Skocz do zawartości
  • 0

Cyfra i Polsat w jednym?


sylverpati
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

chciałabym zakupić tuner HD, który będzie obsługiwał jednocześnie karty Cyfrowego Polsatu i Cyfry+. Niestety jestem laikiem dlatego proszę o poradę, jaki model tunera byłby najlepszy (cena ok 400-600 zł). Interesuje mnie obsługa kanałów nadawanych w jakości HD, np. Canal + HD i możliwość nagrywania na zewnętrznym dysku/pendrive wybranych programów. Poza tym czytałam na forum o czymś takim jak moduły dostępu, czy w moim przypadku jest konieczny zakup owych modułów? A jeśli już tak to tu również mam pytanie jaki model/producent?

 

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za może banalne pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rzeczywiście sprawa jest banalna a takich dekoderów jest kilka. Proponuję obejrzeć sobie dekodery na Stronie Hollex.pl a tam jest dużo napisane co potrzeba do odbioru czego. Zawsze Polsat musi pracować w dedykowanym module (zakupionym razem z kartą). Cyfra może działać w czytniku kart uniwersalnym lub dedykowanym. Wszystkie mozliwe konfiguracje są opisane w opisach tunerów a jeśli chodzi o same spostzreżenia użytkownikow mozna je poczytac na tym forum w dziale: Odbiorniki Cyfrowe . Troszeczkę czytania nigdy nie zaszkodzi a nawet pomoże w optymalnym wyborze. Przed zakupem każdego dekodera czytam posty użytkowników tego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

 

Dołączę się do tematu, bo nie ma sensu zakładać nowego, a temat jest podobny.

 

Otóż, chce pon jeden konwerter podłączyć dwa dekodery, oczywiście nie będą chodzić razem, tylko będę jeden włączał a drugi wyłączał.

Wyszukałem taką przejściówkę http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=109&id=888, Będzie dobra? Czy jednak trzeba inną dać?

 

W tv sat wprowadzali mnie w błąd na siłę chcą mi wciskać konwerter twin (mam już twin, ale są inne dekodery podłączone i nie chce z nich rezygnować) i mówią, że nie ma takiej możliwości, choć dwóch gości twierdziło, że coś takiego można zrobić tylko akurat tego przełącznika nie mają. Chodzi mi o taki przełącznik którzy by działał na zasadzie, jak zez na Astrę.

Chcę kupić przez internet, bo z tymi pseudo fachowcami nie mam zamiaru się użerać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...