Skocz do zawartości

Gdzie podziało się HBO w wersji SD????


wacha11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam takie pytanie - Czy tylko u mnie na liscie nboxa recordera zniknal kanal HBO w wersji SD ??? był on dostepny na 103 kanale a teraz mam tak

kanał : 100- nfilmHD ; 101-nfilmHD2 ; 102-hbo HD ; 103-hbo 2 ; 104- hbo comedy . Czyżby Nka wylaczyla bez zapowiedzi wersje SD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans na wypowiedzenie umowy.Zgodnie z prawem zmiana nie wpływa na zawartość merytoryczną oferty na niekorzyść abonenta. Obydwa kanały posiadają identyczną ramówkę stąd nie ma straty dla abonenta, taką zmianę można zakwalifikować wyłącznie jako zmianę techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wakacyjnej przerwie zamowilem pakiet dodatkowy z HBO 2 września i po wlaczeniu w ciagu kilku minut tej oferty Hbo w wersji SD było a nikt w BOK nie informował mnie o takiej zmianie. Jestem tylko ciekaw po co ta cala kampania reklamowa gdzie wszedzie jest podawany HBO w wersji HD jak również SD? Jeżeli takie posunięcia n-ka robi to niech wyłączą TVN w wersji SD dla klientów "N-ki" bo mamy przeciez w rewelacyjnym upscalingu wersje TVN HD :P

A co do wypowiedzenia umowy to konczy mi sie w grudniu takze "przezyje z ich drobnymi kłamstwami" :P Ostatnio w lipcu jak wypowiedziałem umowę z powodu braku akceptacji nowego regulaminu to w ciagu kilku dni zadzwonili do mnie i zaoferowali mi przez 4 miesiace 50% tanszy abonamet wiec skorzystalem bo co mi tam do grudnia juz tak blisko :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co biega? Co zlego jest w tym, ze wywalili HBO SD? bardzo dobrze, ze pozbyli sie smiecia jakosciowego - kanal premium niskiej jakosci, ktory zajmowal niepotrzebnie masmo. Wszyscy abonenci nie n maja dostep do HBO HD bez problemow.

 

Jezeli wypowiedziec umowe to tylko pod pretekstem eliminacji z HBO DD5.1 oraz napisow we wszystkich kanalach paczki HBO - wlasnie to jest najwieksza glupota N, ze chcieli sobie polepszyc, a spartolili "dzielo"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złego może i nic lecz chodzi o rzetelność w informowaniu abonentów o takich zmianach. Ja dostałem ( z pewnością inni abonenci n-ki też) pocztą Wydanie specjalne magazynu poświęconego nowym kanałom nfilmHD i nfilmHD2 i na ostatniej stronie mamy : SPECJALNA PROMOCJA DLA ABONENTÓW gdzie możemy zauważyć że w oferowanych pakietach występuje HBO i HBO HD, na stronie internetowej telewizji nowej generacji tez wszedzie widnieje HBO i HBO HD dlatego tez mozemy stwierdzic ze jestesmy oszukiwani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD to powoli przeżytek dlatego nie ma co się obrażać na Nkę że likwiduje kanał dubel wersji HD. Ilu z was oglądało SD mając dekoder i w większości TV HD?? :roll: A tak poza tym to przydałby się nowe miejsce na kanały dla platformy nowszej generacji :>

 

A tak poza to oglądam ME w TVP HD i wygląda to sympatycznie...ale w TVP Sport to jest dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem w czym widzicie problem, każdy abo nki ma dekoder HD, zatem odbiera ten sam kontent, który był emitowany na kanale SD. Trudno jest mi zrozumieć, ze w czasach "przesytu" informacji, ktoś ma pretensje o to, ze nie został poinformowany o wyłączeniu wersji SD , pójdźcie może za ciosem i zażądajcie, aby nka wysyłała listem poleconym zawiadomienia, ze zmienia listę/układ kanałów...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem w czym widzicie problem, każdy abo nki ma dekoder HD, zatem odbiera ten sam kontent, który był emitowany na kanale SD. Trudno jest mi zrozumieć, ze w czasach "przesytu" informacji, ktoś ma pretensje o to, ze nie został poinformowany o wyłączeniu wersji SD , pójdźcie może za ciosem i zażądajcie, aby nka wysyłała listem poleconym zawiadomienia, ze zmienia listę/układ kanałów...? :roll:

 

 

Dlatego też odbierając ten sam kanał w wersji HD jestem za tym żeby wyłączyć TVN SD i Erosport bo po co komu to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...