Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd ta pewnośc że nic więcej do Familijnego nie dadzą!

Może sie okazac że dołączy jakis kanał np: MTV2 i zajmie on miejsce MTV Polska w Pakiecie Muzyka a MTV Polska z tego oewgo pakietu przejdzie do Familinego! Niewiadomo co nam szykuje w najblizszej przyszłości CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mi nie chodziło o pakiet familijny tylko o pełną oferte a dlatego tak mi się zdaje, że w końcu będzie chciał mieć jakiś zysk, z tych posunięć, tym bardziej że nka w sumie niczym nas nie zaskoczyła. Dodam, że jeszcze jednym mógłby Polsat nas klientów zaskoczyć, choć to, raczej nierealne. Chodzi mi o wymianę starych modeli dekoderów na te najnowsze i to by było bardzo dobrym posunięciem Polsatu tak myślę. Osobiście, ja mógłbym nawet im dopłacić, ale nie więcej niż stówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta kanalow w pakiecie familijnym juz i tak jest duza obecnie 24 kanaly (bez FTA) a od 2.12 bedzie 25 wiec ok 1zl za kanal wiec moim zdaniem nie jest to duzo a jak ktos chce wiecej to bierze Relax Mix za 19,90 (15 kanalów). Oferta CP od 2005 roku zaczela sie polepszac i jest naprawde na wysokim poziomie. jedyne co mi jeszcze brakuje to z prawdziweo zdarzenia kanalu Premium z filmami np. HBO. Wiadomo, jest on na wylacznosc w C+ ale po co by CP prowadzilo rozmowy z HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy i zobaczymy czy informacja o wejsci HBO do CP jest prawdziwa czy znowu kolejna plotka tak jak NASN. Dziwi mnie tylko jedno bo zawsze przed wejsciem nowych kanalow CP o nich informowalo listownie wraz z zalaczona broszurka o danym(ch) kanale(ach). Niewszyscy maja neta oraz nie otrzymali info na tv od cp dotyczacego np. o Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam mam pakiet tematyczny z canal+ mam znizke i płace 66 zł na miesiac i chyba nie jest to az tak dużo np w cp tez wszystko kosztuje 55 zł a niema dobrego sportu ani filmu. Ja płacę 10 zł i mam sportu najlepsze ligi w w tym polska na żywo profesjonalnie zrobione widowiska oraz najlepsze filmy w 4 kanałach wiec w tym cp narazie jest do tyłu miałem hbo teraz mam canal+ i uważam że lepsze filmy lecą w canal+ nie tylko nowosci z ameryki ale i z europy oraz z azji pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze. czy wy nie wymagacie zbyt duzo od CP? a potem beda nazekana i znowu podniesli cene, lub czemu nie w familijnym tylko w dodatkowych, za drogo itp. niepodoba sie macie do wybory C+ i n też sie nie podoba to zrezygnujcie wogole z satelitki i ogladajcie 5-6 kanalow z naziemnej i zobaczymy co wtedy bedzie. mi oferta wystarcza i niepotrzebuje TVP3 gdyz jest to dlamnie zbedny kana i poco sobie nim zasmiecac transponder. niech lepej oszczedzaja na jakies lepsze kanaly. powinni z C+ nadawac po polowie te kanaly ktore sa na ich platformie + swojej produkcji i na wylacznosc na swoich transponderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest napisane, że platformy muszą dołączać co miesiąc nowe kanały? Opanujcie się.

 

Czytając twoje posty od dłuższego czasu. Nie potrafię zrozumieć twojego toku myślenia.

Narzekasz jak we wszystkich platformach pojawiają się te same kanały.

Przecież gdy we wszystkich masz podobna ofertą programową to wtedy platformy bija sie o klienta obniżając ceny czyli my na tym korzystamy.

Jeżeli chcemy mieć dostęp do kilka naszych ulubionych kanałów które są dostępne w kilku platformach musimy dodatkowo wydawać kasę na abonament.

 

Platformy mają też ulepszać swoja ofertę co za tym idzie dołączać nowe kanały wiec nie wiem skąd twoje zdziwienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcemy mieć dostęp do kilka naszych ulubionych kanałów które są dostępne w kilku platformach musimy dodatkowo wydawać kasę na abonament.

Dlatego ja jestem za tym, aby była jedną platforma.

 

Platformy mają też ulepszać swoja ofertę co za tym idzie dołączać nowe kanały wiec nie wiem skąd twoje zdziwienie....

Zgadzam się, ale niektórzy przesadzają. Ciagle tylko pytania co CP doda w najbliższym czasie, itp. CP w ostatnich tygodniach i tak zróbił dużo dodając sporo dobrych kanałów, ale niektórym to mało, chceliby więcej, a potem płaczą że transpondery przeładowane. Należy wzbogacać oferte z głową, dodając wartościowe kanały, jak np Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...