Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FOX Life - to będzie kanał robiony w Europie czy tłumaczony prosto ze Stanów? Aha to kiedy on tak startuje. Tu mówicie że 4 stycznia, a moi rodzice przynieśli ulotkę ze sklepu jak kupowali CP i na niej pisało że w lutym. No chyba że mnie się coś powaliło.

 

Zone HORROR brzmi ciekawie, a jakby inaczej jak się lubi takie filmy...

 

A co do sportu co ktoś mówił to mnie brakuje NASN, ale nawet jak będzie to po angielsku...

 

Z braków to również zupełnie nie rozumiem tego że w CP nie ma Discovery Travel & Living.

 

 

SORRY! Właśnie znalazłem tą ulotkę, pisze 4 stycznia. Czy całkiem niedługo.

A jeszcze dodam... we włoskiej ramówce jest Will & Grace :). Kogoś tu widziałem w sentymentach o WIZJI JEDEN, że to lubiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.foxlife.it/ włoska wersja FOXa, po kliknięciu na telewizor pojawi się program stacji. Filmów pełnometrażowych tam raczej nie będzie, to typowy kanał z serialami, taka alternatywa na Comedy Central...

 

To nie będzie alternatywa dla CC, bo to inna tematyka.

 

Może źle się wyraziłem :) Chodziło mi tu głównie o to, że FoxLife jest zapewne odpowiedzią CP na ComedyCentral w N-ce. Fox pewnie też będzie kanałem na wyłączność, ktoś pisał, że urządza on wspólną z CP konferencję na temat wejśćia do Polski więc można tak sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed swietami wyslalem sms o tresci HBO i po kilku dniach oddzwonil do mnie konsultant zapytalem go kiedy na CP pojawi sie HBO odpowiedzial mi ze CP nie podpisal z nimi umowy na ten kanal i ze wszystko zalezy teraz odCP. Powiedzial zeby w tej sprawie kontaktowac sie juz tylko i wylacznie z CP.Teraz juz niewiem czy jest on na wylacznosc w C+ czy nie.Moze ktos z Was ma wiecej informacji na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio czytałem artykuł w tv sat magazynie że w najbliższym czasie CP zamierza wprowadzic dwa nowe kanały filmowe dotąd nie dostępne na polskim rynku.Moze ktoś wie o jakie kanały chodzi? Czyżby jednym z nich miałby być Fox Life?

 

a co z TVP Sport dołączą go czy nie?

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty, używaj funkcji "Zmień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam horrory ale wiem że ten kanał to porażka [nie zobaczymy w nim dobrych filmów np z 2003 roku tylko jakieś opowiastki i filmy z lat 80

 

fox life to porażka co w nim można znaleźć ? Film raz na tydzień...

 

tvp sport to nic ciekawego...z resztą polsat sport ma gdzieś abonentów bo zamiast w święta coś dać {np psv-feyenord} to daje powtórki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polityka programowa CP była i jest wielką niewiadomą. Zaczęło się coś dziać ale nie rozumiem jednej rzeczy.

Muszą zacząć szukać kanałów na wyłączność i to kanałów dobrej jakośći.

Dziwi mnie brak w CP Viasat Explorer i Viasat History - to kanały bardzo ciekawe i dobre jakościowo stanowią poważną alternatywę dla zdublowanych na wszystkich platformach kanałach Discovery.

I błagam zastanówcie się nad dobrym kanałem filmowym a póki co zmiencie nazwę z pakietu Film na Serial i dolączajcioe jużwięcej kanałów o tej tematyce jak i kanałów dziecięcych. Postawcie wkońcu na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...