Skocz do zawartości
  • 0

zestaw satelitarny


tomek_fcb
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Mam prośbę, chciałbym odbierać TNK oraz cyfrową platformę TVP, nie wiem jaki dekoder wybrać jaką antenę itd. Czekam na jakieś dobre propozycje, budżet jaki mam zamiar na to wszystko przeznaczyć to ok. 600zł dodam, że interesuje mnie tylko dekoder z HD ;)

Wszystko podłączę przez HDMI do tv Samsunga 46" B750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobór anteny satelitarnej: najbezpieczniej 80 cm. Więcej nie będę pisał, bo pytasz o sprawy, które są wielokrotnie tutaj wałkowane. Przejrzyj wątki w dziale Dobór sprzętu, zajrzyj do FAQ.

 

600 zł na te wszystkie zakupy będzie za mało. Z tunerów HD polecałbym np. taki odbiornik. Przyzwoity, przyszłościowy, ale ja bym na Twoim miejscu poczekał do grudnia w chwili gdy wystartuje płatna oferta TVP, wtedy też publiczny nadawca poda rozwiązania sprzętowe i skład pakietu płatnego. Chodzi głównie o to, żeby się nie okazało, że TnK zrobi się "fe", a lepsza będzie oferta TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zestaw który podałeś będzie bezużyteczny.

Chcesz TVP HD? Musisz kupić tuner HD. Lista tunerów :arrow:http://hollex.pl/index.php?page=spis&kat=107

Do tego oczywiście dowolna antena 80-90 cm. i dowolne konwertery czy Monoblock.

 

600 zł. to tylko tuner (minimum), koszt instalacji antenowej to około 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wyraźnie napisałem, że dekoder podany w zestawie nie będzie odpowiedni do HD, chciałem bardziej skupić się na antenie i konwerterze, czyli w skrócie to z tego co się zdążyłem zorientować to do prawidłowego odbioru potrzebuję "talerza" 80-90cm, i konwertera monoblock żeby hot bird i astra śmigały plus jakiś dekoder HD z w/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam ja mam takie pytanie czy na konwenterze monblock bede mogl jednoczesnie odbierac astre i hotbirda. i cz na Odbiornik Technomate TM-3200 D+ bede mogl odbierac cyfre i tnk przekladajac karty czy bede musial nowe oprogramowanie wgrac jak macie jakies odbiorniki do cyfry itnk podajcie linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...