Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

telewizor doszedł:) jak najbardziej jest okej a dźwięk według mnie też jest naprawdę dobry a nie tak jak mówili tutaj niektórzy, że za cichy. Do mniejszych pomieszczeń nadaje się rewelacyjnie. :) ja mam teraz tylko problem, ponieważ u mnie ma on stać w kuchni i niestety półka za mała;| więc, trzeba będzie kombinować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk

Dostałeś M237WDP czy ten drugi? Jak dla mnie dźwięk w M237WDP jest słabiutki. Chyba najgorszy z wszystkich monitorów nie mówiąc o telewizorach jakie miałem. Ale poza tym jak na TN-ke naprawdę ładny obraz (byle nie patrzeć od spodu bo wtedy masakra) ale generalnie bardzo fajny produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana 2 XII , LG dostarczony 10 II ....bez emocji...gdybym dostał go przed świętami to byłoby super....a tak lipka...idzie na Allegro i tyle :/ Chce ktoś go kupic? :lol:

 

Hmm, wedlug MOJEJ umowy to co napisales w tej chwili to paserstwo, bo na niej pisze ze NIE JESTEM wlascicielem telewizora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... a na aukcjach nastąpił "wysyp" tych TV z promocji a ci, co chcą ich normalnie używać czekają... :evil:

Przynajmniej na podstawie zdjęć dostarczanych telewizorków potwierdza się jedno- odbiorniki dostarczone teraz, mają na tabliczce datę produkcji: February 2010.

Czyli robione są raczej na zamówienie Cyfry i od razu ekspresowo trafiają do abonentów :smile:

A co do własności sprawa jest chyba jasna: prawo do własności nabywamy po upłynięciu okresu umowy (np. 24 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana 2 XII , LG dostarczony 10 II ....bez emocji...gdybym dostał go przed świętami to byłoby super....a tak lipka...idzie na Allegro i tyle :/ Chce ktoś go kupic? :lol:

 

Hmm, wedlug MOJEJ umowy to co napisales w tej chwili to paserstwo, bo na niej pisze ze NIE JESTEM wlascicielem telewizora...

 

O ile dobrze pamiętam to dopiero w promocji od dnia 4 grudnia jest wynajem telewizoror na czas 24 ( 2x 50 gr) miesiecy a wczesniej byla oplata 1zl doliczana do pierwszego rachunku i telewizor odrazu zostawal wlasnoscia abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostalem sms-a Monitor komputerowy dostarcza mi 16 lutego. :)

Umowa przedluzona 9 grudnia.

 

No to może i ja jutro dostanę sms-a o dostarczeniu TV - Bielsko-Biała. Umowa przedłużona również telefonicznie 9 grudnia ;)

 

 

I stało się tak. Telewizorek przyjedzie do mnie 17.02.2009 r. :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana 2 XII , LG dostarczony 10 II ....bez emocji...gdybym dostał go przed świętami to byłoby super....a tak lipka...idzie na Allegro i tyle :/ Chce ktoś go kupic? :lol:

 

Hmm, wedlug MOJEJ umowy to co napisales w tej chwili to paserstwo, bo na niej pisze ze NIE JESTEM wlascicielem telewizora...

No i to byl blad. Bo normalni abo czekaja na to 3 miesiace, a cwaniaczki handluja na allegro, i pewnie umow i tak nie placa...

......Pozostawię to bez komentarza....oszczerstwo i pomówienie...zdajesz sobie sprawę z tego iż są to czyny karalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie.... :brawo::brawo:

Umowa z 12.12.2009 , dostawa 15.02.2010 (odebrany)

i powiem tak...

Jak na mój gust, to... jest super...

Jedynie przez EURO na dekoderze PVR HD Pace jest jakiś dziwny baranek na ekranie...

ale po HDMI jest już brzytwa...

Myślałem że będzie gorzej, ale... :P:shock::shock:

jestem zadowolony! Obraz w HD dosłownie idealny, no i ... te 23 cale, ..., niby małe, ale.. do średniej wielkości pokoju 100% wystarczy...

Ładnie wykonany, nie skrzypi, wszystko spasowane OK, pilot BDB, obsługa DVBT działa (dekoder też działa), HDMI śmiga...

Co zauważyłem dziwnego??

Obraz pomiędzy laptopem Asus X50RL (PentiumDualCore 1,86GHz, 3GBddr, 320GBsata, z LCD 17) różni się bardzo!!!!!!

Na TV LG obraz ma żywsze kolory! a w laptopie... jest znacznie gorzej!

Jak narazie, po 1 dniu użytkowania jestem bardzo zadowolony....

TV w Menu nie jest taki ubogi... Spore możliwości regulacji obrazu, dźwięku... (do którego nie mogę sie przyzwyczaić, bo jest za ostry i za czysty :D )

Jednym słowem w skali na 10, daję mu dobre 9!

A FullHD jest TheBesciarskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również mają dostarczyć monitorek 18.02.2010.

 

Czy teraz już przywożą tylko model M237WD-PZ??

Nie wiem czy dobrze rozumię, ale w specyfikacji na stronie LG podają, że w opakowaniu znajdują się kable:

Przewód zasilający Tak

D-Sub Tak

DVI-D Tak

HDMI Tak

Przewód do obsługi dźwięku z komputera Tak

 

Jak wygląda sytuacja z TV, które do Was przyszły ??

 

Z góry dziękuję zainfo.

Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marceliusz1982 - ja ostatni czwartek dostałem model M237WD-PZ, a w pudełku był jedynie kabel D-SUB, zasilający oraz audio do komputera.

 

Ogólne przemyślenia odnośnie tego TV:

- kontrast nie powala, szczególnie na fabrycznych ustawieniach (murawa to była po prostu wyblakła)

- przy HD kolorki zbyt przecukierkowane

- przy funkcji autoregulacji głośności w momencie gdy jest cisza na ekranie głośność zostaje tak ustawiona aż głośniki zaczynają szumieć

- na kanałach SD widać większą pikseloze i kanciastość niż na dwukrotnie większej plazmie Panasonica i to na modelu sprzed dwóch lat.

- śmiem nawet twierdzić że Plazma HD Ready lepiej wyświetla kanały HD aniżeli ten LG Full HD, nie wspomnę już o plazmie Full HD bo to już by było kopanie leżącego

- podmianka kabla euro na component (Prolink EXCLUSIVE) przy kanałach SD nie daje zadowalającej różnicy w obrazie

- telegazeta jest rozciągnięta na boki, zamiast wyśrodkowana.

- kąty poziome są stosunkowo dobre, jednak pionowe już niezbyt

- dźwięk jakiś taki pusty

- domownicy narzekają także na odbijanie światła na matrycy

- nierównomierne podświetlenie matrycy szczególnie na czarnym widać czarne pasy na górze i dole

 

Ogólnie bez rewelacji, no ale cóż wymagać od telewizora do kuchni, na szczęście w pokojach stoją plazmy ;]

 

Ogólna ocena 5/10 (niestety oko mam już wypaczone przez plazmę :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikseloza????

a gdzie?

 

U Mnie (model M237WDP) obraz zarówno na SD jak i HD ... jest

rewelacyjny...

Widać plamki pixeli ale... z odległości 40-50cm od ekranu!!

Z odległości od metra trzeba się już wpatrywać w kontury

by cokolwiek zauważyć... a z odległości np. 2m już nic nie widać!

 

ot przykłady (brak ostrości może być spowodowany poruszeniem aparatu!)

Fotki robione z odległości od 100 do 130cm od ekranu!

 

 

668b840e55b440dem.jpg

 

2dbe2bae674e9d3dm.jpg

 

00509e41dd348e33m.jpg

 

 

 

Jak widać, kanały takie jak CNBC,Canal+ czy TV4(zwykłe SD) wyglądają super...

 

Odbiaja się światło??

No przepraszam, ale.. u Mnie odpalone dwie żarówki po 60W + flesz z aparatu, i...

 

ada68ecd1ac47200m.jpg

 

obraz widoczny OK! Nawet gdy na dworzu jest bardzo jasno, w matrycy okna się

nie odbijają!

 

Zły kąt widoczności??

Nie wierzę!

bo...

 

z lewej wygląda obraz tak:

 

35078df4e1d250c4m.jpg

 

z prawej tak:

 

2d5cd57f7ac02155m.jpg

 

z dołu tak:

 

8ff3ebb5c1fc98a7m.jpg

 

Piszecie kontrast nie powala... he, ludziska... Wyregulujcie sobie!

U Mnie murawa wygląda jak real!

To logiczne, że ustawienia fabryczne są do kitu! U Mnie np. było za jasno!

 

Jeśli chodzi o automatyczną regulację głośności, to pracuje bdb!

Nareszcie reklamy nie drą się i nie wybudzają z drzemki

 

W zestawie miałem: 2 baterie,pilot,podstawka,telewizor, kabel Dsub, kabel Euro..

HDMI nie było...

 

Jeśli chodzi o podświetlenie matrycy, zgodzę się, jest nie równe..

Gdy podświetlenie jest w MENU na maksa, o góry i dołu ekranu mam jasną mgiełkę...

Po zmniejszeniu podświetlenia do około 88-90% mgiełka znika...

 

Reszta wyjdzie w praniu, choć, przyznam , że spodziewałem się czegoś naprawdę gorszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...