Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,dziś dostałem telewizor, niestety muszę stwierdzić że w środku brakowało chyba najważniejszego elementu, zaraz po telewizorze, mówię tu o zasilaczu. Dzwoniłem na infolinie cyfry niestety wszyscy są zajęci. Co robić w tej sytuacji. Oczywiście paczkę otworzyłem w obecności kuriera. Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

umowę podpisałem w dniu 21 listopada w godzinach popołudniowych, w dniu dzisiejszym została wygenerowania etykieta na paczkę z telewizorem, dam wam znać kiedy otrzymam tv i czy wszystko było ok z przesyłką ;)

 

Aha firma kurierska która dostarczy to do mnie (do Łodzi) to UPS

 

 

właśnie sprawdziłem przesyłkę po liście przewozowym (około godziny 20) i jest w Wólce Kosowskiej planowany termin doręczenia jutro godziny popołudniowe ;)

 

dam znać jutro co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu dotarł telewizorek, umowa z 18-XI-2011r, w piatek 2-XII, dzwoniąc do C+ podali numer nadania.

Kurier UPS, potwierdziła sie bardzo nieuprzejma obsługa ze strony kuriera,jak również brak SMS-a z zapowiedzia dostawy o czym zapewniała C+.

UPS pod wzgledem obsługi wg mojego kontaktu z firmami kurierskimi jest zdecydowanie na ostatnim mejscu.

 

Telewizor bo tak można nazwać ten produkt LG (co wazne nie ma napisu na nim że jest to monitor jak na tym z 2009r.) wywarł bardzo pozytyne wrażenie. Co do oceny obsługi i funkcji tez mam pozytywne opinie, odbiór DVB-T bardzo dobre, tuner analogowy jeden z najsłabszych punktów tego odbiornika.

Rewelacyjny natomiast nalezy uznac system "CINEMA 3D" firmy LG, okulary lekkie jak przeciwsłoneczne można w nich po zakończeniu oglądania zapomnieć o zdjęciu i chodzic po mieszkaniu. Zawsze oglądałem programy 3D w okularch tzw. "cegłach" i odbiornikach TV do nich przystosowanych.

Od dzisiaj śmiało moge powiedzieć, że nie zdecydowałbym sie na zakup telewizora 3D innego sytemu niz w LG - z takimi ciężkimi i bardzo drogimi okularami i do tego bardzo męczącymi migotaniem wzrok.

Dodam jeszcze że są 2 komplety okurarów 3D czarne i białe oraz dodatkowo jedne nakładki 3D na na zwykłe okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle się nikt nie kontaktował, od 12 dnia od podpisania umowy dzwoniłem codziennie ok. południa do TCA Cyfry+ , i wkońcu podali Nr paczki UPS.

Na stronie kuriera jest juz mozliwośc sledzenia przesyłki i planowny termin dostawy.

Jak wspomniałem UPS nie przysyłał SMS-a o czym informowała c+.

Lepsza jest druga fima kurierska (bodajże DHL), która to informuje SMS-em odpowiednio wczesniej o terminie dostarczenia (pisano wcześniej o tym na forum, jak dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-s - jakbyś poczytał kilka stron wcześniej to dokładnie opisałem jak będzie wyglądać doręczenie przesyłki przez UPS więc nie wiem dlaczego jesteś zaskoczony. Inna sprawa, że Cyfra też wprowadza w błąd, bo sms-y wysyła DHL a w UPS-ie kurier decyduje czy będzie wcześniej kontakt czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co mogę potwierdzić na 100%:

 

- dostawa UPS - brak jakielkolwiek komunikacji, żadnej informacji o dostawie - a straszą o 3 próbach doręczeń - później ponoć przepada

 

- dostawa DHL - po prostu rewelacja - dodam jedynie, że jak zawsze

 

Na dostawę dzisiaj mogli liczyć abonenci z dni 19-21.11.11

 

Jutro instaluję ową sztukę i zobaczę co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...