Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co do ''viva austria top20'' to jest ta prezenterka ?

Nie ma prezenterki. Nudna jak flaki z olejem komercyjna playlista.

Odpisali coś po szw... o spamie i koniec pisania na obu VIVACH na fejscie bo polska wersja także mnie zablokowała.

VIVA jest zarządzana przez innych ludzi niestety. Pewnie nie znają dobrych kawałów z ubiegłego wieku, albo chcą zarabiać tylko na komercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA jest zarządzana przez innych ludzi niestety. Pewnie nie znają dobrych kawałów z ubiegłego wieku, albo chcą zarabiać tylko na komercji.

 

Ci inni ludzie chcą na zawsze zniszczyć markę VIVA i wszystko to co pozostało po niej dobrego. Nie chcą aby przypominano o niej z dawnych lat.

 

 

 

Tej belki nigdy nie zapomnę... :oops::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w viva aut ,od godz. 10 do godz.10.30 w pr. ''music'' leciały klipy dance ,nawet starsze widziałem i byłem zdziwiony . Ale ostatnio na viva de zepsuł się ''Club Rotation'' lecą klipy dance często komercyjne z USA z ubiegłorocznych wakacji .

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... L00gA&NR=1 to była viva de te logo i te belki najbardziej mi ich brakuje ,żeby tak wrócił jeszcze 2009 rok .

PS: Emarti mnie też zablokowali na fejsie bo dałem link ze starym filmikiem żałosne ,boją się starych czasów ,jak diabeł święconej wody ,do czego to doszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między "VIVA SOUNDS", a "MUSIC" jest niewielka. A mianowicie różnicę zobaczymy tylko pod względem graficznym, czyli "VIVA SOUNDS" - wielki trójkąt, a "MUSIC" - wiadomo, tylko podpis na czarnej belce.

 

Nie do końca emisja odbywa się na zasadzie "to co puszcza VIVA GER po chwili leci w VIVA AUT". Ja i @Carismath przekonaliśmy się, że nie jeden klip, co leciał wcześniej w VIVA GER, po chwili znalazł się w VIVA AUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA AUT nie ma odrębnego centrum nadawczego jakie miała VIVA Swiss i zawsze viva de i aut nie będą się bardzo różnić dlaczego viva aut nie ma innej ramówki , tylko taką samą jak viva de ,muzyka leci prawie ta sama z tym że na viva aut czasem można zobaczyć więcej klipów w club rotation i innych pasmach.

 

 

Sentence niewiem czy zauważyłeś ale program ''sms guru'' ma własną grafikę ,moim zdaniem ta oprawa jest do bani ,poprzednia grafika sms guru to było coś ,jak wiele grafik programów vivy de .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje muzyczne nadal mają sens. Przecież tak samo po co stacje informacyjne skoro mamy internet smartfony itp. A jednak są bo prezentują coś więcej niż prosta informacja. Wracając do tematu stacje muzyczne muszą czymś zainteresować widza np wywiady ciekawe playlisty itp. Dając cały czas to samo wiadomo że oglądalność będzie mała i tu jest pretekst do dawania seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi od strony technicznej aby teledysk był pomniejszany a nie zasłaniany aplikacjami typu SMS

Dzisiejsze aplikacje zajmują tylko dolną część ekranu (prawy i lewy bok czysty), więc ten pomysł by raczej nie wypalił. Mielibyśmy wtedy spłaszczone głowy itd. Pomniejszone teledyski można jeszcze zobaczyć w HOT TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...