Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


XMAREKK30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie  😀

Według mnie póki Gala FAME MMA 21 jest w dobrej jakości jak na pierwszy raz w Canal+ online a w jak sądzicie  ?

Edytowane przez Kiler
Nauczcie się wreszcie pisać w odpowiednich tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cięło już na walce kobiet przy sztywnym 1080p. Jak przełączyłem na automatyczna jakość to często spadała tak że nawet belek z nazwiskami nie było rady odczytać. Teraz druga walka poszła ok na sztywnym 1080p, może ogarneleli, a może będzie gorzej im dalej będzie trwać gala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeu  Ja oglądam od początku na aplikacji Canal plus on-line od Samsung Tv i nie mam żadnych problemów z odbiorem Gali FAME MMA 21. Żadnych przycinek a obraz jest naprawdę bardzo dobry i jeśli nic się nie zmieni to jestem za tym żeby gale FAME MMA były transmitowane przez Canal plus on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie problem był na 1 walce. Może miało to związek z tym przełączeniem sygnału o którym mówiono w studiu. W każdym razie problemy jakieś są co pokazuje też wcześniejszy post przedmówcy.

Ja oglądam na aplikacji na Realme 4k sticku.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, diabeu napisał(a):

No właśnie cięło już na walce kobiet przy sztywnym 1080p. Jak przełączyłem na automatyczna jakość to często spadała tak że nawet belek z nazwiskami nie było rady odczytać. Teraz druga walka poszła ok na sztywnym 1080p, może ogarneleli, a może będzie gorzej im dalej będzie trwać gala.

Jaka gala taka jakość😂 Normalne transmisje są zdecydowanie w lepszej jakości🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostęp do Canal plus on-line jako abonament i tu problemu nie mam. Może problem mają nowi użytkownicy Canal plus on-line. 

Ja odpaliłem aplikacje na TV Samsung Tizenie i wszystko działa prawidłowo od pukać póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...