Skocz do zawartości

Netia


huak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2024 o 13:30, _Artek_ napisał(a):

Ty nie potrzebujesz, ja nie potrzebuje ale na pewno znajdą się ludzie którzy mają tv samsunga albo starszy smart tv. 

 

to niech se boxa kupio 😸

W dniu 5.03.2024 o 13:18, sebagit napisał(a):

Na moim PHILIPS OLED 806 android działa wystarczająco szybko.

Ile dałeś? 📼

 

W dniu 5.03.2024 o 13:18, sebagit napisał(a):

Niech działa, dla mnie za ok 1000 zł można kupić lepszy sprzęt.

Nawet za ułamek tej kwoty, zresztą nie każdy ma tysiaka przygotowanego na audio 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było blisko 3 lata temu. Więc model TV jest niedostępny a i ceny się zmieniły. TV kosztował coś ponad 5000 dokładniej kwoty nie pamiętam. Ma już około 7-8 tysięcy godzin pracy i 0 wypaleń. A nie oszczędzamy go, bo służy głównie do VOD i gier. Fajnie współgra z Xbox Seres X. Mój kolejny TV to też będzie OLED.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie siwy lcd 😂 

2 godziny temu, sebagit napisał(a):

Ma już około 7-8 tysięcy godzin pracy

Sprawdzałeś w menu serwisowym? :?:

 

2 godziny temu, sebagit napisał(a):

0 wypaleń.

Radzę sprawdzić dokładnie, a ile bad pixeli? 😛

 

2 godziny temu, sebagit napisał(a):

Fajnie współgra z Xbox Seres X

W trybie monitor bez allm? 😅  GM jest bezużyteczny przez uciętą ✂️ rozdzielczość 4K120Hz 😬

Edytowane przez hujak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w menu serwisowym. Martwych pikseli jest kilkanaście. Ale to trzeba włączyć jednolity kolor i stać przy TV. Na YouTube są plansze testowe, wpatrywałem się we wszystkie kolory i wypaleń nie ma. Normalnie używając nie ma opcji cokolwiek zobaczyć. A 4K i 120 Hz to wiesz takich gier praktycznie nie ma. Problem jest z 60 klatkami przy 4K przy większości gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sebagit napisał(a):

A 4K i 120 Hz to wiesz takich gier praktycznie nie ma.

Pełno jest gier 4K120Hz 😅 To już nawet nie chodzi o gry, bo XSX obsługuje to natywnie 😆 Ty masz ustawione 60Hz z wysokim input lagiem i ogromnym tearingiem, czy 120Hz w gm z uciętą rozdzielczością?😸

Edytowane przez hujak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sebagit napisał(a):

Przecież była aktualizacja, jest 120 klatek i 4K

Bardzo wątpliwe, jakieś info? 😅 

 

31 minut temu, sebagit napisał(a):

I jest jedna mega zaleta Philips. To Ambilight. Tego nie ma żaden inny producent.

Co tam świecidełka przy okropnej posteryzacji 🤢 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja była ok marca,kwietnia 22 r. I wiesz nie rozumiem Ciebie człowieku. Jestem zadowolonym użytkownikiem TV Philips. Tobie się nie podoba obraz, funkcja Ambilight. To po kup sobie inny. Ale co się czepiasz ludzi, którym obraz i Ambilight się podobają na TV tego producenta. Nie mówię o innych modelach. Nie znam się na technikaliacb. W sklepie oglądałem różne modele. I ten Philips mi się podobał. Ma świetne czernie, po ustawieniu ładne naturalne, ale nie wyprane kolory. Filmy z HDR miodzio, szczególnie wieczorem. Smart TV działa szybko, nie wiesza się. Po blisko trzech latach gdybym miał powiedzieć, czy było warto to tak. To był dobry zakup.

Powiedz lepiej jakie Ty posiadasz cudo, skoro uważasz mojego Philipsa za złom.

https://techunwrapped.com/the-philips-oled-806-will-receive-an-update-to-offer-4k-at-120hz-in-vrr-mode/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Ta aktualizacja nie odblokowała 4k w gm, tylko dodała VRR. W 4K120Hz dalej jest ucięta rozdzielczość 😅

 

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Jestem zadowolonym użytkownikiem TV Philips. Tobie się nie podoba obraz, funkcja Ambilight.

Pisałem, tylko że obraz jest znacznie ważniejszy od świecidełek za tv 😛

 

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

 W sklepie oglądałem różne modele. 

W sklepie to sobie można oglądać 😄 

 

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Powiedz lepiej jakie Ty posiadasz cudo, skoro uważasz mojego Philipsa za złom.

Każdy oled jest lepszy od phili.... przepraszam chińskiego tp visiona 😆  No może po za hisense i innymi chińskimi budżetowcami.

 

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Ma świetne czernie, po ustawieniu ładne naturalne, ale nie wyprane kolory.

Gamme ma zdecydowanie za niską, przez to ma właśnie wyprane kolory

 

Tryb “Filmmaker Mode” w fabrycznych ustawieniach był raczej typowy jak na OLED’a od holenderskiego producenta. W testowanym egzemplarzu (pamiętajmy, że te trafiające do sklepów będą się nieco różnić), odcień bieli miał lekką tintę czerwieni, co powodowało lekkie zażółcenie i zaczerwienienie obrazu. Charakterystyka jasności (gamma) była zbyt niska i oscylowała w okolicach wartości 2.2. Jest to adekwatne ustawienie do oglądania w dzień, jednak w warunkach nocnych powoduje zmniejszoną głębie i kontrastowość obrazu.
Źródło: https://hdtvpolska.com/telewizor-philips-oled-806-oled-856-test-recenzja-opinie-gdzie-najtaniej-kupic/?showfull=1

 

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Jestem zadowolonym użytkownikiem TV Philips. Nie znam się na technikaliacb. 

Zadowolonym, bo nieświadomym 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież VRR był od początku, tylko wtedy była cięta rozdzielczość. Aktualizacja poprawiła to, jest VRR i pełna rozdzielczość przy 120 klatkach. A , że produkują Philipsy Chińczycy.... Zobacz gdzie są fabryki ekranów OLED LG

Nie powiedziałeś mi też jaki to posiadasz super TV ....... Z resztą mnie to nie interesuje, gdybym miał kupować teraz nowy, to kupiłbym pewnie Philipsa z serii 9. Ze względu na jaśniejszy ekran a przez to lepsze doznania w HDR.

https://hdtv.com.pl/threads/niektore-telewizory-philips-oled-2021-otrzymaja-aktualizacje-4k-120-hz-vrr.151466/





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sebagit napisał(a):

Aktualizacja poprawiła to, jest VRR i pełna rozdzielczość przy 120 klatkach.

Nawet w 807 nie ma pełnej rozdzielczości w gm 😉  Zobacz se chociaż testy jak sam ich nie potrafisz robić 😛  

 

9 godzin temu, sebagit napisał(a):

Przecież VRR był od początku, tylko wtedy była cięta rozdzielczość.

No w gm nadal jest, dodali vrr do monitor mode, który jako jedyny oferuje pełne 4k120Hz 😼

9 godzin temu, sebagit napisał(a):

Łykaj dalej marketingowy B$ zamiast testy 😅

 

9 godzin temu, sebagit napisał(a):

A , że produkują Philipsy Chińczycy.... Zobacz gdzie są fabryki ekranów OLED LG emoji2.png

Jakie niby ma za znaczenie kraj produkcji? 😆  

9 godzin temu, sebagit napisał(a):

Nie powiedziałeś mi też jaki to posiadasz super TV ....... Z resztą mnie to nie interesuje, gdybym miał kupować teraz nowy, to kupiłbym pewnie Philipsa z serii 9. Ze względu na jaśniejszy ekran a przez to lepsze doznania w HDR.

Czemu mnie to nie dziwi 😙 Jak wrażenia z wypranych kolorów, które miały niby takie nie być tak jak pełne 4k120hz w gm? 🤣 No, ale co się dziwić po kimś kto ogląda tv w sklepie zamiast testy 🫠 To nie czasy PRLu 🤭

Edytowane przez huak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się z Tobą rozmawiać. Ewidentnie dobry TV to ty widziałeś tylko w testach na YouTube, ale nie u siebie w domu. Temat można zamknąć, bo jest bezsensowny. Ja jestem zadowolony z zakupu i tylko to się liczy. Ty ciesz się z testów na YouTube i oglądaj je na swoim wypasionym TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...