Skocz do zawartości
  • 0

Wybór Splittera do instalacji domowej


ketras
 Udostępnij

Pytanie

Witam chcę podzielić w obrębie mego domu Cyfrę + na trzy Telewizory (w tym 2 będą wykorzystywane m.in. do oglądania kanałów HD)

Więc potrzebny mi będzie Splitter. Dzięki pomocy Jarek999 wybrałem konwerter Quad GOLDEN INTERSAR GI-204 S HDTV a czasza będzie 80cm Farmaval.

 

Do tego zestawu potrzebuję Splitter z minimum wyjściami, zestawy są sprzedawane zazwyczaj z dwoma kartami ale żaden problem dokupić trzecią.

Zastanawiam się , czy technologia HIGH-SPEED rzeczywiście jest lepsza,szybsza od Atmelowskiej która tak reklamują sprzedawcy na allegro?

Jaki konkretnie model Splittera jest najlepszy do ceny max 200zł (wraz z przesyłką i 3 kartami)

 

Jakie marki brać pod uwagę kupna a jakich unikać? Odległość maksymalna na jaką będzie oddalona karta od splittera to 30m.

 

Znalazłem 2 splittery pierwszy w wersji high speed : Splitter Medium IV Cyfra+ (109zł + trzecia karta za 45zł) , drugi atmelowski: SmartCard Splitter

Small Splitter II ATMEL (170zł)

 

Pomóżcie w wybraniu odpowiedniego splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja mam zwykłego smalla - działa nawet na kablu antenowym bo nie chciało mi się kuć ścian na położenie kabelka tel. choć od czasu do czasu lubi przyciąć na sekundę (choć to może wcale nie wina splittera). Działa właściwie bezproblemowo. o mediumach to czytałem rózne opinie. sa dobre tylko zdaje się wsparcie do nich jest zwykle mocno opóźnione.

Nie ma tak naprawdę splitterów gorszych i lepszych. No moze w bezdrutowych. Te drutowe to jeden pies w zasadzie choć nie da się ukryć że jakies cudaczne wynalazki moga się niesprawdzać. Pamiętaj że one rozdzielają uprawnienia a nie sygnał i pisanie przez niektórych że ten a ten daje lepszy obraz to wiesz... Atmele mają dobra opinię mimo wszystko. zdaje sie jest już trzecia wersja smalli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...