Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa podpisana w grudniu 2009r. z tv.

Obecnie ab dostac tv trzeba brac full zestaw za 168zł oferta za 137 zl nie jest dostepna dla tych co brali 2 lata temu tv.

Polityka cyfry co najmniej dziwna jedeyne co sie oplaca to wypowiedziec umowe i wtedy brac za 137zl

Naprawde ciezko ich polityke zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ sobie żarty robi, co ludzie nie maja co robic tylko dzwonic do nich, czekając na połaczenie kilkanaście minut jescze płacą w tym czasie za połaczenie oczekujące. Mnie zalezy głównie na sporcie, więc to połaczenie z n-ką które przedstawiłem wczesniej w podobnej cenie znacznie powiększa mi oferte sportową - musze powaznie rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do Cyfry i n-ki, i tak w n-ce 32 cali, abonament 99 zł, jeżeli się zamówi n-kę przez telefon to można zamówić bez multiroomu, Tylko ta aktywacja troszkę za droga, umowa na 29 miechów. W cyfrze na 26 i telewizor- monitor mniejszy opłata za abonament 137 złociszy i aktywacja 49 złoty, ale tylko jeśli zamówi się przez telefon. Trudny wybór, kusi te 32 cale i opłata o wiele mniejsza. A i jeszcze się pytałem w cyfrze , bo ktoś w wątku dla nowych abonentów pisał że jak się wcześniej zrezygnowało z cyfry z powodu zmiany regulaminu (ja tak zrezygnowałem w maju) to nie można podpisać umowy na siebie, okazała się ta wiadomość nie prawdziwa, można podpisać umowę na siebie, chyba że się zalegało u nich z opłatami lub jest się zarejestrowany w BIG -u .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten telewizor by się przydał w drugim pokoju (gzie mam kineskopowy Sanyo kupiony w 1996r.). Działa nawet dobrze, jednak od pewnego czasu obraz znika tuż po włączeniu i trzeba telewizor porządnie uderzyć, żeby obraz wskoczył.

 

Nie wiem, czy dobrze rozumuję, ale jak podpisze się umowę na 26 miesięcy (pełna oferta Cyfry za 168,90zł), to cena jest stała przez te 26 miesięcy (nie zmieni się)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...