Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś! Najpierw o godzinie 10:11 i zaraz po kilku minutach o godzinie 10:43 otrzymałem następujące wiadomości:

 

W imieniu Cyfry+ informujemy o dostawie telewizora w dniu 08.02.2010

 

Umowa podpisana 2 grudnia 2009 roku.

 

Dziś o godzinie 10:26 dostałem kolejny SMS!

 

W imieniu Cyfry+ informujemy o dostawie telewizora w dniu 09.02.2010!

 

A jutro? Jutro również zawiadomią mnie o kolejnym "czwartym" telewizorze? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, czy ktoś z czekających na TV ma podany w Cyfrze numer stacjonarny? Bo ja pierwszą umowę z nimi podpisywałam bardzo dawno temu i nie miałam wtedy jeszcze komórki. A z tego co widzę wszyscy są powiadamiani smsem.. Nie wiem teraz czy zadzwonią do mnie czy dzwonić do cyfry i zmienić numer kontaktowy na komórkowy.

Umowa podpisana 5 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ OK właśnie zawiesiłem. Jak coś jest do przeznaczone do montażu na ścianie to można by o tym pomyśleć. Ten "kikut" do montażu podstawy (M237WDP) mógłby być na jakiejś śrubie żeby go łatwo bez narzędziowo wykręcić albo ta dziura mogla by być większa żeby odkręcić jego mocowanie a nie bawić się pół godziny w demontaż podstawy (kikuta) :/ ...wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ OK właśnie zawiesiłem. Jak coś jest do przeznaczone do montażu na ścianie to można by o tym pomyśleć. Ten "kikut" do montażu podstawy (M237WDP) mógłby być na jakiejś śrubie żeby go łatwo bez narzędziowo wykręcić albo ta dziura mogla by być większa żeby odkręcić jego mocowanie a nie bawić się pół godziny w demontaż podstawy (kikuta) :/ ...wrrrr

 

 

a jak to zrobiłes? trzeba cały tv rozkręcić bo jak przyjdzie mi w koncu telewizor to też chce go powiesić. a i jaki uchwyt użyłes do powieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...