Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


damian1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia. 

 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant to tylko konsultant :) Jedni w salonie na miejscu proponują coś innego, a coś innego usłyszysz w słuchawce, gdy zadzwonisz. Pozwolę sobie zacytować fragment artykułu https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/polsat-sport-polsat-sport-extra-polsat-sport-news-polsat-sport-1-polsat-sport-2-polsat-sport-3-zmiana-nazwy-przyczyny-prawa-sportowe.

Cytat

Nadawca nie zdradza wciąż co stanie się z kanałami Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Od nowego sezonu prawa do Ligi Mistrzów przejmuje Canal+ Polska. Możliwa jest zmiana formuły stacji Polsatu lub ich likwidacja. U wielu operatorów kanały Polsat Sport Premium są gwarantowane tylko do końca czerwca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...