Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to dziwne, CP ma 3 tp:

11,158 V 27500 3/4 - Polsat, Polsat2, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Zdrowie i Uroda, TV Puls, Test.

12,188 V 27500 3/4 - Test1, Test2, Test3, Extreme Sports, Discovery, Animal Planet, AXN, ESPN Classic, Kino Polska, Jetix, TVP1, Cinemax, TVP2, Radia.

12.284 H 27500 3/4 - CNN, Boomerang, Zone Europa, Zone Club, Info, Zone Reality, Playboy, Jetix Play, Cinemax2, Travel, Science, Civilisation, Radia i Serwisy Interaktywne (Portal ITV, Pogoda, TV Banking, E-Mail.

Pani podała podobno 12,284 H - jak widać jest najbardziej przepełniony i jest najsłabszy z tp CP oraz podała podobno 12,284 V - takiego nawet nie ma, a testy mamy na 12,188 V i raczej tam będą te nowe kanały, chyba że coś się zmieni, może znowu jakieś przemienianie kanałów. Jedno wiem, że w tej chwili, to można zauważyć, że na infolini są słabo poinformowani.

Słabo poinformowany to chyba jesteś Ty ponieważ Polsat Sport znajdujący się na liście głównej Cyfrowego Polsatu nadawany jest na 12 284 H a nie tak jak napisałeś 11,158 V. Reszta się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak myślicie, wlączą po połnocy odrazu te kanały czy raczej zrobią to nad ranem???? i wogole czy ja musze coś zrobić, zeby ujrzec te kanały na liście, czy lista sama mi sie zaktualizuje??????

 

Lista powinna ci się sama zaktualizować. Dawnymi czasy to trzeba było robić przeszukiwania ale jak zmienili oprogramowanie w dekoderach na nowsze to już nie. Ale jakby co to wejdź w menu instalacja i włącz przeszukiwanie transpondera Cyfrowego Polsatu. Ale według mnie nie bedzie to konieczne. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawioną listę Cyfrowego Polsatu to sama się zaktualizuje, jak masz listę ulubionych kanałów to musisz nowe kanały sobie dodać. Ja zawsze mam swoją listę, ponieważ lubię mieć kanały ułożone w swojej kolejności. Myślę, że dziś nie włączą, inaczej już by się coś działo.

Romar7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajmy do 23:00. Powinno się już wtedy coś "dziać". Aczkolwiek pamiętam jak mieli 1 stycznia włączyć MTV i VH1 to już kilka dni wcześniej na głównej liście pojawiły sie plansze z informacją kiedy kanały sie pojawią. Może tym razem CP faktycznie planuje troszke zmian w liście i dlatego narazie nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tomsona 50-tke, zobaczymy, jak nie zasne to zejde na dół do pokoju i oblookam sprawe :) i ciekaw jestem przedwszystkim czy zupełnie pomieszaja listę, czy pododają w wolne miejsca nowe kanały i tak na marginesie pierwszej dziesiątki mogliby nie zmieniac bo moja rodzinka sie do niej najbardziej przyzwyczaiła :)

 

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tomsona 50-tke, zobaczymy, jak nie zasne to zejde na dół do pokoju i oblookam sprawe :) i ciekaw jestem przedwszystkim czy zupełnie pomieszaja listę, czy pododają w wolne miejsca nowe kanały i tak na marginesie pierwszej dziesiątki mogliby nie zmieniac bo moja rodzinka sie do niej najbardziej przyzwyczaiła :)

 

 

pozdroo

To mam smutną wiadomość - będzie zmieniona, ale nieznacznie. Nie macie co czekać przed 24 nic się nie pojawi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...