Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A po choinkę Fox HD - kolejny kanał z serialami?

Wg mnie sport w CP ma się dość dobrze. Gorzej z filmową ofertą w HD.

HBO i Filmbox to stanowczo za mało. Przydałby się jeszcze przynajmniej cinemax HD z tego co już jest na rynku, a poza tym polsat mógłby czegoś poszukać na zachodzie (np orange cinemax HD) bo raczej na stworzenie własnego kanału bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać o filmowym w HD... ale nie liczył bym na żaden... wszystko zostało już "rozkradzione". A przydały by się ze dwa kanały (sensacja, komedia) z filmami HD nawet takimi upscalowanymi z taśmy filmowej.

 

@eMTi, chyba chodzi mu o Fashion TV HD

Tak... dokładnie. Baby też chcą nacieszyc oko... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja się powtórzę kolejny raz, ale chciałbym w CP ujrzeć VH1 Classic. Ponoć dotychczasowy VH1 ma został zastąpiony przez ten Comedy Central Family... :cry:

W mojej opinii to błąd, ale jeśli do tego już formalnie dojdzie mam nadzieję, że operator da nam coś w zamian... dodatkowo może wręcz. I VH1 Classic byłby dla mnie strzałem w dziesiątkę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo fantazjowac? W Familijnym do szczescia i calkowitego sukcesu Polsatowi brakuje tylko tvn CNBC, TVP HD i TVP Historia. Dziwie sie dlaczego CP nie chce sie dogadac z Nka i tvp! To by sie naprawde oplacalo... Nce mogliby dac choc ten Polsat (juz dzis) i Polsat2 w zamian. Szkoda! TVP teraz zaczela macic i aby sobie Polsacik za frico nie przylaczyl do paczki TVP HD, gdy wejdzie ustawa, to zabrali z dvb-t! A Polsacik teraz i tak i tak bedzie musial zabulic albo nie bedzie TVP HD! Zenada! Strasznie zalosne te roszady! Jak Kargul z Pawlakiem sie dogadac nie potrafia! Pamietam ile to trwalo az do CP dolaczyli TVP Info! Lata... :(

 

Gdyby jednak te kanaly znalazly sie w ofercie Familijnego mozna byloby powiedziec, ze kazdy Polak za 40zl ma dostep do wszystkich najwazniejszych podstawowych kanalow w Polsce. Szkoda, ze CP nie potrafi tego zalatwic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...