Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


Gizior89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@diabeunajtaniej możesz to dostać w pakiecie Entry - 10zł + 20zł paczka c+ + 20zł LM. Wychodzi 50zł/mc pierwszy rok a od 13go miesiąca 55zł. Minusem jest 2letni cyrograf.

Edytowane przez Kiler
Brak związku z tematem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Powinna być opcja zakupu samego pakietu LM. A tak to jest tak, jakbyś chciał kupić sobie sam garnitur, ale w tym sklepie sprzedadzą Ci go jedynie, jak kupisz u nich go razem z 3 koszulami, 5 par skarpetek i 10 parami (może nawet niepasujących Tobie) butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie da w większości przypadków że chcesz tylko to czy tamto. Każdy by chciał płacić tylko za to co ogląda a nie za wszystko za co musi bo jest to w danym pakiecie. Najwyraźniej niektórzy nie wiedzą, że te prawa muszą się zmonetyzować aby zarabiać a nie dokładać lub pożyczać aby przetrwać. Poza tym gdyby szło kupić tylko samą LM w opcji włącz/wyłącz to pewnie cena byłaby w okolicach jak to @Motyl1987 napisał. Ciekawe ilu byłoby wtedy chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Stąd cena 20 zł za LM bo musisz kupić paczkę dodatkowych kanałów C+

Gdybyś chciał samą LM to by pewnie 40 wołali (żeby się to spinało finansowo)

I spoko, to jest uczciwa cena za ten produkt :) w Polsat Box Go za 40 zł miałeś LM. Tutaj trzeba rzucić 65 zł co miesiąc. Ciekawe jak będzie w C+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, damian1979 napisał(a):

w Polsat Box Go za 40 zł miałeś LM. Tutaj trzeba rzucić 65

Za 50 da się wyrwać w wersji satelitarnej, co oznacza, że mogą oglądać a 3 osoby jednocześnie, a do tego dochodzi do LM ekstraklasa, żużel i liga angielska (2 mecze w kolejce) liga hiszpańska (wybrane mecze) także nie do końca masz rację 

Edytowane przez Motyl1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł za najpopularniejsze prawa na rynku to jest dużo? Ekstraklasa, żużel, WTA z Świątek, Liga Mistrzów. Do tego dodatki w postaci wybranych meczów ligi angielskiej i hiszpańskiej. 

Ja nie wiem za ile Wy byście chcieli płacić. 

 

Oni też mają świadomość, że ludzie to współdzielą między siebie. Więc też wychodzi taniej. 

 

Poza tym - czym jest 50zł w dzisiejszych czasach? Na dobre jednorazowe zakupy nie starczy. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to inaczej trzeba zrobić. Bierzesz entry za 10zł a potem aktywujesz paczkę c+ za 20zł a jeszcze po tym aktywujesz super sport za kolejne 20zł. Pierwszy rok płacisz 50zł a od 13go miesiąca 55zł

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo analizowałem te różne oferty i dalej nie jestem pewny co i jak. Ile w końcu wychodziłoby najtaniej Pakiet Ekstraklasa + Liga Mistrzów w Canal+ Online? 74 zł? Ale tylko w umowie na 2 lata? A w subskrypcji miesięcznej 84? I na ten moment jest promocja 3x39, potem 54, i tam do wykupienia LM tylko za 30 zł? A w salonie, biorąc Online na 2 lata za 54 mam jeszcze Fun & News? I jak dobrze doczytałem to można jednocześnie Online oglądać na w streamach czyli ewentualnie we 2 osoby tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 6 miesięcy od podpisania umowy możesz zapomnieć o kanałach C+ za 20zł. Minimum jakie trzeba zapłacić to 25zł. Wyliczając średnią, za Entry+ 12,50zł, za C+ 25zł, za LM 20zł, czyli wychodzi 57,50zł. Wolę zapłacić 65zł od razu niż potem dzwonić i się użerać z infolinią, no i mieć to co chcę od razu a nie za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MatiS04 napisał(a):

A w salonie, biorąc Online na 2 lata za 54 mam jeszcze Fun & News? I jak dobrze doczytałem to można jednocześnie Online oglądać na w streamach czyli ewentualnie we 2 osoby tak? 

Tak. W tej ofercie oprócz CANAL+ jest pakiet Fun&News. 

W tej opcji są 2 ekrany. 

Dokupienie opcji LM tutaj jest z tego co pamiętam za 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MatiS04, w salonie 74zł z Fun&News w zobowiązaniu na dwa lata, jednocześnie dwa streamy (trzy streamy są w ofercie z przystawką OTT), natomiast LM będziesz mógł oglądać tylko i wyłącznie z jednego urządzenia w jednej chwili (nieważne czy kupisz ofertę w salonie czy przez stronę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krzysztof1975 napisał(a):

nie ma pakietu satelitarnego z LM za 50zł.

Da się to zrobić ;)

 

19 minut temu, Gizior89 napisał(a):

aktywujesz paczkę c+ za 20zł

Aktywując 1-2 dnia miesiąca, pierwszy miesiąc gratis :)

11 minut temu, MatiS04 napisał(a):

biorąc Online na 2 lata za 54

Weź satelitę, opcje online masz w cenie umowy. 

Entry za 10, paczka c+ za 20, liga mistrzów za 20 =50 zł 

12 minut temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Minimum jakie trzeba zapłacić to 25zł.

Sprawdzałeś na infolinii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, k05 napisał(a):

50zł za najpopularniejsze prawa na rynku to jest dużo?

Ludziom weszło w krew viaplay za "grosze" i dlatego dziś jest taki płacz że realne są takie a nie inne ceny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Motyl1987 napisał(a):

Da się to zrobić ;)

Tak jak pisałem wyżej, do 6 miesięcy od podpisania umowy paczka kanałów C+ to koszt minimum 25zł. Jeśli chcesz januszować i czekać pół roku na to, aby przyoszczędzić 7,50zł (koszt paczki Entry+ Super Sport to 65zł), nikt ci nie broni. Moim zdaniem mija się to z celem.

 

Jeśli podpisujesz umowę lub dodajesz opcje do swojego pakietu 1 dnia miesiąca, to kwota za dany produkt zostanie ci doliczona do abonamentu. Od 2 dnia miesiąca obowiązuję zasada miesiąca aktywacji. Nie wprowadzaj w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na infolinii za 19,90 

Teraz, Krzysztof1975 napisał(a):

dodajesz opcje do swojego pakietu 1 dnia miesiąca

Nieprawda, dostajesz za 0 zł 

1 minutę temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Tak jak pisałem wyżej, do 6 miesięcy od podpisania umowy

Ale ja mówię o nowych abonentach, przecież koledzy wyżej nie są abonentami c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym sprzedawał komukolwiek paczkę C+ na infolinii za 19,90zł do 6 miesięcy od podpisania umowy ;)

2 minuty temu, Motyl1987 napisał(a):

Nieprawda, dostajesz za 0 zł 

Ale ja mówię o nowych abonentach, przecież koledzy wyżej nie są abonentami c+

Kolego, pracuję w C+ ponad 10 lat, serio chcesz mnie uczyć co jest prawdą a co nie? Również mówię o nowych umowach, idź i podpisz w salonie umowę 1 dnia miesiąca albo dobierz multiroom do pakietu i zobacz na fakturze za 7 dni czy ci naliczyli opłatę czy nie. Jak ci nie naliczą to wyślij nr konta, przeleje ci 100zł w ramach zakładu. Wchodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Nie przypominam sobie żebym sprzedawał komukolwiek paczkę C+ na infolinii za 19,90zł do 6 miesięcy od podpisania umowy ;)

A to ciekawe, sąsiadowi aktywowałem ledwie miesiąc po podpisaniu umowy, bo żużel mu zmienili na c+ sport 

3 minuty temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Kolego, pracuję w C+ ponad 10 lat, serio chcesz mnie uczyć co jest prawdą

Hehe, przestań ludziom wciskać kit :)

4 minuty temu, Krzysztof1975 napisał(a):

podpisz w salonie umowę 1 dnia miesiąca

Nie mówię o podpisaniu umowy 1 dnia miesiąca, a o opcji dodatkowej 

Umowę trzeba podpisać 2 dnia miesiąca, żeby mieć ten miesiąc za darmo. 

7 minut temu, Krzysztof1975 napisał(a):

Kolego, pracuję w C+ ponad 10 lat

Dobrze, że o tym mówisz, koledzy będą wiedzieć, komu nie ufać ;) nic dziwnego że działasz w dobry imieniu c+ :) ale starych wyg nie oszukasz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...