Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 jezeli ty czegos nie ogladasz to nie znaczy ze ktos inny tez je nieoglada jezeli ci one przeszkadzaja topoco brales cp mogles wziasc n i wybrac sobie 2 pakiety i bys niemial problemu. ale wracajac do tematu. Jak wy wszyscy jestem ciekaw jaki kanal bedzie nadawany na TESTE i czy ti bedzie E! czu tez inny oraz co na planszach Cinemax i Cinemax2. Najbardziej z wszystkich nowosci interesuje mnie ten kanal Hollywoodzkiej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wikipedia wyczytałem że kanał Logo tv kanał dla homoseksualistów ma być pakiecie familijnym jak kiedyś Viacom mówił że chcę go też wprowadzić inny krajach czy to będzie polska pierwszy w europie

 

 

cytat z wikipedia "logo tv - kanał dla homoseksualistów filmy, dokumenty, seriale informację też polskie jak queer family"

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_pl ... owy_Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej wyrzuciłbym z oferty wszystkie kanały sportowe tzn. wolałbym już do nich niedopłacać:) Sport w tv to kaszana, wole go uprawiać niż oglądać...

W podstawowej ofercie masz tylko 2 kanaly sportowe i mysle ze za duzo nieplacisz za to ze sa one w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego niektórzy chcą się pozbyć jakiś kanałów, ja osobiście nie oglądam za często kanałów sportowych, ale to nie znaczy, że odrazu mają je wyrzucać z oferty, w końcu są różni abonenci i mają prawa do oglądania tego czego chcą, więc oferta musi być zróżnicowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wikipedia wyczytałem że kanał Logo tv kanał dla homoseksualistów ma być pakiecie familijnym jak kiedyś Viacom mówił że chcę go też wprowadzić inny krajach czy to będzie polska pierwszy w europie

 

 

cytat z wikipedia "logo tv - kanał dla homoseksualistów filmy, dokumenty, seriale informację też polskie jak queer family"

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_pl ... owy_Polsat

 

Kanał ten pojawił się na wikipedii, tylko dziwi mnie to, że będzie on (jeżeli to nie jest plotka) w pakiecie familijnym

 

To na pewno jakis zart... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wikipedia wyczytałem że kanał Logo tv kanał dla homoseksualistów ma być pakiecie familijnym jak kiedyś Viacom mówił że chcę go też wprowadzić inny krajach czy to będzie polska pierwszy w europie

czy prawda czy żart jak dziś tak patrzę może być żartem po jak potrzeć co się dzieje u nas, oraz że polsat zmienił zdanie po aferze z gay armią,

czy KRITV na to zgodzi lub będzie nadawać z zagranicy, jeszcze ma w pakiecie familijnym to nie możliwe w naszym kraju.

Oraz że E! już jest to ich ba też żart po jak patrzę nie ma jeszcze go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wikipedia wyczytałem że kanał Logo tv kanał dla homoseksualistów ma być pakiecie familijnym

Myślę że do tego kiedyś może dojść, ale prędzej nasz kraj musi się zmienić - znormalnieć bo w przeciągu min. najbliższych dwóch lat i jeszcze paru po tym nam to nie grozi :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak E! nadchodzi...

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki (coś szykuje Polsat :?: ):

Oprócz telefonów komórkowych 4Fun TV nie zapomina o produkcji telewizyjnej. Właśnie uruchamine są dwa projekty interaktywne dla Polsatu. -Będziemy rozwijać się w trzech obszarach: mediach poprzez naszą stację telewizyjną, produkcji kontentu oraz budowie interaktywnej platformy - zapowiada w Pulsie Biznesu Dariusz Stokowski, prezes 4Fun Media.

 

Żródło TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i na tym kanale co był Cinemax pojawiają się też czasami plansze np. o dołączeniu nowego kanału z gwiazdami Hollywood na kanale 35 CyfrowegoPolsatu, a widziałem też tam dzisiaj planszę że będzie nadawany kanał dla dorosłych z Wielkiej Brytanii i jeszcze trzecią planszę o tym że TVP nie zgodziła się na nadawanie ich programów przez Polsat SA pomimo zgody z 11.12. i nie pamiętam roku chyba 2004. Nie wiem co to znaczy ta plansza o TVP? mam nadzieje że to jakaś pomyłka i na chwilę tylko wskoczyła i już się nie pojawi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...