Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już oficjalny news w sprawie dołączenia Fox Life do CP:

Hollywoodzki kanał Fox Life dołączył dzisiaj do oferty polskiej platformy Cyfrowy Polsat. Kanał programuje się na 28 kanale listy Cyfrowego Polsatu, na częst. 12.188 GHz, pol. V, SR:27500, FEC:3/4, SID: 7375, PID:272/273.

 

 

Fox Life to stacja, która zapewni widzom dostęp do najbardziej popularnych seriali, uwielbianych przez widzów na całym świecie reality shows i rozmów prowadzonych przez najciekawsze osobowości telewizyjne w Stanach Zjednoczonych. Kanał jest dostępny w polskiej wersji językowej przez 18 godzin na dobę.

 

Polscy widzowie będą mogli oglądać już znane i lubiane seriale takie jak „Gotowe na Wszystko” czy „Ally McBeal”. Poza tym w ofercie Fox Life znajdą się m.in. „Czas Briana”, „Mówi mi swatka”, „Agent w spódnicy” i „Rodzina w remoncie”.

 

Fox Life zostanie dołączony do pakietu Film, który wchodzi w skład pakietu Relax Mix.

 

Żródło: skysunsat

 

Tylko nadal nie wiadomo,czy ten kanał będzie na wyłączność?Wie ktoś coś na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mozliwe ze prowadza negocjacie jak z tvp 3:) fakt jest simulcrypt seca i nagra:) wyliliczyłem ze gdyby zrobili wiekszość kanałów z simulcrypta to by było miejsca na okolo 20 noiwych kanałów kożyść dla obu stron:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość, a wyłączność może tylko spowodować podwyżkę opłat za abonament.

Chyba już nadszedł czas aby operatorzy się dogadali.

Myślę, że jest to powetowanie strat po Cinemaxsach - w taki sposób, aby Relax Mix nie zniżył lotów i w dalszym ciągu miał "branie". Oczywistą rzeczą jest, czy też tak będzie :?: - zagrożenia podwyżką tu nie widzę :idea: . W sumie atrakcyjność pakietu Relax Mix, co by tu nie powiedzieć, "zbladła" 8) - marna :x .

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś może możliwość sprawdzenia parametrów w jakich nadawany jest teraz Fox Life? Chodzi mi o rodzielczość i o bitrate video i audio. No chyba że polsat teraz jeszcze sobie testuje, a później może jeszcze co nieco te parametry pozmieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma umowe na Euroliga bodajrze do 2008 roku

 

jeszcze dwa sezony ale jest szansa na nba bo teraz C+ kończy sie umowa

CANAL+ przedłużył umowę dotyczącą rozgrywek koszykarskich lig NBA i WNBA na następne dwa sezony (2006-2007 i 2007-2008).

Więc nie ma co marzyć o NBA na CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej bede płacił 49,80zł !!

bo za cinemaxa 10zł nie dam.

 

 

Przestaje mi sie powoli podobać AXN z tymi przerywnikami co 10min!!

Mniejmy nadzieje ze od lutego dojdzie nam TVP Sport za który też płacimy wszyscy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja nic nie pisałem i nie będę pisał, że ten kanał będzie super bo jeżeli będa tam same seriale a na to sie zapowiada to dziękuję bo takich kanałów Na CP nie brakuje. Bedę się cieszył jak w CP bedzie na wyłączność NonstopKino bo wtedy oferta CP polepszy się znacznie bo jak narazie jest zapotrzebowanie na kanał fimowy z ciekawymi filmami a nie kolejny z serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cyfrową telewizję mam dopiero od grudnia i większości tych seriali nie widziałem, jak dla mnie to wygląda ciekawie. Przedtem tylko TVP1 i 2 i przez pewien czas TVN. A teraz full robi różnicę :D.

 

Co do AXN to tragedia! Jeżeli już muszą bo się posraj* to niech te reklamy puszczają albo w takiej częstotliwości jak jest tylko że 10 sekundowe, albo raz na dłuższy czas kilka minut, a nie dosłownie co 10-15 lecą 10-15 minutowe reklamy. Można ocipie*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...