Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam podstawowy, PVR 250gb C+, C+HD,Eurosport HD,Anaimal planet HD, NG HD, za 50,90 zł. I się ciesz bo wg mnie branie komfortowego (+ok. 20zł)się nie opłaca dla paru smętnych kanałów których i tak bym nie oglądał z wyjątkiem Eurosport 2 :brawo: . Aha ostatnio napisałem meila by mi włączyli eurosport 2HD na tydzień bo chciałbym zobaczyć jak stoją z jakością i się zastanawiam nad dołączeniem go. (i mi włączyli)

P.S czy wiecie może czy Eurosport będzie transmitował MŚ 2010 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w czerwcu ubieglego roku podpisalem umowe z C+.

Abonament place pieronsko wysoki bo az 80zl za podstawowy + & canal & 5xHD & dzierzawa dekodera (stary Philips).

Mam pytanie co z tym fantem zrobic? Czy mozna juz podpisac nowa umowe na innych warunkach? Czy lepiej poczekac do jej konca (grudzien) i podpisac calkiem inna? Moze zadzwonic do nich i dac do zrozumienia ze chce rezygnowac calkowicie i moze dostane jakas dobra oferte?

Zalezy na dekoderze PACE bo Philipsa mam juz dosc.

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wysłania wypowiedzenia , to ułatwia negocjacje.

 

EDIT :

Dotyczy próby negocjacji umowy drogą mailową jak niektórzy sugerowali :

Szanowny Panie,

 

w odpowiedzi na e-mail, zachęcam Pana do zapoznania się z ofertą promocyjną dla stałych Abonentów pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 46.

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 09:00 do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @Lamparcicho

 

zadzwoń pod 22 310 45 65 tu przedłużysz umowę

ja zrobiłem tak powiedziałem ,że 50 to max z mojej strony i się udało

 

i teraz płace 74,80zł bo dodałem 2 opcje HD mix na warunkach promocyjnych i HBO SD 19,90 przez 6 mies

 

Szczegóły mojej oferty w podpisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 13 miesięcy.Umowa wygasała z końcem maja.

 

Zaproponowali mi pakiet podstawowy+ z 30% rabatem, opcje canal+30% rabat,wynajem PVR 250 gratis i 5xhd gratis.

 

Tak więć miesięcznie wychodzi niecale 51zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane i dziś zadzwonila Pani z propozycją, Komfortowy+HDMix+PVR Philips+CanalHD na 18mcy za 96 zł. Powiedziałem ze moge dać max.80 zł. Zarzekała się, że nie ma najmniejszej możliwości już nic zejść. A to tak naprawdę oferta jak dla nowych. Proboewałem długo a ona ciągle na nie. To powiedzialem zeby pogadala z kim trzeba, przerachowala jeszcze raz i oddzwonila do mnie.

Jak myslicie, da rade cos jeszcze zejsc? No i wymienic PVR Phila na Pace? Umowa konczy się 31 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto teraz przedłużyć umowę na prestiżowy HD+ za 119zł? Obecnie płacę 89 za komfortowy+4HD Canal+pakiet z HD

 

Jest to dobra oferta bo tak jak pisał @Amaś masz full pakiet i na pewno cyfra doda kilka kanałów w wersji HD albo SD a przy Full opcji na pewno będziesz miał wygodniej i taniej niż przy zakupie osobno opcji dodatkowych. Moim zdaniem powinieneś skorzystać z tej oferty

 

Edit:

Amaś gdzie twój post :?::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane i dziś zadzwonila Pani z propozycją, Komfortowy+HDMix+PVR Philips+CanalHD na 18mcy za 96 zł. Powiedziałem ze moge dać max.80 zł. Zarzekała się, że nie ma najmniejszej możliwości już nic zejść. A to tak naprawdę oferta jak dla nowych. Proboewałem długo a ona ciągle na nie. To powiedzialem zeby pogadala z kim trzeba, przerachowala jeszcze raz i oddzwonila do mnie.

Jak myslicie, da rade cos jeszcze zejsc? No i wymienic PVR Phila na Pace? Umowa konczy się 31 maja.

Wczoraj konsulatant taka umowe proponowal mi za 66zl i to na 13 miesiecy ale bez mozliwosci skorzystania z multiroomu. Koniec umowy za 2 tygodnie wiec coraz to ciekawsze oferty mi podsylaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam komfortowy+, umowa kończy się z końcem maja, wypowiedzenie złożone, dzwonili dzisiaj z propozycją prestiżowy hd+ za 118 pln/m-c + dekoder pace bez opłat, umowa na 13 lub 18 m-c.

Nie orientujecie się czy nic więcej nie można ugrać ?? Wydaje mi się, że to słaba oferta dla stałego klienta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane i dziś zadzwonila Pani z propozycją, Komfortowy+HDMix+PVR Philips+CanalHD na 18mcy za 96 zł. Powiedziałem ze moge dać max.80 zł. Zarzekała się, że nie ma najmniejszej możliwości już nic zejść. A to tak naprawdę oferta jak dla nowych. Proboewałem długo a ona ciągle na nie. To powiedzialem zeby pogadala z kim trzeba, przerachowala jeszcze raz i oddzwonila do mnie.

Jak myslicie, da rade cos jeszcze zejsc? No i wymienic PVR Phila na Pace? Umowa konczy się 31 maja.

Wczoraj konsulatant taka umowe proponowal mi za 66zl i to na 13 miesiecy ale bez mozliwosci skorzystania z multiroomu. Koniec umowy za 2 tygodnie wiec coraz to ciekawsze oferty mi podsylaja

 

U mnie podobnie chyba bo dziś dostaem sms, że maja dla mie ofertę utrzymaniową na 13 m-cy, dekoder i opcje HD gratis. Poczekam jeszcze trochę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem ofertę przedłużenia umowy na 13 miesięcy: Komfortowy za 44zl i Canal+ za 10 zl/mies przez 9m-cy i pozostałe 4 m-ce za 20zl, czyli przez 9 m-cy płacę 54 zł a przez pozostałe 74zl. Konsultant powiedział ze to max z ich strony. Co sądzicie o tej umowie?

 

Dodam że chciałbym mieć gratis pakiet canal+ przy stałej cenie umowy 44zl. Jest to osiągalne z ich strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest teraz Oferta dla stałych abonentów Cyfry+ ale na pewno ''Jest to osiągalne z ich strony'' gdy ja przedłużałem umowę stała cena z komfortowy + Canal+ wynosiła 42zł.. Negocjuj z nimi może coś od nich wyrwiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zadzwonił do mnie konsultant z cyfry i zaproponował prestiżowy+ do tego mix HD i Premium HD za 105zł i pvr za free Umowa na 13mcy

Nie miałem czasu z nim pogadać czym się to różni od prestiżowego hd+ więc się dogadałem żeby zadzwonił później i do dzisiaj nikt się nie odezwał Eh Cyfra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to się i tak cieszcie, w Polsacie nie ma tak dobrych warunków dla przedłużających... a dla nowych w Cyfrze obecna promocja, biorąc za punkt odniesienia przedłużeniowe oferty to lipa. Sorry za offtop, jeśli takowy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zadzwonił do mnie konsultant z cyfry i zaproponował prestiżowy+ do tego mix HD i Premium HD za 105zł i pvr za free Umowa na 13mcy

Nie miałem czasu z nim pogadać czym się to różni od prestiżowego hd+ więc się dogadałem żeby zadzwonił później i do dzisiaj nikt się nie odezwał Eh Cyfra

Chyba tym ze kolejne kanaly HD nie otrzymasz juz w abonamencie myslalem ze Prestizowy+ to opcja tylko 5XHD a niemasz Cinemax HD ; HBO HD i C+Film HD oraz C+Sport HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...