Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna wersja jest taka, że nie da się tego zrobić w żaden sposób

- telemarketerzy cyfry mówią, że póki firma kurierska nie rozpocznie realizować dostarczenia to oni nigdzie tego nie widzą

- a rozpoczęcie realizacji polega na wysłaniu smsa klientowi o dostarczeniu "za dwa dni"

więc koło się zamyka i oficjalnie "będzie gdy będzie, a będzie po smsie.." :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić stan transportu TV z cyfry+?

 

 

Mialem na mysli, telefon na infolinie, podanie nr umowy i kodu promocji i zaczerpniecia informacji na jakim etapie sa dostawy dla osob ktore podpisywaly umowe w danym miejscu i czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł SMS :) Dostawa w czwartek. :D Powiedzcie mi tylko jeszcze czy wcześniej np w środę będą dzwonić umawiać się na godzinę dostawy czy kurierskim zwyczajem w czwartek o godzinie x kiedy nikogo nie będzie w domu zadzwoni kurier że będzie za 20 min lub ze stoi pod bramą i nikt nie otwiera? Co to w ogóle za kurier? Było to gdzieś w umowie bo nie pamiętam a mam jej pod ręka? A w SMS nawet nr-u listu przewozowego nie podali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218

Ale nowa umowa czy przedłużałeś tak jak faza FazaFm.

Z postów na forum wynikało jasno że przedłużający czekali około miesiąca (w każdym razie krócej niż nowi) . Co do chronologii wysyłania to ciężko wydedukować cokolwiek. Np już w tamtym tygodniu pojawiły się wpisy o dostawie TV od osób z początku grudnia. Mój brat też dostał dziś SMS podpisywał tego samego dnia co ja tylko z rana (inne województwo i sporo mniejsza miejscowość) wiec też ciężko na 100% stwierdzić jaki wpływ ma czynnik lokacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...