Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grekunek , to jest już max? Bo wiesz jak zadzwonią ponownie i jeśli złożą taka propozycję , to po prostu się zgodzę,żeby nie marnować czasu. Chyba nie ma czego się więcej spodziewać prawda?

 

Jak ma być prestiż HD, to jest to najniższa możliwa cena. Tyle że nie ma już wersji na 18mc, nie wiedzieć czemu została tylko wersja na 13mc.

 

Ale możesz też zastosować kombinację alpejską opisaną przez mw17:

 

Prestiżowy+ - 105,63 zł

HD Premium - gratis

5 x HD - gratis (dzisiaj zamieniłem na MIX HD - za 8,00) - promo tylko na 8 miesięcy

PVR - gratis

Umowa na 13 miesięcy

 

Tak więc całość wynosi 113,63.

 

A słuchajcie: mam szansę wynegocjować to co kilka stron temu było opisane?

Tj. Pakiet Podstawowy+ za 30,03, Canal+ za 20,93, dekoder Pace gratis, 5xHD gratis i C+HD gratis przy umowie na 13 msc, chociaż jeśli byłoby 18 to nie miałbym nic przeciwko.

 

Jak masz umowę z wypowiedzeniem i ostatni miesiąc jej trwania to tak, ale tylko na 13mc, bo 18mc już nie ma.

 

Czego można się spodziewać po wysłaniu rezygnacji pakietu powitalnego?

 

To zależy czego oczekujesz, jak chcesz nadal powitalny to 13,93 na 13mc jest najtaniej.

 

Jeśli masz 2 abonamenty w Cyfrze, albo oprócz tego Powitalnego masz jeszcze jedną telewizję, to dadzą Ci powitalny+ 50% (9,95zł) przy umowie na 18 miesięcy na cały okres.

 

Nie ma już niestety tej oferty.

 

Zaproponowali mi "prestiżowy+" za 99 PLN + dekoder SD za 99 PLN (umowa na 18 m-cy), czy to dobra oferta dla przedłużającego umowę

 

Jak na prestiż, to jest to najniższa możliwa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mścisław. Umowa kończy mi się ostatniego dnia sierpnia, ale już wczoraj dostałem telefon z opcją przedłużenia na warunkach, o których pisałem wcześniej. Dzisiaj miał być kolejny telefon w tych samych godzinach, ale konsultant nie wiedzieć czemu nie zadzwonił... Jeśli mówisz, że tylko po wypowiedzeniu można dostać taką ofertę to chyba jednak skoczę na pocztę i wyślę pisemko i wtedy będę czekał na konkretne oferty :]

Szkoda, że nie ma możliwości już teraz, bo może wziąłbym z opcją HDmix, by obejrzeć mundial w HD.

No nic, dzięki raz jeszcze za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega Mścisław zorientowany w temacie :smile:

To i może mi coś podpowie :

Umowa do końca lipca , wypowiedzenie zarejestrowane w systemie (komfortowy , canal plus )

Pozostałbym przy tym samym:

Komfortowy

Canal plus

Oprócz tego chciałbym :

PVR gratis

5 x HD gratis

Canal HD gratis

 

W jakiej cenie mógłbym to ugrać , do 70 zł miesięcznie bym się zmieścił?

Dzwoniłem już kilka razy ale w tej cenie nie udało się przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mścisław. Umowa kończy mi się ostatniego dnia sierpnia, ale już wczoraj dostałem telefon z opcją przedłużenia na warunkach, o których pisałem wcześniej. Dzisiaj miał być kolejny telefon w tych samych godzinach, ale konsultant nie wiedzieć czemu nie zadzwonił...

 

Wiesz, technicznie da się wstawić tą ofertę komuś kto nie ma wypowiedzenia, a jest ryzyko utraty części lub całości premii, jeżeli się wstawi komuś komu nie powinno. Poza tym jeżeli ktoś ustawił oddzwonienie systemowe, to niestety często tak bywa, że do połączenia nie dochodzi, lub dochodzi w innym terminie niż ustalony. Najczęściej następnego dnia zaraz po zalogowaniu się danego konsultanta.

 

Jeśli mówisz, że tylko po wypowiedzeniu można dostać taką ofertę to chyba jednak skoczę na pocztę i wyślę pisemko i wtedy będę czekał na konkretne oferty :]

 

Nic nie tracisz a zyskać możesz sporo.

 

Szkoda, że nie ma możliwości już teraz, bo może wziąłbym z opcją HDmix, by obejrzeć mundial w HD.

No nic, dzięki raz jeszcze za odpowiedź.

 

Przecież HDmixa możesz sobie włączyć teraz, jak dostaniesz z 50% zniżką i czerwiec gratis, to chyba nie zbankrutujesz. PVRa też możesz odebrać. W lipcu jak będziesz miał wypowiedzenie to ugrasz może gratis HD i PVR jak będzie jeszcze ta oferta, a jak nie to zawsze PVR możesz oddać i wyłączyć HDmix.

 

 

...

PVR gratis

5 x HD gratis

Canal HD gratis

 

Teraz raczej bez szans, ale w lipcu powinno się udać, jak oferty nie wycofają.

 

W jakiej cenie mógłbym to ugrać , do 70 zł miesięcznie bym się zmieścił?

Dzwoniłem już kilka razy ale w tej cenie nie udało się przedłużyć.

 

Z PVR i HD nie zmieścisz się w tej cenie, ale może w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to przetrzymam :] Dzisiaj dostałem kolejne propozycje... Pierwsze dwie standardowo takie jak poprzednie. Co do kanałów HD - była propozycja Podstawowy z Canal+ za 49,80, dekoder 15 zł/msc i kanały HD w normalnych cenach, więc podziękowałem, bo trochę drogo by wyszło w porównaniu do tego co przeczytałem tutaj na forum...

Skoczę na pocztę i wysyłam wypowiedzenie, może wtedy dostanę w miarę poważne propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem ponownie do C+. Wypowiedzenie doszło a oferta szkoda mówić. Umowa na 18miesięcy, dekoder na 6 miesięcy gratis potem 20zł a prestiżowy za 99zł lub z HDmix i C+HD za 124zł. Promocja jak nie wiem co. Zapytałem o umowę na 13 miesięcy to mi powiedziano że ceny jeszcze wyższe. Co do dekodera Pani zaproponowała żebym sobie kupił sam na rynku wtórnym. Super podejście do klienta;) Chyba będzie przesiadka na inną platformę. Teraz czekam do końca umowy czy zadzwonią z czymś sensownym jak nie to żegnaj C+.

P.S. Pani zasugerowała że N-tv daje dekodery bez wynajmu... Czegoś tu nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! ostatnio miałem sporo problemów z cyfrą (niezamawiane hbo, kiepska oferta przedłużeniowa - za każdym razem inna, nie zawsze lepsza), ale w końcu otrzymałem to co chciałem. Za 73zł zaproponowano mi umowę na 13 miesięcy, a w niej: pakiet komfortowy, canal+ z opcją HD, hbo (za darmo przez 2 miesiące), HD MIX, dekoder pvr. Nieźle, co? :)

 

można zacząć oglądać mistrzostwa! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu zaproponowali i za 14,90 i to jest chyba najmniejsza cena

Cyfra+ sama dzwoni i proponuje: paczkę HBO najpierw za 29,90 – a zaraz potem za 19,90 zł.!

W końcu pani Ania twierdzi, że jestem „wybrany z wybranych”? I, że tylko dwa razy dziennie może zaproponować najniższą ofertę, jaką można zaproponować za paczkę HBO, to jest po 14,95 zł przez cztery miesiące + czerwiec gratis.

Po chwili odpowiadam: pani Aniu kupiła Pani mnie! :wink:

Rozmowa miała miejsce dziewiątego czerwca.

Pozdrowienia dla pani Ani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu zaproponowali i za 14,90 i to jest chyba najmniejsza cena

Cyfra+ sama dzwoni i proponuje: paczkę HBO najpierw za 29,90 – a zaraz potem za 19,90 zł.!

W końcu pani Ania twierdzi, że jestem „wybrany z wybranych”? I, że tylko dwa razy dziennie może zaproponować najniższą ofertę, jaką można zaproponować za paczkę HBO, to jest po 14,95 zł przez cztery miesiące + czerwiec gratis.

Po chwili odpowiadam: pani Aniu kupiła Pani mnie! :wink:

Rozmowa miała miejsce dziewiątego czerwca.

Pozdrowienia dla pani Ani :)

 

Hahahaha leżę. :brawo:

 

@VHS2000

W zeszłym roku na jesieni była powtórka z Wiosną, czyli przy umowie na 13 miesięcy miałeś wszystko (również PVR-a) za 50%. Jeśli Cyfra+ pójdzie tą taktyką, to pewnie reaktywuje promocję z tej wiosny, czyli 118,23zł z PVR za 0 zł, ale ciężko coś wyrokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowalem sie dzisiaj telefonicznie i facet powiedzial ze ta promocja z tv za 1 zl jest jeszcze aktualna tylko telefonicznie lub w CH. Auchan w Piasecznie

 

i teraz do was pytanie

majac pakiet komfortowy (z paczkami canalem + i HBO) za 99zl zastanawiam sie na paczka HD (za 9zl canal + HD sport te dwa i do tego HBO HD) i zastanawiam sie nad tym HD Mix za 24,99zl) czy oplaca misie to brac i placic ponad 150 zl (bo jeszcze 20zl za dekoder), czyli razem 99zl abonament 9 zl 3 kanaly HD, 20 zl dekoder - 130 zl i czy oplaca mi sie te paczke HD mix brac za dodatkowe 25 zl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapytaj w punkcie czy ta oferta jest z pełnym pakietem w stałej cenie + PVR 20,00 zł po 6 mies tak będzie lepiej :)

 

PS:. Pełny Pakiet w stałej Cenie 120 + dekoder PVR 20,00 =140,00 a osobno dużo drożej za sam HD Mix 25,00 + PREMIUM HD 9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam umowę do końca lipca , wypowiedzenie zarejestrowane w systemie (Komfortowy , Canal plus, Canal+ HD, dekoder PVR za 10 zł miesięcznie )

 

Chciałbym przedłużyć umowę na 18 miesięcy i mieć:

Komfortowy +

Canal plus +

Canal HD gratis

PVR gratis

HDMix gratis

 

 

Czy istnieje możliwość utargowania do 70,00 zł miesięcznie?

Jeśli jest na forum jakiś konsultant Cyfry+ to proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy nie znacie obecnych obyczajów w BOK Cyfry+.

Jeśli 2.07. telefonicznie "podniosę" Powitalny+ do Podstawowego+ i HD MIX na sierpień. czy mogę spodziewać się natychmiastowej aktywacji (2.07), czy w późniejszym teminie lipcowym, czy też dopiero od 1.08.

Jak to teraz robią?

I czy jest jakaś różnica in minus po modyfikacji pakietu przez ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...