Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kanały tematyczne TVP jeszcze nie wystartowały,ale mają ruszyć,np.TVP Sport ma jeszcze wystartować w tym roku,a TVP Rozrywka też gdzieś tak na początku 2007 roku.Ale nowa N też prowadziła rozmowy w sprawie kanałów tematycznych TVP i jak już wiadomo zakończyły się one sukcesem,więc CP powinno już zacząć takze prowadzić rozmowy z TVP,już nawet w jednym artykule byłą mowa,że zaczęli prowadzić już rozmowy i wszystko wskazuje na to,że dojdą do porozumienia.

 

Aha,a TVP 3 ma zostać przemianowane na TVP Info(kanał z informacjami 24 h/d) w styczniu 2007 roku,więc moze wtedy dopiero dołaczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby dolaczyli TVP3/Info to moglbym w ogole odlaczyc antene naziemna (pozostaje tylko kwestia abo. rtv - czemu w tym kraju wszystko idzie pod gorke ?) jezeli ktos ma np CP a tam kanaly panstwowe, powinien np. doplacic 5zł ale juz bez oplat za ten glupi abonament rtv :? czy w innych krajach tez tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze smutkiem że na samsungu eurosporty nie działają jest ciemny obraz nawet nie wyskakuje żadna informacja coś czuję że polsat bedzie musiał mi wymienić sprzęt

komuś tez jeszcze nie działają?????

 

 

na moim samsungu też nic sie nie zmienilo :( i co terazz?

 

co na waszyc samsungach? bo u mnie bez zmian. zadnych nowosci.

HELP!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc dalej żadnych zmian na samsungu, a może pomoże aktualizacjia oprogramowania i wgranie od nowa kanałów? co?

jak wykonać aktuaizacje orpogr na samsungu, bo nie pamietam?

 

i jeszcze jedno... czego kanały z transpondera tego gdzie jest zone club, ciwilization, travel, zone reality strasznie mi tną? z innymi nie mam takiego problemu :( co może byc przyczyną?

 

czekam na odp[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze smutkiem że na samsungu eurosporty nie działają jest ciemny obraz nawet nie wyskakuje żadna informacja coś czuję że polsat bedzie musiał mi wymienić sprzęt

komuś tez jeszcze nie działają?????

 

 

na moim samsungu też nic sie nie zmienilo :( i co terazz?

 

co na waszyc samsungach? bo u mnie bez zmian. zadnych nowosci.

HELP!!! :evil:

 

Na moim też nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie te powiedzmy sobie "dziury" między programami to nie jest z góry zaplanowany jakiś kanał tylko zwiększenie liczby programów, nie wszyscy zwracają uwagę na to że taka dziura jest co kilka programów a ogólnie sie mówi: "mój program jest na 46 kanale" ktoś niewtajem,niczony słucha i sobie myśli " ale tam jest dużo polskich programów" .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tam po prostu mają jeden wielki [beep]!

jednym działa to innym tamto i wszystko zależy od tego jaki mamy typ dekodera, mi już wgrywali nowe uprawnienia, na polecenia konsultanta( w sumie pół godziny wisiałem na telefonie) robiłem różne triki( z resetem włącznie) i - i kicha Eurosportów jak k..... nie miałem tak nie mam! :evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko wściekły, bo niepotrzebnie wydałem parę złotych na telefony, straciłem czas na eksperymenty z dekoderem a oni nawet nie raczyli mnie poinformować, że mają problem z uruchomieniem AXN. :evil:

Specjalnie pytałem się, czy to nie problem z ich strony a oni jak mantrę powtarzali, żebym zrobił to, tamto lub siamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie panikować. Szkoda waszych nerów i pieniędzy. Operator i tak będzie twierdził, ze wina nie leży po jego stronie. Dwa dni i bedzie działać.

 

- :wink: -

 

Po przeczytaniu Waszych komentarzy uspokoiłem się, i teraz mogę spokojnie czekać.

AXN nie jest mi niezbędny do życia, ale lubię jak wszystko chodzi zgodnie z normą.

Jak ma być, to niech będzie a nie, żebym oglądał plansze "kanał zakodowany"

PS

Tytułem uzupełnienia, też mam Echostara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...