Skocz do zawartości

Platnosci N


Ferek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca roku na szczęście, nie są pobierane opłaty za abonament :D

 

Do końca roku :?::?::?:

 

Sakąd masz taką informacje :?::?::?:

 

Tylko pazdziernik miał być free.

 

:shock::shock::shock:

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta, na który odpowiadamy, jeżeli odpowiadamy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie rodza plotki!

pdobno do konca roku ...

 

a moze caly przyszly :)

to, że darzę platforme N sympatią nie znaczy ze nie mam złudzeń co do jej celów. :lol:

to nie jest organizacja non-profit, a jesli sie wpompowalo 150 mln PLN ( gdzies padla taka kwota) to zapewne chce sie te pieniadze odebrac.

Wiec panowie - Trzeba placic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do platnosci za pakiety to mam pytanie do posiadajacych juz N-ke.Czy wy macie zamiar placic za ta niepelna oferte?Przeciez brakuje 1/3 kanalow w poszczegolnych pakietach.Mam nadzieje ze ITI wykaze odrobine przyzwoitosci i obnizy ceny niepelnych pakietow do czasu az oferta zostanie uzupelniona.Jesli stanie sie inaczej proponuje zrobic to co zrobil kolega opisujacy w innym poscie z CP czyli skladac reklamacje.Ta sprawa powinna byc odpowiednio naglosniona.Nie mam N-ki,czekam na kanal filmowy i obserwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie płaceniem pełnego abonamentu możesz mieć problem, bo podpisując umowę dostałeś (przynajmniej ja dostałem) ulotke w której czarno na białym pisze, że nie które kanały wchodzące w skład pakietów zostaną uruchomione w innym terminie. Zresztą gdziekolwiek o "n-ce" jest mowa ta informacja też się pojawia. Także myśle, że podpisując umowe zgodziłeś sie na takie warunki. Z drugiej strony też można powiedzieć, że jak mam wykupiony pakiet filmowy i ma tam być TVP Film, który rusza na wiosnę to do wiosny nie będę płacił całego abonamentu bo tego kanału tam nie ma?? :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 1 listopada uruchomiłem pakiet muzyczny i spodziewałem się w nim VH1. Dowiedziałem się, że w pakiecie będzie 23 XII więc poprosiłem albo o obniżkę abo albo o nie naliczanie za pakiet. Czekam na odp. na reklamacje. Skladalem telefonicznie.

 

PS. Na http://www.n.pl VH1 jest programem w pakiecie i nie ma mowy o tym, ze bedzie od 23 XII....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...