Skocz do zawartości

Konwerter Strong SRT LC970 C-Band


pawelwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem właśnie ten konwerter w opisie pisze W komplecie jest też wkładka dla polaryzacji skrętnej (L/R).

w moim zestawie wkładki niema i tu moje pytanie

czy ktoś robiąc ten opis skłamał ze wkładka jest a jej w rzeczywistości niema (po co tak pisać ano po to zęby towar sprzedać :brawo: jakie to polskie )

czy tylko z mojego zestawu wkładeczka zginęła

a może ten co robił ten opisik nawet nie zerknął co jest w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem teraz w firmie, więc nie mogę sprawdzić, ale... czy zajrzałeś do konwertera, czy tylko otworzyłeś pudełko? Bo o ile pamiętam - wkładka była już po prostu założona :> Jeśli w LNB jej nie ma, dopiero najwcześniej sprawdzę w firmie na tygodniu. W każdym razie wkładka powinna być i było to sprawdzane (płytka koloru zielonkawego, sam ją widziałem). Jeśli w danym egzemplarzu jej nie ma, to po prostu producent jej nie wrzucił - niedopatrzenie, uwagi "skłamać, żeby sprzedać" zachowaj dla Siebie, Hollex takich numerów nigdy nie robił i nie robi.

 

Po drugie - temat należy zgłaszać nie na forum, bo tu obsługi Hollexu nie ma, tylko mail: hollex (malpa) hollex.pl lub telefonicznie. Jak ktoś mi pisze jakieś braki na forum, to wnioskuję, że nie zależy mu na rozwiązaniu problemu, bo to nie jest droga składania reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niestety wkładki nie ma w środku w konwerterze być może producent nie wrzucił jej do środka

na wkładce mi nie zależy , zależy mi na tym ze jak nie ma wkładki w zestawie żeby poprawić opis po co ludzi wprowadzać w błąd

nie każdy ma możliwość dorobić sobie taka wkładkę nie każdy umie to dorobić

reklamacji nie chce składać wiec napisałem tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem w firmie - wkładki są w konwerterach. Brak oznacza, że producent nie wrzucił jej do jednej sztuki. Generalnie @pawelwa jeśli potrzebujesz, to odezwij się na PW, zostanie dosłana, jak tylko przyjdzie nam nowa dostawa Strongów (bo teraz nie mamy, jak przyjdą to zabierzemy z jednej sztuki, a poprosimy o dosłanie jednej wkładki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...