Skocz do zawartości

Najlepsze filmy i sport na Cyfrze+


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moim zdaniem najlepszy sport i film jest canał +. ja płacę 66 zł w tym 10 zł zniżki i mam najlepszy sport liga: polska, włoska, angielska na żywo oraz super filmy w 4 kanałach. W Cyfrowym Polsacie najwiekszy pakiet kosztuje 55 zł, ja płace 66 i mam super kanały według mnie, jak tu niektórzy piszą, że cyfra+ droga. Pakiet prestiżowy kosztuje 145, ale każdy wybiera co chce. Kto tak myśli niech pisze na forum. Zapraszam do rozmowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moim zdaniem najlepszy sport i film jest canał + ja płace 66 zł w tym 10 zł zniżki i mam najlepszy sport liga: polska, włoska, angielska na żywo oraz super filmy w 4 kanałach. W Cyfrowym Polsacie najwiekszy pakiet kosztuje 55 zł ja płace 66 i mam super kanały według mnie, jak tu niektórzy piszą, że cyfra droga. Pakiet prestiżowy kosztuje 145 ale kazdy wybiera co chce. Kto tak myśli niech pisze na forum. Zapraszam do rozmowy :lol:

 

ja mam prestiżowy w cyfrze i familijny i sport w cyfrowym polsacie czyli mam co chcę narzekją ci co nie mają :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moim zdaniem najlepszy sport i film jest canał + ja płacę 66 zł w tym 10 zł żniżki i mam najlepszy sport liga: polska, włoska, angielska na żywo oraz super filmy w 4 kanałach, W Cyfrowym Polsacie najwiekszy pakiet kosztuje 55 zł ja płace 66 i mam super kanały według mnie, jak tu niektórzy piszą, że cyfra droga tak pakiet prestiżowy kosztuje 145, ale każdy wybiera co chce. Kto tak mysli niech pisze na forum. Zapraszam do rozmowy :lol:

 

ja mam prestiżowy w cyfrze i familijny i sport w cyfrowym polsacie czyli mam co chcę narzekją ci co nie mają :)))))

swietna odpowiedz ,ja ma c+ i niedlugo jak sie wybuduje UPC a tam polsat sport i extra , sportklub /niedlugo maja wlaczyc do oferty/ ale c+ sport zawsze od 10 lat to najlepszy kanal

 

Edycja Burli: Nie cutyjemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

CANAL+ powinien tak pokazywać ligi zagraniczne (w tym polską):

 

Canal+ Sport 1

W soboty o 13:45, 16:00 i 18:15 liga angielska a o 20:30 liga polska a w niedziel o 14:30 i 17:00 liga angielska, a o 20:00 liga polska. Do tego magazyny Liga+, Sport+

 

Canal+ Sport 2

W soboty o 20:00 i 22:00 liga hiszpańska a w niedziele o 17:00, 19:00 i 21:00 liga hiszpańska.

 

W tym, że o 16:00 w soboty mogli by dać (drugą równoległą transmisje meczu ligi angielskiej, a o 18:00 ligę polską, a w niedziele o 15:00 drugą równoległą transmisje meczu, ale ligi włoskiej (nie muszą koniecznie tych równoległych transmisji wprowadzać).

 

Canal+ Sport 3

W soboty o 17:00 i 20:00 liga francuska, a w niedziele o 18:00 i 20:00 liga francuska.

 

W soboty o 15:00 mogli by dorzucić lige polską, a w niedziele o 15:00 ligę włoską kolejną równoległa transmisje (nie muszą koniecznie wprowadzać tych równoległych transmisji).

 

Canal+ Sport 4

 

W soboty o 18:00 i 20:30 liga włoska a w niedziele o 15:00 i 20:00 liga włoska.

 

W tym, że w soboty o 16:00 kolejna równoległa transmisja meczu ligi angielskiej czy polskiej, a w niedzile o 17:00 retransmisja meczu ligi włoskiej z 15:00 albo równolegla transmisja meczu ligi hiszpańskiej (nie muszą koniecznie tych równoległych transmisji wprowadzać).

 

Każdy wybiera sobie jaką lige chce oglądać w pełnym wymiarze.

Tylko, że kanały Canal+Sport 3 i 4 mogą nadawać tylko w soboty i niedziele.

Mogli by wprowadzić dodatkowo płatny kanał PPV z transmisjami ligi polskiej wzorowany na Premiership Plus.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl moze i dobry ale kto znajdzie czas aby to ogladac

Miom zdaniem powinni lepiej zagospodarowac Canal + sport 2

i starac sie pokazac jak najwiecej meczy live na 2 kanalach ktore sa w tej chwili.

dziwi mnie sytuacja braku jakiejkolwiek transmisji w niedziele miedzi 15 a 17 .Wiadaomo ze mecze sa wtedy rozgrywane

Gdy porownac skandynawska wersje canal + widac ze oni daja wszystkie transmisje jakie tylko sa mozliwe live sobota o 12 i 18 poniedzialki 21a u nas meczy jest mniej chociaz mozna to pokazac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył że mamy chyba od przedwczoraj mniej najlepszych filmów w C+. Na przykład wczoraj czyli we wtorek C+Film zakończył nadawanie o 23.55 i przerwa trwa do 8.30. Przerwa nie jest przewidziana np. w To i Owo. Natomiast Canal+ skończy nadawanie o 2.00. Troszkę wcześnie jak dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...