Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy co bedzie jedynie jak wiadomo bedzie w "N" a inny może być tak z trasportera cyfry + bedzie TVP sport jak inne TVP polonia i TVP kurtura, TVP był na cyfrowym polsacie na początku póżniej przeniósł a cyfre plus, lub polsat jeszcze nie podpisał lub nie może, jak widać że za wszystkie kanały sportowe jest miejsce na inne kanały od 17 jest wolne, czas pokaże co bedzie czy bedzie TVP Sport na polsacie czy nie. czy bedzie z polsatu czy innego trasportera, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak wam zależy na marnym kanale sportowym TVP przecież miesiąc temu CP wprowadził Eurosporty , które stokrotnie przewyższają ten pseudo sportowy kanał. Ja nie zamierzam płakać jak go nie dołączą i dodatkowo za niego płacić. Obecnie w CP jest 6 sportowych kanałów co jest w sumie wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak wam zależy na marnym kanale sportowym TVP przecież miesiąc temu CP wprowadził Eurosporty , które stokrotnie przewyższają ten pseudo sportowy kanał. Ja nie zamierzam płakać jak go nie dołączą i dodatkowo za niego płacić. Obecnie w CP jest 6 sportowych kanałów co jest w sumie wystarczające.

Jak byś wyjął mi z ust moje słowa- dokładnie tak samo myślę : dołożą - dobrze , nie dołożą- kij im w oko mamy co oglądać :lol::lol::lol: a oni będą mieli ZNACZNIE mniejszą widownię :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Na stronie - http://.pl.wikipedia.org/wiki/Cyfrowy_Polsat

 

jest Układ kanałów

na którym nie widnieje TVP Sport a lista będzie obowiązywać na na jej końcu jest napisane od 2 grudnia 2006 roku. Ciekawe czy ten spór który cały czas jest między Polsatem a TVP nie spowoduje że nie zostanie udostępniony TVP Sport dla abonentów CP

 

Wikipedia nie jest jednak za bardzo wiarygodnym źródłem w tej sprawie :) Lepiej czytać TO Forum i serwis Satkuriera :)

 

Edycja pitter: skróciłem trochę cytat. Nie cytuj całego postu, wycinaj co nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... ja otrzymałem od nich odpowiedz: "Trwajš negocjacje" KONIEC... pani z BOK byla chyba bardzo zdenerwowana i niebyl to chyba jej pierwszy mail w tej sprawie...

co do ramowki to ten kanał chyba narazie podoba mi sie bardziej niz Polsat Sport... zobaczymy jak to wszystko bedzie dalej...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja TVP Sport jest mizernym kanałem wzorowanym na włoskiej RAI SPORT SAT :?:?:?

 

Jak możesz pisać, że to mizerny kanał jak jeszcze nie wystartował? Wystartuje to zobaczymy. Miejmy nadzieję, że CP dołączy go do swojej oferty. Niektórzy piszą, że N-ce trzeba dać czas, więc i TVP Sportowi też. :wink: Romar7.

Tomx, masz rację, żadne badziewie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na częstotliwości 10949 V pojawił się Disney Channel Polska kodowany w Mediaquard 2 dla Cyfry+, link: http://pl.kingofsat.net/news.php, to jest transponder gdzie nadaje Cartoon Network/TCM Polska, czyli można się domyśleć, że z tego traspondera Cyfrowy Polsat będzie pobierać przekaz kanału Disney Channel Polska. Oby jak najżybciej był już dostępny przekaz testowy dla nas, abonentów CP, narazie według KingOfSat jest z angielską ścieżką dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z częstotliwości 11487.77 H - DVB-S - QPSK - 27500 3/4 (CYFRA+), jest emitowana plansza testowa (TEST 51...) do przekazu używany jest system kodowania Mediaguard 2 i Nagravision 2. Może bedzie tam nadawany TVP Sport dla CYFRY+ i Polsatu Cyfrowego!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...