Skocz do zawartości

Piłka nożna: Fortuna 1 Liga


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie da. Ewidentnie widać, prawą nogą stoi na linii bramkowej a lewą noga jest w górze już w środku bramki a piłka jest pomiędzy lewą a prawą nogą. Prawa ręka jego jest na wysokości linii bramkowej. Zdjęcie było robione z boku bramki. Ja siedziałem na wysokości linii bramkowej i widziałem gola, nie pomyliłem się ale liniowy jakoś tego nie widział.

Popatrz sobie dokładniej jak on stoi, stoi centralnie na linii brakowej, jego prawa noga i prawa ręka to pokazują a to jeszcze nie jest moment wybicia piłki i piłka była 2-3 cm dalej w bramce.

 

Gol ewidentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Znicz na razie zaskakuje w II lidze.Wisła jest zainteresowana trzema zawodnikami Znicza Pruszków.Jak dla mnie Robert Lewandowski może być za kilka sezonów kolejnym Janczykiem i Błaszczykowskim.Trochę drogo ,bo 800-900 tys. zł za 3 piłkarzy.

Najlepiej oddać za bezcen. Kontrakty są teraz zawodowe więc nik za [beep] nikogo już nie kupi tak jak Groclin Radka. 200-300 tyś Euro to nie jest duża suma.

Mam nadzieje, że żaden z chłopaków nie zrobi tego błędu i nie pójdzie do Krakowa. Lewy nie jednokrotnie podkreślał, że ma coś do udowodnienia na Łazienkowskiej i to jest jego główny cel aby tam wrócić.

 

To nie jest przypadkowy zespól co jednokrotnie podkreślałem, drużyna budowana z głową od 2-3 lat i efekty widać. Na oku jest już kilku młodych chłopaków którzy będą mogli zastąpić tych co ewentualnie odejdą.

 

Zespół Znicza w najbliższy czasie wzmocni być może Janusz Wójcik który będzie pełnił rolę dyrektora sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no też mnie to w[beep]ia, kpina z kibiców, najgorsze jest to że czasem jakaś konferencja się skończy a ci wcale nie zamierzają wznowić transmisji meczu tylko pytają w studiu politologów o komentarz do sytuacji...

raz tak przepadł prawie cały mecz, już nie pamiętam kogo, pokazali może z 10 minut i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...