Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Nie powiedział w sumie nic nowego nasz Dominik oprócz tego kanału filmowego. Nie chciałbym aby był to kolejny kanał z serialami lecz kanał czysto filmowy. Wydaje mi się że po utracie Cinemax-ów kanał ten zapcha dziure i dlatego trafia do pakietu film (wyższa cena już wiadomo dlaczego). Stawiam albo na MGM albo na jakiś kanał Fox-a FX lub Crime.

Maleją szanse by to był kanał KinoNonstop. A napisze szczerze, że MGM to taka klasyka kina trochę lepsza od TCM a kanały FOX-a kojarzą mi się wyłącznie z serialami jeszcze te nazwy FX i CRIME to takie odpowiedniki AXN-ów. Dlatego uważam, że najlepiej byłolby jakby to pakietu film trafił na początku marca kanał KinoNonstop w wersji SD. Może wy macie jakieś inne propozycji do tego filomwego kanału, który ma wejść za te 45 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiac "hollywoodzkiej" produkcji mial pewnie na mysli MGM bo jaki inny mogl by to byc kanal. przeciez tak samo mowila n. poczekamy i zobaczymy. Ciekawe czy mowiac znany kanal rozrywkowy ktory ma zostac dolaczony do Pakietu Familijnego to E! Entertainment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tak jak n postawic tez na wlasna produkcje, lub cos na licencji zrobic na polskie warunki?

 

mtv base ma odlam mtv base africa, mtv hits podobno ma wersja wloska moze by tak mtv hits poland lub mtv base west europ?

 

albo jakis filmowy wlasny, wkoncu polsat tez sporo polskiej kinematografi wspolprodukowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to bedzie powtorka z rozrywki... mam na mysli kanal produkcji polsatowskiej... Niezapomniane On i Ona to było coś... no ale to bylo kiedys... mimo wszystko nie przestalbym sie smiac pewnie ze 2 tygodnie jakby takie cos wprowadzili :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozrywkowy stawiał bym na E! Polska, a SuperStacja to przy okazji i pewnie jak wejdzie do oferty CP to do Pakietu Mini, a wiadomo, że nowy rozrywkowy ma być w Pakiecie Familijnym. Jeśli chodzi o MGM, faktycznie jest tylko w wersji HD w nHDTV, ale z tego co się orjentuję i kiedyś czytałem to jest, albo ma być w najbliższym czasie MGM SD Polska dla np. kablówek. Jeśli chodzi o edukację to jestem narazie za Discovery Travel & Living, Viasat History i Viasat Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały HD to kto wie czy jeśli chodzi o film to nie będzie to wersja foxlife HD. Podobo są gotowi do takiej transmisji.

Jęsli chodzi o kanał rozrywkowy w najbliższym czasie to na 99% będzie to E! gdyż już kiedyś mówiono oficjalnie, że trwają takie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też doceniam wartoś kanałów Viasat. Moi rodzice mają je kablu. Dziwi mnie fakt ich braku na platformach. Wydaje mi się ż w grę wchodzi cena lub jakieś zapisy w umowie pomiędzy platformami a nadawcą knałów Disovery. Może hcą być monopolistą i w ten sposób oferją niższą cenę za pakiet swoich kanałów. Ale bardziej od poszerzenia oferty naukowej jestem przez cały czas

zwolennikiem dodania kanałów filmowych bo w tym temacie na głowę bije nas nwet N - Cnemaxy (bez dodatkowej opłaty) oraz w tym samym pakiecie MGM, Wojna i Pokój, a my od lutego zostaniemy z ZoneEuropa

Dlatego cieszy mie fakt że w marcu dojdzie kanał filmowy a może to być albo

MGM w wersji SD albo 13th Street albo jeszcze coś innego.

Swoją drogą ten kanał będzie ich trochę kostował skoro podwyższyli cenę za pakiet film. A wcześniej czyli już za 2-3 tygodnie E! i chyba Superstacja no i może coś z paczki TVP (narazie TVPSport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się pomylił, bo ja przed chwilą przeskanowałem niebo i znalazłem 2 E!

ale one już tam były i są kodowane gdyż wchodza w skład zagranicznych platform cyfrowych ale FTA nie ma, może podasz nam parametry to też z checią podejrzymy.

Z tego co mi się wydaje to E i to polskie E jak i angielska ścieżka dostępna jest FTA z satelity Telstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu Pakiet Relax Mix zostanie wzbogacony o nowy, hollywodzki kanał filmowy, a w ciągu miesiąca do Pakietu Familijnego dołączy kanał rozrywkowy-E!Entertaiment.Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w połowie roku wprowadzony zostanie do oferty pierwszy kanał wysokiej rozdzielczości – Polsat Sport HD – produkowany przez Telewizję Polsat S.A.Specjalnie na ten cel wydzierżawiono nowy transponder, na którym docelowo będzie umieszczonych 5 kanałów HD.Partnerem technologicznym w obszarze HDTV jest firma Samsung.

 

żródło:tvsat24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sa rozne opcje kanału filmowego ktory ma wejsc do Cyfrowego Polsatu:

Voom-ktory startuje rowniez w Czechach

MGM SD - watpie

Zone horror

HBO COMEDY - watpie

TCM - całodobowy (najbardziej prawdopodobny)

Filmbox

Nonstop kino - prawdopodobnie w lutym w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...