Skocz do zawartości

książka Profesionalne Instalacje Multimedialne


MIKOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wiem, ale połowa innych NIE

dlatego napisałem DIPOLA bo w prawdzie, tylko u nich można dostac (profan nie miał a w holku nie pytałem)

To ma ktoś choc by spis tematów i ile stron to ma?

Lektura kioskowa zrobiła się już nudna :D

 

aha, jeszcze jedno, czy pan Pokorski, to taki człowieczek z ulicy z zapałem do tvsat, czy może jakiś pracownik np. Holka, profana czy dipola?

Bo jeśli jedno z tych trzech ostatnich to biorę w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corab z roboczą 67x70 zaliczana do DOBRYCH ANTEN?

W Polsce do odbioru jednego systemu satelitarnego (można było by napisac jednej satelity) wystarczy antena 60cm?

 

Rozumiem że Corab robi dobre anteny, ale... 67x70 promowane przez autora to moim zdaniem jest żartem, bo każdy, dosłownie każdy i to każdemu zaleci zawsze antenę z zapasem (80cm min)

 

Pierwsze 15 stron wystarczyło... Szkoda kasy....

Jest to dokładnie to samo co katalog produktów 2010 dipola lecz z dodatkowym opisem...

 

Posta można zamknąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze jedno, czy pan Pokorski, to taki człowieczek z ulicy z zapałem do tvsat, czy może jakiś pracownik np. Holka, profana czy dipola?

Bo jeśli jedno z tych trzech ostatnich to biorę w ciemno

Nie pracuje w żadnej z w/w firm, ale jest znanym i cenionym specjalistą, wielokrotnie nagradzanym w przeszłości. Działa aktywnie od wielu lat. Autor portalu http://satacademy.eu

Resztę subiektywnych wrażeń nie będę komentować, kwestia oceny to indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ma już ciekawiej :D Pare rzeczy do przestudiowania i przypomnienia się znalazło :D

i o to właśnie chodziło... a chodziło o coś, co trzeba by było sobie zapisac, zapamiętac, a nie o to, co już się wie

 

No i przepraszam za pochopną ocenę książki... Nie można oceniac po szacie, a w tym przypadku, szatą okazał się wstęp z 15stron. Nie wiem co jest dalej, więc, cofam słowa... Gdy ją przeczytam, wtedy ocenię, czy warta zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...