Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tą wyłoncznością jak dla mnie jest tak np.ktoś chce mić dostęp do polsatu sport , hbo,ngc, a nie ma innej możliwości odbioru tych kanałów jak tylko z satelity to powinien miec możliwość odbioru tych kanałów za pomocą jednej platformy a nie być zmuszony do wykupu aż 2 platform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, Sportklub i Sportklub Plus nie będzie nowością na CP i nie wiadomo czy kiedykolwiek dołączy otoż już za tydzień nasza platforma będzie miała najgorszy pakiet sport. Dzieje się tak dlatego, bo N w ciągu tygodnia dołączy w/w kanały do pakietu Sport i Motoryzacja. Oto źródło

http://press.pl/newsy/pokaz.php?id=9059

Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to n prześcignęło ofertą sportową CP a na sporcie zależy mi najbardziej. Już dawno wziąłbym C+ gdyby była troszkę tańsza. Na szczęście umowę z polsatem mam tylko do 15 marca :D .

Jak do tego czasu nic CP nie zrobi to mówię im "do widzenia" i biorę n chociaż popatrzę na Bundesligę i Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do zdania Kwiatka, ostatnio często się z nim zgadzam i tylko nie piszcie, żę ciągle na abonentom CP jest mało, że wiecznie narzekamy, że jeszcze nic się nie stało.

Otóż stało się fanatyką seriali polecam platformę CP.

Sport należy do Cyfry i filmy też, a N zrobiła duży krok do przodu jesli chodzi o Sport i w tej chwili CP jest najbiedniejsze nawet jak dołączą TVP Sport to tak to nic nie zmieni.

Jeszcze niech Viasaty dołączą i przechodze na 100% do N.

Bo fanem seriali i bajek nie jestem i nie myślałem w momencie kupna, że Cp pódzie w tą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...