfortowego - a posiadam pakiet komfortowy + opcja Canal+ HBO + Cinemax + FIMBOX + wybrane (większość) opcje HD i inne, dostałem propozycję w ramach "Letniej promocji" upgrade do pakietu Prestiżowego HD+ do stycznia za cenę 81,38 złotych.

Czy ktoś z was dostał też taką propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj propozycje nie do odrzucenia

 

Za pakiet Prestiżowy HD + bardzo miły pan stwierdził ze ma dla mnie promocje nad promocjami za jedyne 134 zł + PVR Pace 20 zl bez zadnego rabatu.

 

Jestem klientem Cyfry + od 10 lat to pogoniłem go na drzewo.

 

Najlepsze było to że 2 godz później zadzwoniła pani z super promocją za ten sam pakiet wystrzeliła 168zł + 20 za PVR na 24 miesiace

 

Aż ręce mi opadły !!

 

Czekam dalej tym razem na sensowną propozycje . Wypowiedzenie wysłane ale chyba jeszcze nie doszło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z racji, że jestem tu nowy,

 

Ja mam aktualnie:

Podst+

C+

C+ HD

Orange Sport

Czy ma ktoś podobna konfiguracje? Umowa podpisana 18.08.2009 - takze juz dzwonia.

Bylbym wdzieczny za wskazowki nt tego co mozna utargowac?

Jestem zainteresowany przejsciem na Komfortowy+

 

Z góry dzięki za pomoc. Super wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miles19

Jakies 2 tygodnie temu dostalem propozycje 64zl na 13 mieiecy i do tego HBO na 2 miesiace gratis(zaluje ze nie wzialem) pozniej za 58 zl ale bez HBO i bez tunera. A wczoraj za juz z tunerem za 78 zl.

Czekam do konca miesiaca na oferte za conajmniej 64 zl na 13 miesiecy. Jak nie to rezygnuje z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od początku lipca miałem około 10 telefonów od konsultantów cyfry.to nie żart.

Najśmieszniejsze jest to, że gdy z jedną konsultantką umówiłem się na telefon za kilka dni(musiałem przemyśleć propozycję)

to akurat ona nie oddzwoniła.Mają tam straszny bałagan.

 

Umowę mam do końca sierpnia.13miesięcy temu było podobnie,nie szło się z cyfrą dogadać.napisałem wymówienie i cud....w końcu zadzwonił konkretny facet i przedłużyłem umowę.

 

11miesięcy za około 85zł za

 

-komfortowy+

-CANAL +

-HBO

 

ostatnie 2misiące(lipiec,sierpień) ponad 100zł(nie pamiętam dokładnie ile)

 

Dziś zadzwoniła pani i zaproponowała mi 85zł za to co mam.umowa na 18miesięcy

Nie zgodziłem się.Wyślę wymówienie i później zobaczymy.

 

Czy waszym zdaniem pisać w liście jaka umowa by mnie interesowała?

 

Rok temu napisałem , że mogę przedłużyć umowę tylko jeżeli koszta zostaną obcięte o 50procent.

 

Jeszcze mam jedną sprawę?mam starego pioniera 1530.chciałbym go kupić od cyfry(za symboliczną kwotę oczywiście).

Czy ktoś z Was miał podobną sytuację.po prostu potrzebuje multiroom, a nie mam 2-ego tunera,więc póki co na jednym tv byłoby sd a na wynajętym pvr hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miesiącu listopadzie/grudniu skorzystałam z promocji cyfry i podpisałam z nimi umowę na 24miesiące - pakiet komfortowy + HBO itp + telewizor LG.

Pierwsze kilka miesięcy 46zł, teraz place 86zł i dzwoniła do mnie dzisiaj Pani i zaoferowała mi pakiet wyżej za 56zł zgodziłam się nawet nie zdążyłam tego przemyśleć ... i teraz się zastanawiam czy to nie złamanie umowy? albo coś podobnego?

co to za niby letnia promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to było coś takiego:

Dziś - tylko dla posiadaczy pakietu komfortowego - a posiadam pakiet komfortowy + opcja Canal+ HBO + Cinemax + FIMBOX + wybrane (większość) opcje HD i inne, dostałem propozycję w ramach "Letniej promocji" upgrade do pakietu Prestiżowego HD+ do stycznia za cenę 81,38 złotych.

Czy ktoś z was dostał też taką propozycję?

Zawsze -dziś - możesz sama zadzwonić i odwołać. Z tym, że ja jeszcze dostałem zapewnienie o możliwości rezygnacji - bez skutków ubocznych - w miesiącu grudniu i powrotu do poprzedniej promocji. Może masz tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec na pare dni przed koncem umowy po wielu negocjacjach wkoncu dostalem to czego oczekiwalem.

- Podstawowy+

- Canal+

- Canal+ HD

- MixHD

- Tuner PACE pvr HD

2 miesiace za darmo HBO

Umowa 13 miesiecy(cena niezmienna)

Za 60,16 zł

 

Gdy uslyszalem glos konsultanta wiedzialem ze bedzie dobra oferta(kojarze go )

Bardzo mily Pan przedstawil konkrety, przy innych to nawet po targowaniu sie nie dostawalem takiej oferty(najlepsza to za 64zl).

Tak wiec jestem zadowolony. Konsultant nawet przypominal bym nie zapomnial wylaczyc HBO pozniej by nie placic dodatkowo kasy jak sie nie chce. Miło

 

mband tutaj http://www.cyfraplus.pl/_abo_formularz-email.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...