Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat zdobywa ciagle nowych abonentow. jak poszedlem podpisac umowe z Echostarem 717 do dystrybutora to przedemna staly 3 osoby ktore sie pytały o polsat i po chwili go brały. 2 lata temu jak podpisywałem umowe z Sagemem 4275 CP mial 400 tys abonentow teraz ma 1mln a na dniach pewnie poda ze juz 1,1mln. z tego wynika ze CP zdobywa miesiecznie ok 100tys nowych abonntow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na TVN24 oglądałem magazyn Progr@m i była w nim mowa i porównania dekoderów z dyskiem twardym CP i N oraz krótkie wywiady z Sojką i Libickim. A co do sprzedaży CP to w Dębicy ostatnio był brak dekoderów i ludzie zapisywani byli na listę bo tak szybko schodziły a sprzedawcy tylko zacierali ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika ze CP zdobywa miesiecznie ok 100tys nowych abonntow.

 

No dokładnie! A w zesżłym miesiący podł rekord ustanowiony przez Wizje TV który liczył 120.000 sprzedanych dekoderów!

 

Liczby mówia same za siebie!

I ludziom nie przeszkadza słaby sport i brak Premium!

Inaczej te liczby były by wartości 10.000 sztuk!

 

Furore zrobił ostatnio pakiet MINI za niecałe 10zł!

Dzięki temu pakietowi i nowym kanałom w Familijnym Polsat zyskuje tyle klientów!

 

Dla porównania:

2 lata temu CP miał 500.000 klientów a C+ miała 700.000

Po 2 latach ma teraz 1.000.000 klintów a C+ ma 900.000 klientów!

Wychodzi nato że CP przez 2 lata zdobyła drugie tyle czyli 500.000 a C+ zalednie 200.000

 

A kilka osób jeszcze te 2 lata temu skazywało CP na upadek i zakończenie działalnośći...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu CP miał 500.000 klientów a C+ miała 700.000

Po 2 latach ma teraz 1.000.000 klintów a C+ ma 900.000 klientów!

Wychodzi nato że CP przez 2 lata zdobyła drugie tyle czyli 500.000 a C+ zalednie 200.000

Tylko, że większość tych ludzi bierze w CP pakiet za 10 PLN, a Cyfrze za 60-80 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I bardzo dobrze!!! Zostanie im jeszcze sporo forsy!!! Na zakupy pójdą, bo Boże Narodzenie za pasem!!! A kanałami premium swoich dzieci nie nakarmią jak się niektórym wydaje!!! :D:D:D Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet sport obecnie 8.90 a jak ma skoczyc o 5 zloty do gory to chyba nie bez przyczyny,

premiership nie ma,seriea nie ma,nic nowego nie ma,to moze sportklub,sportklub plus,nasn,tvp sport cos z tego dolaczą zamiast skoncentrowac sie na ofercie poslatu sport,

film obecnie 5.90 a teraz wzrost o niespelna 10 zloty?wedlug mnie za 10 zloty to powinein powstac jakis fajny kanal filmowy najlepiej nowy bo te co na rynku to nic ciekawego,

no z taką podwyżką to szczerze mówiąć za średnią ofertę z dobrymi kanałami ale bez dobrego sportu i filmu(a wrecz kiepskiego) to nie wiem ale biorac pakiet familijny i pakiet sport i film to wychodzi ladna sumka 60 zlotowa niespelna po podwyzce a ani sportu ani filmu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cały Relax Mix cena sie nie zmienia, będzie nadal kosztować 19,90. Oprócz tego, że Cinemaxy zostana zastapione przez FoxLife i ten nowy nieznajomy filmowy kanał. Zaś wykupując Relax Mix. Dostajesz zniżkę na Cinemaxy, a więc cały pakiet będzie kosztował:

pakiet familijny: 29,90zł lub 35 zł (zależy od umowy)

pakiet Relax Mix+Cinemaxy: 29,90 zł

 

Coś czuję, że już po prostu kasuja za kanały HD, które wejdą za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja CP nie posiadam i cale szczescie,

pakiet familijny w cyfrowym polsacie nie jest zly,nie jest dobry,nie jest specjalnie tani ale te opcje dodatkowe troche smieszne pod wzgledem zawartosci naprawde,

brak porzadnych opcji dodatkowych to bolączka cp,

ale nie bede omawial tej platformy bo kazdy na nia patrzy innymi oczyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się na niech pierwszy raz wkurzyłem bo nie mam zamiaru płacić 15 zł za pakiet film. Zależało mi głownie na kanałach AXN więc te 5zl to była dobra cena dla mnie.

 

W związku z podwyżkami postanowiłem zrezygnować z PC w najbliższym czasie. Jeżeli będzie taka opcją to przejdę na pakiet mini i podłącze dekoder do drugiego TV jeżeli nie to najzwyczajniej rozwiąże umowę. I najprawdopodobniej wypróbuję ofertę platformy n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!!! Zostanie im jeszcze sporo forsy!!! Na zakupy pójdą, bo Boże Narodzenie za pasem!!! A kanałami premium swoich dzieci nie nakarmią jak się niektórym wydaje!!! :D:D:D Romar7.

Odwracasz kota ogonem. Chodzi o to, że Cyfra więcej zarabia, mimo, że CP ma więcej abonentów. O dzieci sie nie martw, wiadomo, że nie bierze się zobowiązań (np. Cyfre) jeżeli sie nie ma na podstawowe potrzeby. To co piszesz to jest demagogia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo podwyżek jeśli np ktoś podpisał porozumienie o Relax Mix na czas nieokreślony za 19.90 to tego też podwyżki będą sie tyczyć ?

z Pakietem Familijnym płace za całą oferte CP 54.90 Jakby to sie zmieniło to zrywam z nmi umowe -ale poczekajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...