Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, Cyfrowy Polsat dodał TVP Info i TVP Sport, który od dawna już był oczekiwany, ale mimo to abonenci chcą więcej. Z jednej strony mają rację, na rynku pojawia się coraz więcej kanałów i warto by od czasu do czasu powiększyć ofertę o kilka nowych kanałów, ale z drugiej strony... większa liczba kanałów to dodatkowe koszty, więc może się to negatywnie odbić na portfelach abonentów... Ale przecież od przybytku głowa nie boli (oczywiście kanały mam na myśli).

Abonentowi nigdy nie dogodzisz. ;) Nawet gdyby CP dał 20 nowych kanałów, to po pewnym czasie (zapewne niedługim) przestałyby być nowościami i znowu zaczęłoby się "CP nic nie dodaje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty nie dołączą do żadnej platformy, nadawca nie jest zainteresowany powiększeniem dostępności. Z NGC i NGC HD jest niepewna sytuacja, wątpię, by dołączyły do CP. Eska TV jest na wyłączność w N przez jakiś czas.

 

Żeby nie powodować off-topicu, odpowiadając na pytanie zawarte w temacie... tak naprawdę to nie ma takiego kanału, którego bardzo pragnąłbym w CP. W ostateczności, jakiś premium (filmowy) :wink:

 

...swoje nie przemyslone do konca kanaly...

Czyli tworzone przez Telewizję Polsat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał:

 

1.Polsat Futbol (z najlepszymi ligami w europie: angielska, hiszpańska, włoska, niemiecka, portugalska i z naszą Ekstraklasą)

2.Polsat Cinema (z najlepszymi filmami "prosto z kin")

3.Polsat Teeneger (z tymi starymi, dobrymi serialami, co miał RTL7, czyli np. Dragon Ball, Rycerze Zodiaku, Czy boisz się ciemności, Karuzela Strachu i Niesamowite Opowiastki) - anime z dubbingiem, a reszta z lektorem

4.Animax (najlepiej z dubbingiem)

5.FilmBox (wszystkie)

6.Discavery Historia, TVP Historia, TVP HD, Eurosport 2 HD, BBC Sport, BBC News, SKY SPORT POLSKA, HBO Sport

7.Wrestling TV (w pełni po polsku, aby redagowali program polacy i komentarz po polsku, bez amerykańskiego w tle i oczywiście walki "na żywo")

8.Planette, Discovery Travel & Living, National Geographic, Animal Planet HD, Kino Polska HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczyło:

Animal Planet HD ( w Polskiej wersji językowej).

Discovery ID.

Comedy Central.

TVP HD.

Polsat HD (Ma wystartować 1 Września).

Polsat Futbol (Ma wystartować 17 września).

Polsat Kino Lub Polsat Film ( Trwają dyskusje na temat nazwy kanału) (Ma wystartować do 1 listopada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos juz wspominal ale sa plany wprowadzenia kanalu Cinemax HD.Jak dla mnie to bylaby ciekawa pozycja,bo lubie dobre kino a nie "kiczowate" nowe produkcje serwowane przez HBO czy Canal +.

Ze swojej strony chetnie zobaczylbym kiedys w polskiej wersji kanaly jakie ogladam w Finlandii w Canal Digital:

The History Channel HD,Motors TV,Showtime,Voom HD,Silver HD,Animal Planet HD,The Voice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tego prawdziwego HD to w Polsce w ogóle chyba nie ma. Niestety - im masz lepszy telewizor, tym gorszy obraz, bo bardziej widać jego niedoskonałości. :brawo: Jedyne co na razie mi się podobało z polskiego HD, to Sopot Festival na TVN HD, mecze Ekstraklasy w C+ Sport HD i Quantum of Solace z Premier VOD.

 

Nat Geo Wild HD - niezły kanał, ciekawe programy o zwierzętach. Różni się od tej szmiry ze stajni Discovery - mam na myśli programy typu Amerykański Chopper czy Poławiacze krabów. Na razie jednak lipa:

1) lecą prawie same powtórki, ale może z czasem się poprawi

2) były problemy z dźwiękiem (falowanie - raz głośniej, raz ciszej), teraz chyba w ogóle jest tylko stereo :)

3) no i ten obraz nic specjalnego, ale może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat Geo Wild porównałbym raczej do Animal Planet niż do Discovery... a co do jakości, jeśli chodzi ci o tą z n-ki - kanał dopiero się "rozgrzewa". :wink: A co najważniejsze nie obowiązują go żadne umowy na wyłączność i (chyba) nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ten kanał dołączył również do oferty CP, czego oczywiście chciałbym. Ciekawi mnie co wreszcie będzie z tym BBC HD i czy wystartuje jeszcze w tym roku, a jeśli tak to mam nadzieję, że znajdzie się w ofercie CP. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Animax (najlepiej z dubbingiem)

 

Gdy Animax zostanie wprowadzony, a mam taką nadzieje to i tak nie będzie dubbingu i dobrze bo dubbing jest straszny w anime. Mam nadzieje że po angielsku nie dadzą tylko oryginalne wersje japońskie i napisy, albo najlepsze rozwiązanie: Audio: Lektor Pl, Dubbing Pl, Ang, Org i Napisy:Wł/Wył

Mam nadzieje że ten kanał będzie w końcu wprowadzony do Polski, strasznie na niego czekam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animax ma wejść także do Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i oczywiście do Polski (wierząc w zapowiedzi). Na razie jednak nie oczekiwałbym zbytnio tego kanału, przynajmniej dopóki nie wejdzie do Wlk. Brytanii. Ale póki co jest już w Czechach i niedługo ma wejść na Słowację, więc może jakieś szanse na wcześniejszą polską wersję są... Ale póki co chciałbym zobaczyć w CP nowe kanały dokumentalne. Szczególnie jestem ciekaw Viasatów i History Channel, bo nie miałem okazji ich jeszcze oglądać, ale także chciałbym oglądać kanały wysokiej rozdzielczości, np. Nat Geo Wild HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam dziś z PR i nie potwierdzają ani nie zaprzeczają, czy 2.10 wejdzie P.Kino...wszyscy wiedzą tylko nie aps :lol2:

 

a ja to bym chciała D.Investigation... po co dodatkowe kanały HD, skoro karzą płacić za nie extra 6zł/kanał a to to samo co na sd...no i HD to wiekszość ma tylko w nazwie :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to dodatkowe HD... bo jakość SD woła o pomsta do Boga... Wczoraj oglądałem Animal Planet HD... Obraz malina :!: Ja pozamykał bym wszystkie stacje SD.

 

Osobiście dla mnie wystarczyło by TVP1/TVP2/Polsat/TVN/TV4 w dobrej jakości SD 16/9 plus kanały HD i nic więcej do szczęścia nie potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by włączyć:

1. JIM-JAM;

2. Religia TV;

3. Pozostałe kanały z paczki Discovery (Cyfra+ i n-ka jakoś mogą).

Filmowe dla mnie wystarczą, na MGM i Ale kino i tak nie ma co liczyć (wyłączność pozostałych operatorów), a Universal, Comed Central to średnio mnie interesują.

4. Zdecydowanie powinni uruchomić wszystkie kanały TVP, po co takie wydziwiania z zezem na Astrę by TVP Historię oglądać? Oczywiście jakość kanałów do poprawy (TVP1 i TVP2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...