Skocz do zawartości

Prezenty dla stałych abonentów


elkanguro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w ICA pojawiły się na święta prezenty dla abonentów z minimum 9 miesięcznym stażem. Mój tata posiada Komfortowy+ z Canal+ i w prezencie proponują mu na 3 miesiące za darmo HBO. Zapewne wolałby zamiast tego Orange Sport. Czy spotkał się ktoś z tym aby można było prosić o inny prezent czy niestety nie da rady?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najgorsze miesiace na OrangeSport same powtórki przez przerwe w rozgrywkach ligowych. Spróbuj powalczyc o darmowy OS jak bedziesz przedłużał umowe. Ja przedłużałem w czerwcu i udało mi się wynegocjowac ten kanał za FREE przez cały okres umowy czyli 13miesiecy. A co do HBO to straszna lipa żałuje do dzisiaj,że skusiłem sie wziasc pakiet HBO za 14,45zł. Zadzwoń i pogadaj z konsultantem moze cos ugrasz i Ci zamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo miło, że są prezenty ale... żeby było ciekawie najmniej propozycji miała Cyfra dla abonetów płacących najwięcej (pakiet prestiżowy HD) :>

No bo abonenci niższych pakietów otrzymywali z reguły jakieś programy z pakietów wyższych a w pakiecie najwyższym HD nie mogli tego zrobić więc dali w prezencie HBO digital na jakiś czas :wink: No i wszystko fajnie tylko, że nie każdy abonent z opcją HD ma na stanie tuner PVR bo są i tacy co mają Philipsa HD bez dysku a na nim oczywiście HBO Digital nie działa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja powiedziec tacy abo jak ja, ktorzy mieli wszystko i nic nie dostali?? :D

 

Skoro masz już wszystko to co jeszcze mogliby CI dać? ;)

 

Np. kilka filmow Vod za darmo :)

Wychodzi na to ,że abo placacy maksymalny abonament sa zawsze poszkodowani :)

I zeby bylo smiesznie jak wchodzilem do ICA to pisalo, ze mam prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie. Otóż mając pakiet podstawowy skorzystałem z prezentu dla stałych abonentów - HBO na 1 miesiac za darmo. 3 Dni temu minął własnie miesiąc od chwili odkodowania i pytanie: dlaczego wciąż jest nie zakodowany? Czy oni się zapomnieli czy chcą mnie wrobić w to HBO i muszę im zgłaszać że go nie chce? Miał ktoś podobną sytuację? Nie chcę żeby się okazało na kolejnym rachunku że muszę za to placić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Otóż mając pakiet podstawowy skorzystałem z prezentu dla stałych abonentów - HBO na 1 miesiac za darmo.

skoro 3 dni temu minął miesiąc, to z prezentu skorzystałeś 25 grudnia , czyli do końca stycznia HBO masz gratis, w lutym wyłączy się samo, nie musisz dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myślę ,że mozna taką propozycję zaliczyć do tego tematu otóż : Mogliby dawać w prezencie np 2 lub 3 miesiące gratis jesli się zapoda dane nowego klienta biorącego Cyfrę tak jak Canalsat daje w prezencie np po 25 euro lub coś w tym rodzaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...