Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi dajmy na to 30 września kończy się 13 miesięczny aneks do umowy z Cyfrą+, to muszę napisać wypowiedzenie 3 miesięczne? czy wystarczy wypowiedzenie typu - od 1 pazdziernika rezygnuję z Cyfry+??

czesc , jak ja wysylalem wypowiedzenie ktore konczy mi sie 31 maja to napisalem ze z tym dniem rezygnuje z uslug na abonament cyfry + i wystarczy , wczoraj otrzymalem nowa umowe 13 miesiecy abo, pakiet prestizowy hd + za 119,90 plus pvr hd pece bez zadnych oplat :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem pod nr 223104565 i taką dostałem ofertę (umowa kończy mi się w maju, wypowiedzenie zarejestrowane w systemie):

Umowa na 13 miesięcy:

Komfortowy+ 44,73zł

5xHD za darmo przez cały okres trwania umowy

Dekoder PVR za darmo przez cały okres trwania umowy

HBO gratis na 3 miesiące, potem mogę zrezygnować lub wziąć za 19,90/miesiąc

Zgodziłem się na te warunki i pozostałem z cyfrą+ :brawo:

To lepsze warunki niż ja uzyskałem, bo mnie dali komfortowy za 49,90, Canal + za 14, 5xHd za darmo i dekoder za darmo umowa na 18 miesięcy ze stałą ceną(o HBO nie pytałem) umowę przedłużałem wczoraj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mobo40 to jest niemal to samo co Ty dostałeś, zauważ że ja nie mam Canal+ (już mi się przejadł chciałem spróbować czegoś innego, piłki nie oglądam, może raz w tygodniu mecz Wisły). Jedyna przewaga mojej umowy to 13 miesięczny okres jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do cyfry, moja rezygnacja już doszła jednak Pani nic mi ciekawego nie zaproponowała:

komfortowy+ c+, hbo, premium hd, dekoder = 118 z groszami

i niby wydajem dekodera za darmo - a c+ i hbo po 29 zł niby.

 

Cyfra chyba chce się mnie pozbyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utf Czytając ten temat oraz temat "C+ Promocje" i dzwoniąc do nich zauważyłem, ze Cyfra+ ma promocje dla przedłużających na określonych warunkach. Są to opcje:

Komfortowy +5XHD + PVR za około 45- 50zł umowa na 18 miesięcy

Komfortowy +5XHD + PVR + canal+ lub HBO za około 65zł umowa na 18 miesięcy

Komfortowy +5XHD + PVR + canal+ lub HBO za około 65-70zł umowa na 13 miesiące

Prestiżowy HD+ PVR za około 120zł umowa na 13 lub 18 miesięcy

 

Jeśli zadzwonisz do nich i powymyślasz jakieś opcje dodatkowe typu premium HD to oni policzą Ci wszystko zgodnie z cennikiem i wtedy wyjdzie drogo.

Tak więc lepiej zdecydować się na którąś z opcji jakie podałem wyżej i pod tym kątem prowadzić rozmowę z BOK.

 

PS

Dodam jeszcze, że wysłanie wypowiedzenia jest b. ważne. Ja, gdy dzwoniłem przed dostałem taką ofertę:

Komfortowy + PVR + canal+ HD (bez opcji 5xHD) za... 92zł :crazy: umowa na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie kolego tak jak napisałeś.

Lepiej się przygotować do tej rozmowy i przede wszystkim wiedzieć co się chce.

Ja przedłużyłem umowę na 13 miesięcy - prestiżowy HD+ z 30% rabatem + Pace PVR500G - na 13 miesięcy za free.

Chciałem antenę za free, ale miły Pan stwierdził, że nie może mi dać anteny i zaproponował dekoder PVR.

Miesiąc temu jak rozmawiałem to sztywna "gadka" i o umowie na 13 miesięcy z rabatem na cały okres nie było mowy - wtedy tylko na 18 mies. i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem jeszcze raz tym razem na numer 310 45 46 (umowa kończy mi się 30 maja)

 

dekodera pvr na cały okres za darmo nie dadzą mi na 100% tak pan stwierdził. Jedynie co to mogą dać ale na 6 msc.

pytałem o prestiżowy tak 30% rabatu jest ale dekoder tylko przez 6 msc potem 20 zł.

 

 

zaproponowali mi wiec:

 

komfortowy+ za 44,90 zł

hd premium za 6,30 zł

c+ i hbo za 39,80 zł

 

+ dekoder przez 20 zł (też 6 msc gratis)

 

co daje 91 a potem 111 zł szkoda bo na ten prestiżowy hd bym się zdecydował gdyby dekoder był przez cały okres za darmo :)

 

nic czekam do końca miesiąca i wtedy zdecyduje.

 

PS. Podobno lepsze oferty dostają tylko Ci którzy długo z c+ są ja niestety dopiero pierwszy raz próbuje przedłużyć umowę. Sądzicie, że warto czekać do ostatniej chwili czy jednak brać tą powyższą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj zaoferowano Komfort+, C+, HBO, gratis PRV oraz paczkę HD za 107 na 18 miesięcy;) hehe dałem sobie spokój z nimi... dla mnie zdecydowanie za drogo, a poza tym zbliżają się wakacje i dużo więcej czasu spędzam poza domem :) Jak mnie nie chcą to nie :) Wysyłam umowę wypowiedzenia w poniedziałek i zmniejszam pakiet. To im powinno zależeć na zachowaniu abonentów. Pozdrawiam wytrwałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sądzicie, że warto czekać do ostatniej chwili czy jednak brać tą powyższą ofertę?

 

Czekaj i dzwoń dalej ,do stracenia nie masz nic .

Ja po rozmowie z trzecim konsultantem , uzyskałem to co chciałem.

Widać wiele zależy od widzimisię konsultanta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , jak ja wysylalem wypowiedzenie ktore konczy mi sie 31 maja to napisalem ze z tym dniem rezygnuje z uslug na abonament cyfry + i wystarczy , wczoraj otrzymalem nowa umowe 13 miesiecy abo, pakiet prestizowy hd + za 119,90 plus pvr hd pece bez zadnych oplat :jupi:

 

Czyli napisales im ze rezygnujesz z Cyfry+ tak? Trzeba wysłac z potwierdzeniem odbioru, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak znajomy ma też Cyfrą z pakietem Komfortowy+ i dawali mu 49,90 zł za cały okres umowy (tzw : przedłużenie) powiedziałem bo ja pomagałem znajomemu negocjować cytuję : Albo 5zł taniej albo koniec współpracy z końcem umowy poszedł do kierownika i się dało załatwić :) Pozdrawiam @Amaś 1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , jak ja wysylalem wypowiedzenie ktore konczy mi sie 31 maja to napisalem ze z tym dniem rezygnuje z uslug na abonament cyfry + i wystarczy , wczoraj otrzymalem nowa umowe 13 miesiecy abo, pakiet prestizowy hd + za 119,90 plus pvr hd pece bez zadnych oplat :jupi:

 

Czyli napisales im ze rezygnujesz z Cyfry+ tak? Trzeba wysłac z potwierdzeniem odbioru, czy jak?

tak wyslalem poleconym 3 miesiace przed terminem w ktorym konczyl mi sie abonament :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod numer 310 45 46, ale dopiero w ostatnim miesiącu obowiązywania dotychczasowej umowy.

Ja dzisiaj przedłużyłem na prawie 3 miesiące przed zakończeniem starej umowy, więc bajek nie pisz.

Nie piszę bajek, mnie wcześniej gorsze warunki proponowali, dopiero jak wypowiedziałem umowę i zadzwoniłem pod wyżej cytowany numer i zapytałem się gdzie mogę oddać kartę to zaproponował mi konsultant aneks który był do zaakceptowania przeze mnie. Jeżeli tobie zaproponowali na 3 miesiące warunki które mogłeś zaakceptować to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uścislijmy, jesli np mam podpisany aneks do konca maja, to jak jutro wysle wypowiedzenie, bede mogl zrezygnowac dopiero od wrzesnia? czy juz od czerwca. Bo wg mnie od czerwca, ale chol...ra wie jak to jest. Wie ktoś na 100% ?

CARLITO 3M -zawsze obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia ,jestem w cyfrze praktycznie od samego poczatku i zawsze tak bylo , -------tak jak piszesz jesli jutro wyslesz bedziesz dopiero wolny od wrzesnia na 100% , zawsze trzeba wysylac wypowiedzenie , 3 miesieczne , sam tak robie od zawsze , cyfra + ma w du...pie starych abonentow chce ich wycyckac , jak sam o to nie zadbasz to wierz mi cyfra na pewno tez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...