Skocz do zawartości

TV Republika


dvbtowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może byś się wypowiadał w kontekście tego wątku, bo widzę że Ty masz jakąś obsesję. A wszystko z powodu jednego zrzutu który jak widać jest dla Ciebie jakimś problemem. Zrzut nie był o Tobie, ani do Ciebie, więc po co robisz kolejny raz te wycieczki osobiste? Nie ma dnia żebyś kłótni nie prowokował. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Komentarz do Twojego postu jest zbędny, widać że coś Cię boli :)

 

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Zachowujesz się jak dziecko z przedszkola. Pozwól że ja w piaskownicy nie bedę siedział, Ty możesz jeśli taka wola. 

 Kto tu robi wycieczki i przytyki pierwszy? Tak wypowiedziałem się w kontekście wątku, ze z pierdoły jak belka robisz widły z igły i ze jeśli chcesz powoływać się na to co widnieje w KRS i rozliczać media to bądź konsekwetny. To Ty przy kazdym poście nie po twojej myśli robisz ludziom przytyki, ze " Przed grudniem to czegoś nie napisali.  Więc daruj sobie to moralizatorstwo bo Ty jestes pierwszy na tym forum, krory robi wycieczki personalne. 

33 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

widzę że Ty masz jakąś obsesję

Kolejna wycieczka personalna. 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fanbonda napisał(a):

 bo Ty jestes pierwszy na tym forum, krory robi wycieczki personalne.  

Właśnie to widzimy. Zaczynasz pisząc o sutenerach z dyskusji z innego wątku i łączysz to jakoś przyoadkiem z tym zdjęciem, potem się dziwisz że Ci odpowiadam a na końcu robisz z siebie ofiarę :) Szkoda czasu na polemikę z Tobą w tym stylu.  Na marginesie co że Ty uważasz coś za "pierdołę" mnie nie interesuje. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz w liczbie pojedynczej, bo do mnie na priv ludzie sami z siebie piszą  co sądzą o twoim zachowaniu , wiec nie podpieraj sie całą wyimaginowana rzeszą ludzi. Nie rob z siebie ofiary , bo to slabe i żałosne. Nie mam obsesji na twoim punkcie, kolejna rzecz, którą sobie dopowiadasz. 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy kto tu ma obsesję, ze grzebie po koszu i nie rozumie nawet tego co tam  było napisane. Jak Danzel Washington gra przestępcę to nie oznacza, ze jest przestępcą, tylko to, ze go udaje na potrzeby filmu. Napisałem w pierwotnej wersji byś nie udawał kogoś kim nie jesteś.  Sprawa wyjaśniona z moderacją, post został prze z nich zrozumiany i wyleciał nie z powodu obrażania kogokolwiek tylko prewencyjnie by nie było w watku niepotrzebnej jatki 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...