Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys na Polskim rynku był francuski kanał wędkarsko-myśliwski z polską ścieżką dźwiękową Seasons, szkoda, że tego kanału już u nas nie ma, ponieważ by mia duże wzięcie we wszystkich Polskich Platformach Cyfrowych, ponieważ dużo osób interesuje się wędkarstwem i łowiectwem. Fakt, że abonenci moga uzyskać dostep do kanału o takiej tematyce Chasse & Pêche, ale niestety po tylko po francusku, co nie jest dla większości dobra sprawą :wink:. Może kiedys bedziemy mogli taki kanał oglądać, najlepiej także z Polskimi produkcjami, a nie tylko zagranicznymi, w końcu jesteśmy Polakami. Swoją droga bardzo bym się cieszył, żeby w Pakiecie Familijnym naprawdę pojawiły się Viasat Explorer i Viasat History, bo tą są naprawdę dobre kanały popularno-naukowe (dokumentalne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o E! to nieoficjalnie ma pojawić się 15 lutego, ale jak to będzie naprawdę, to nie wiadomo. Jesli chodzi o TVP Sport, to jeszcze nic nie wiadomo, podobno dalej nie mogą się dogadać jeśli chodzi o podpisanie umowy na kanały tematyczne TVP, ale nic na prawde nie wiadomo, bo te wszystkie informacje są nieoficjalne.

 

Wiem, że to nie nalezy do tematu, ale moze kiedyś CP dogada sie z BBC, który planuje jeszcze w tym roku wprowadzić do Polski pięć kanałów, które miały by nadawać po polsku w wersji z dubbingiem lub napisami, o to info: http://media2.pl/media/19740-polskie-plany-bbc.html.

Ja osobiście chętnie bym widział BBC Prime z polskimi napisami w CP, ponieważ podoba mi się ten kanał, miałem okazję i nie tylko ja kilka razy zerknąć na ofertę, bo jak wiadomo od czasu do czasu są promocję i BBC Prime nadaje bez kodowanie na Hot Birdzie, niestety ostatnio nie mieliśmy tego szczęścia, ale może kiedyś się doczekamy.

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfrowy polsat i BBC Prime kiedy zaczynał nadawać chciał być w polsacie ale rozmowy nie udało, tylko Cyfra+ podpisała umowę z BBC Prime. Ciekawe jakie maja być kanały kiedyś chcieli też wprowadzić kanał BBC Food nie wyszło im nikt nie chciał jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zrobił by dużą niespodziankę, żeby dołączył BBC Prime, a jak by wystartowały kolejne kanały BBC, w końcu też są osoby, które lubiął Brytyjski humor i chętniej oglądają programy w orginalnej wersji językowej z napisami. Jak to będzie to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham brytyjskie sitcomy :D Szczególnie takie tytuły jak "Co ludzie powiedzą?", "Nasz człowiek w parlamencie", "Cienka Niebieska Linia". No może to ostanie leci w Polsacie :wink: Co prawda mam kilka odcinków "Nasz Człowiek w Parlamencie" na DVD i 2 serie "Co ludzie powiedzą?" jednak chętnie bym to zobaczył w TV. Dobrym ruchem CP byłoby dodanie BBC Prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które kanały CP powinien wyrzucić z oferty ?

 

Wg. mnie taki los powinien trafić w : ESPN CLASSIC SPORT, EXTREME SPORTS, FOX LIFE, ZONE ROMANTICA, KINO POLSKA, JETIX, JETIX PLAY, TVN 24, TVN METEO, TV BIZNES, TVP KULTURA, TYP POLONIA, DISCOVERY CIVILISATION, DISCOVERY SCIENCE, ZONE REALITY, TVN TURBO, POLSAT ZiU, TVN STYLE, MANGO 24, ITV, POLONIA 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekserez Ty nie wypisuj głupot, bo nawet sie nie chce ich czytać, to że Ty akurat tych kanałów nie oglądasz, to nie znaczy, że odrazu CP musi ich się pozbyć, się zastanów czasami nad tym co wypisujesz, poza tym, takie kanały jak, które wymieniłeś: TV Biznes, TVP Kultura, TVP Polonia, Polsat Zdrowie i Uroda, Mango24, ITV i Polonia1 są FTA, więc nie ma konieczności ich wywalania z ofert, bo i tak je można bez problemu odbierać, mi też nie wszystkie kanały się podobają, a są takie, które bym chciał w CP, ale to nie znaczy, że odrazu musze pisać, że muszą takie kanały wywalić z oferty, dobrze, że jeszcze e-maila do nich z tym nie napisałeś, chcociaż może i tak. Następnym razem się zastanów co wypisujesz, bo to jest forum o nowościach, a nie to czego nie chcę na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które kanały CP powinien wyrzucić z oferty ?

 

Wg. mnie taki los powinien trafić w : ESPN CLASSIC SPORT, EXTREME SPORTS, FOX LIFE, ZONE ROMANTICA, KINO POLSKA, JETIX, JETIX PLAY, TVN 24, TVN METEO, TV BIZNES, TVP KULTURA, TYP POLONIA, DISCOVERY CIVILISATION, DISCOVERY SCIENCE, ZONE REALITY, TVN TURBO, POLSAT ZiU, TVN STYLE, MANGO 24, ITV, POLONIA 1.

 

 

 

W/g mnie to z Twojej listy te powinny zostać , resztę wymienionych popieram.

 

Ile by się wolnego miejsca na porządne kanały zrobiło na HB

 

KINO POLSKA, JETIX, JETIX PLAY, TVN 24, TYP POLONIA, DISCOVERY CIVILISATION, DISCOVERY SCIENCE, ZONE REALITY, TVN TURBO,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w Cyfrowym Polsacie miał się pojawić 5 lutego E! Entertainment, czy to prawda??? Czy to prawda, że na teście TESTE właśnie będzie E! Entertainment? Przecież nadaje z Hotbirda po polsku na tp. 10,722 H 29900 3/4, to Cyfrowy Polsat niemógłby z tej częstotliwości brać E!Entertainment??? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie się mówi, że podobno E! na CP ma pojawić się 15 lutego, a pogłoski chodzą, a bardziej spekulacje, że E! na poczatku będzie nadawany z dwóch częstotliwości jak miało miejsce z Disney Channel, ale nie wiadomo, czy napewno w 100% E! będzie na CP, chociaż nie było też oficjalnej informacji o Superstacji, więc wszystko jest możliwe, poczekamy do tego 15 lutego i może wszystko sie wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...