Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i nie temat na to,ale Posat mógłby stworzyć własny kanał filmowy.Mówią o tym już od września,ale nic.Według mnie to Polsat ma lepszą ofertę filmową niż FilmBox więc taki kanał w MiniMax lub Familijny miałby powodzenie patrząc jeszcze na zainteresowanie jakkimi cieszą sie filmy w Polsce mógłby mieć z tego niezły utarg.Nie musiało by być w nim same kino amerykańskie.Ja bym chętnie też widział kino

europejskie,bo np.Anglicy czy Szwedzi robią świetne filmy kryminalne i komediowe(zwłaszcza Anglicy).NIemieckie kino jest nastawione na przygodówkę i filmy sensacyjne.

Ale by było cudownie jakby Polsat zrobił taki kanał(przynajmniej dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było by super po raz setny chyba puszczaliby wszystkie części z serii SZKLANA PUŁAPKA i KEWIN.... że o innych nie wspomnę. Lepiej niech zaczną poprawiać to, co już mają w ofercie. Z tematycznych kanałów CP to jeszcze nic nie wyszło, więc lepiej niech się za to nie biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Chcę Viasaty!!!

Póki co, nie ma chyba nawet szans na dołączenie tych kanałów - oto co otrzymałem dziś w e-mailu od Viasatu na pytanie o Viasat Explorer i History w CP:

Witam serdecznie,

niestety za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu mozna odbierać tylko jeden z naszych kanałów, mianowicie kanał filmmowy TV1000. W najbiższym czasie nie zanosi sie niestety na zmianę stanowiska Polsatu w tej sprawie.

 

dziękuję i pozdrawiam

 

fajnie by było jak by w CP pojawiły się kanały z C+ np. C+, Kuchnia, Planet, Ale Kino i wystarczy było by super!!! :jupi:

Dobrze, że marzenia nic nie kosztują :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Chcę Viasaty!!!

 

Już się zaczyna! :D

 

Jak na razie jestem zadowolny z nowości, ale jeśli miałbym już szukać potencjalnych nowych kanałów w ofercie, to chciałbym TVP Historia, TVP HD oraz Viasaty, ale widzę, że na skandynawskie stacje nie ma co liczyć... :( Co innego z TVP. :P Skoro się dogadali, to powinno pójść z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A tak w ogóle to TVP Historia nadaje z Hot Birda? Bo jak nie to musieliby uruchomić nowy przekaz.

Tak w ogóle to nadaje. Chociażby dlatego, że TVP Historię ma w swojej ofercie platforma N i w dodatku w MPEG-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...