Skocz do zawartości
  • 0

n + multipakiet canal+


Wojtuk
 Udostępnij

Pytanie

Chciałbym poprosić o radę w temacie konfiguracji sprzętowej dla opcji z tematu. Rozważam korzystanie z pełnej oferty n oraz z multipakietu CANAL+ (film + sport). Nie mam indywidualnego talerza a jedynie sygnał SAT w gniazdku z instalacji zbiorczej (blok mieszkalny) - z tego wynika konieczność korzystania z tylko jednego kabla. Czy widzicie jakąś możliwość żeby do n-ki i jej "turbodekodera HD :)" jakoś wkomponować ten multipakiet na jednym przewodzie wejściowym ? Nie chcę wieszać talerza.

 

Proszę o ewentualną radę, chyba że sprawa jest z góry skazana na niepowodzenie w tej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

teoretycznie mozna ale słyszałem juz że dekoder n-ki "głupieje' przy jednym kablu. Do tego potrzebny byłby ci drugi dekoder na multipakiet. Wtedy należałoby połączyc tuner po przelotce drugiego (multipakietowego) dekodera. jedna wada. przy włączonej cyfrze miałbyś bardzo ograniczony dostep do całej oferty N. Tutaj aż się prosi o montaz anteny z jednym konwenterem quad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

N jest 100 lat za murzynami bo jako jedyny operator nadal nie oferuje samej karty / modułu do suwerennych tunerów, a na nboxach świat się nie kończy (poza tym przejrzyjmy sobie oferte sportową nSport, tam POZA 1 meczem w miesiącu we wtorek z Ligą Mistrzów zupełnie NIC nie ma, zupełne zero, a środowy mecz i tak ZAWSZE pokrywa się z Polsatem który ma lepszych komentatorów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

recorder Nki bez problemu działa na jednym kablu, trzeba to odpowiednio skonfigurować w opcjach, co do sportu to masz na Nce nie tylko LM ale niemiecką na Eurosport2 HD, 1 lige angielską, puchar ligi i puchar Anglii na sportklubach, TVP HD na którym będą przyszłoroczne MŚ w piłce nożnej, także IMO warto, sam mam i cyfre i Nke a więc nikogo nie faworyzuje, pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
toretycznie mozna ale słyszałem juz że dekoder n-ki "głupieje' przy jednym kablu.

 

Bez problemu chodzi dekoder n-ki na jednym kablu ..

Trzeba podłaczyćten jeden kabel na wejście SAT A a drugie wejście SAT na dekoderze wyłączyć..

Ja mam obecnie trzy dekodery dwa cyfry Peace PVR cyfry dwa kable n-ka nrecorder jeden kabel. dekoder cyfry SD jeden kabel.

(konwerter quad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...