Skocz do zawartości

Rozdzielacz Sygnalu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno wyjście z konwertera, jeden odbiornik. Jak chcesz podłączyć dwa dekodery, to musisz użyć konwertera Twin. Jak chcesz użyć do czterech dekoderów, to stosujesz konwerter Quad. Osiem odbiorników - konwerter Octo. Nie kombinuj, bo nic nie wykombinujesz :smile: Przełącznik, który podałem wyżej, to koszt 20 zł. Konwerter Twin, to koszt około 40 zł. Sześć, siedem piw bezalkoholowych mniej wypijesz i kupisz taki konwerter zamiast tego przełącznika. I po co się bawić, jak można to zrobić tak jak ma być.

Może masz jakiś problem np. z wywierceniem dziur i co za tym idzie z położeniem drugiego kabla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam

troszeczke sie pogubliem teraz. kupilem cyfre HD, antene i konwerter mialem swoj. konwerter mam twin. chce miec cyfre w 2 pokojach i co do tego potrzebuje,

opcja pierwsza, uslyszana od kumpla, dwa kable o dekodera cyfry HD podalczasz do konwertera Twina i pozniej kupuje spliter i drugi dekoder. spliter podlaczam do dekodera cyfry i do drugiego dekorea i smiga

- opcja druga dekoder cyfry podlaczasz kablem do konwertera Twin, drugi dekoder podlaczsz drugim kablem do konwertera i..... smiga?

 

jak mam uzyskac dwie cyfry grajace niezaleznie w dwoch pokojach? ]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam jako ze jestem nowy chciałbym się podpiąć pod pytanie mam zamiar zamienić CP na N lub cyfrę + z dekoderem pvr obydwa sprzęty potrzebują dwóch kabli z anteny i moje pytanie jest takie czy mogę rozdielić ten kabel na dwie końcówki za pomocą jakiegoś rozdzielacza czy mosze się zaopatrzyć w nowy konwerter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste,jak piszesz-to po co produkowano by twiny?Owszem,można połączyc jeden konwerter i rozgałęźnik satelitarny,ale wtedy można korzystać tylko z tego samego programu,lub dwu różnych programów,ale tylko nadawanych z tego samego transpondera równocześnie.Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...