Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, skoro SatKurier.pl podawał, że do Polski trafia TV1000 Balkan, to powinien też wiedzieć, że to nie jest kanał Premium tylko zwykły filmowy, tak jak Zone Europa, czy Ale Kino!, tylko z innymi filmami, poza tym jeśli CP włączył by TV1000 Balkan do Pakietu Relax Mix Film, to by nie znalazł pewnie za dużo abonentów na ten Pakiet, a wręcz, tylko by pewnie na tym stracił, tak jak teraz będzie tracić na Cinemax-ach, bo nie będzie za dużo chętnych na ich wykupienie, jeszcze co teraz wyprawia, to tylko rozwścieczy coraz bardziej swoich abonentów. Ja napewno nie będę dopłacać, a TV1000 Balkan jak naprawde wejdzie do CP powinien trafić do Pakietu Film, bo niby po co powyższyli, Pakiet Film o ok. 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Adam może być jeszcze tak, że TV 1000 niekoniecznie ten Balkan bo to nie oficjalne info Media 2 pisze o TV1000 trafi do Cinemax i bedą w trójkę tworzyć pakiet Premium RMF a mowa przecież jest jeszce o jednym hollywoodzkim kanale filmowym i ten zapewne bo to juz wiemy trafi do pakietu film, któłry jest znacznie droższy. Wzrost ceny tego pakietu jest też spowodowany zapewne tym, że CP spodziewa się na przełomie kilku najbliższych miesięcy dołączyć tam też inne kanały filmowe. Jest przecież jeszcze mowa o KinoNonstop i FilmBox w wersji SD oraz TVP Film o ile pomyślnie zakończą się negocjacje a kiedyś się w końcu muszą zakończyć.

Tylko taki wariant jest najbardziej realny bo nazwa pakietu RMF nie jest przypadkowa, będzie to paczka kanałów filmowych jako wersja Premium i jeśli tak bedzie to za 3 kanały jeśli oczywiście mówimy o TV 1000 a nie TV 1000 Balkan bo jakie zresztą u nas są bałkany będzie opłacało się położyć 10 zł. Swoją drogą zostaje jeszcze kwestia repertuaru filmowego TV 1000 bo jeśli o ten kanał rzeczywiściwe chodzi to dziwi mnie fakt co na to C+ i HBO bo przecież leca tam podobne filmy i w grę wchodzą tylko kwestie prawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TV1000, nie Balkan, to wątpie, żeby to on miał wejść do Polski, bo co on miałby puszczać w wersji Premium, jak nawet Cinemax jak Premium nie ma co puszczać, a co mówiąc kolejny kanał, w końcu C+ i HBO mają podpisane stosowne umowy z dystrybutorami filmowymi na Polskę i nie sądzę, żeby to miał wejść właśnie ten TV1000 Premium do Polski, tylko najzwyklejszy kanał filmowy TV1000 Balkan, który ze swoim repertuarem nie zalicza się do treści Premium i w innych krajach EUropejskich jest sprzedawany jak zwykły kanał w Pakietach filmowych bądź podstawowych, a Premium są np.: HBO i Cinemax załuszmy w Bułgarii, ale w sumie mogę się mylić, ale wolałbym, żeby ten kanał trafił do Pakietu Film. Jeśli chodzi o TVP Film, to myślę, że on trafi do Pakietu Familijnego tak samo TVP Sport, ale jak będzie w rzeczywistości, to się dowiemy już w niedalekiej przyszłości.

P.S.

media2.pl nie wspomina w jakim ewentualnie Pakiecie TV1000 lub TV1000 Balkan trafi w CP, o ile wogule trafi: http://media2.pl/media/19602-tv1000-od- ... sacie.html, tak samo SatKurier.pl nie podaje w jakim Pakiecie: https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=35569, wszystko to są tylko spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Satkurierze napisane jest, że jest to kanał Premium i wiesz jak dla mnie to jeśli chodzi o TV 1000 Balkan to najwyżej do pakietu Film w RM jesli trafi do RMF to jeszcze to zrozumiem ale nie wydaje mi sie najlepsze rozwiązanie jeśli natomiast będzie to osobna wersja Premium to bedę się śmiał do łez.

Czas pokaże no ale coś muszą dorzucić do RMF by się lepiej sprzedawał bo jak narazie 2XCinemax to trochę za mało i napewno coś tam wejdzie bo inaczej mogli go nzawać RElaxMixCinemax a tak nie zrobili. Więc...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty patrz na to z innej strony, czyli:

Pakiet Relax Mix zawiera:

- Pakiet Film

- Pakiet Sport

- Pakiet Muzyka

- Pakiet Bajeczka

Pakiet Relax Mix Film zawiera Pakiet Relax Mix + Pakiet Cinemax i do czego zmierzam, jakby mieli dorzucić do Pakietu RMF jeszcze inny kanał Premium to by go zapewne nazwali nie Pakiet Cinemax, tylko np.: Pakiet Premium, a wedłu g CP, to Cinemaxy, to są bardzo dobre kanały Premium, ale narazie są to nasze spekulacje i spekulacje serwisów internetowych, więc poczekamy, możliwe, że w najbliższym czasie wszystko sie wyjaśni i nie ma co sobie zbytnio głowy tym zawracać, bo to jest bez sensu, takie spekulacje, bo nawet jeszcze nie jest potwierdzone oficjalnie, że będą w 100% kanały Viasat-u w CP, a CP napewno tymi kanałami się pochwali, żeby zachęcić nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy serwis, któremu Polsat przyznał prawo do rozpowszechniania swoich programów w internecie. I może być strzałem w dziesiątkę - strona już w trakcie testów cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. By nie przeciążyć serwera, wprowadzono nawet ograniczenie liczby internautów, którzy mogą jednocześnie korzystać z serwisu. informacje podaje:tvpolst.info

 

żródło:tvsat24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, 1.02.07 po miesiącu testów ruszył serwis internetowy TV Polsat (http://www.polsatv.com), dostępny jest na razie tylko dla mieszkańców Kanady. Po zapłaceniu abonamentu zyskujemy dostęp do programów emitowanych w Polsacie2.

 

Za miesięczny abonament w wysokości 6,95 dol. kanadyjska Polonia będzie miała dostęp do polsatowskich seriali, programów publicystycznych i innych materiałów wyprodukowanych przez stację Zygmunta Solorza. To pierwszy serwis, któremu Polsat przyznał prawo do rozpowszechniania swoich programów w internecie. I może być strzałem w dziesiątkę - strona już w trakcie testów cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. By nie przeciążyć serwera, wprowadzono nawet ograniczenie liczby internautów, którzy mogą jednocześnie korzystać z serwisu.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

z pewnego żródełka informuję że teste to test nowego kanału nadającego w pl języku na hot birdzie :) miłego oglądania gdy dołączą go okolo 2 tygodnie i macie kolejny kanał tv:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ad1 niejestem upoważniony do zdradzenia szczegółów ale jest to kanał E!~choc polsat narazie tylko testuje więc niejest to n ic pewnego aa w marcu czeka was mila niespodzianka :> ale too tajemnica narazie milcze:) bo mnie zaskarzą o zdrade marketingowych planów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

naprawdę to niejest zbyt ważne:) a jesli chodzi o viasaty zdradze tylko ze trwają negocjacie z przedstawicielem viasatu w naszym kraju i z głównym nadawcą więc macie duuze szanse na pojawienie sie ww. kanałow w ofercie:) ale to za jakiś czas puki co E! za okolo 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 niejestem upoważniony do zdradzenia szczegółów ale jest to kanał E!~choc polsat narazie tylko testuje więc niejest to n ic pewnego aa w marcu czeka was mila niespodzianka :> ale too tajemnica narazie milcze:) bo mnie zaskarzą o zdrade marketingowych planów:)

 

A jaki będzie kanał filmowy w CP? Może wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten Hollywoodzki kanał filmowy to coś od Fox-a, wiedziałem i pisałem że może tak być, ale być mile zaskoczonym takim czymś to raczej nikt nie będzie bo to kolejne kanały z serialmi a nie filmowe których brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nim też pisałem to FoxMoviesChannel jeśli to o niego chodzi to może być ciekawie bo jeśli to Crime i FX to mamy powtóke serialową z AXN CRIME i SCI-FI oraz FoxLIfe w mocniejszym wydaniu a jak napisałem z tego raczej nikt nie będzie mile zaskoczony.

Nio ale jeśli mowa o FMC to ja jestem zaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...