Skocz do zawartości

TT S2-3200 DVBViewer Pro EUROSPORT i EUROSPORT 2 brak foni


coolbooy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zainstalowany moduł pre-paid CAM HD Cyfrowego Polsatu.

Po doinstalowaniu kanałów EUROSPORT i EUROSPORT 2 bezpośrednio z satelity Hotbird 9 (13.0E) - 11240.00 V brak jest dzwięku na obu tych kanałach.

Sprawdziłem wszystkie ustawienia SID, VPID, Audio są zgodne z danymi z http://pl.kingofsat.net/pack-polsat.php.

Doinstalowany w ten sam sposób z satelity Hotbird 9 (13.0E) - 11278.36 V kanał EUROSPORT HD odbiera bez problemów.

 

Czy może to być związane z tym że kanały te są kodowane w symulcrypcie ?

A może to kwestia sterowników karty ? Mam zainstalowane aktualne ze strony firmy Technotrend.

 

Dodatkowo nie mogę odkodować programów JETIX i JETIX PLUS mimo, że mam je pakiecie familijny + relax mix.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi prawdopodobnie o simulcrypt i jest to problem dość powszechny w różnych kartach DVB. Tu masz temat o SkyStar 2 HD CI USB: viewtopic.php?f=22&t=10622 - tu już zupełnie nie chce dekodować Eurosportów.

 

Co do Jetixów to już dość dziwne, tym bardziej, że Jetix Play nie jest w ogóle w żadnym simulcrypcie, tylko czysty Nagravision 3.

 

Jeśli masz starszą wersję DVB Viewera - spróbuj aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz temat o SkyStar 2 HD CI USB: viewtopic.php?f=22&t=10622 - tu już zupełnie nie chce dekodować Eurosportów.

Male sprostowanie - na w/w karcie pod DVBViwerem 4.1.1.0 Eurosport 2 PL działa bez problemu, za to na pierwszym kanale Eurosportu jest jedynie dźwięk, obraz nie świeci :( . Pod MyTheatre działa wszystko. Niestety na na wszystkich programach jest problem z kanałami HD w DVB-S2 dekodowanymi z modułu CP (przycinają), ale to już raczej wina sterowników karty SkyStar USB 2 HD CI. Na dzisiaj problem ten dotyczy jedynie Eurosportu HD. HD w DVB-S dekodowane z modułu CP działają bez problemów :smile: .

 

Nie polecam najnowszego DVBViewera 4.2.1.0 - tam nie chodzą m.in. kanały z paczki TVN (silniejszy simulcrypt), podobnie jak w przypadku TNK dekodowanej z modułów Conax. Problemy te zostały podobno rozwiązane dla SkyStarów HD2 PCI wraz z wydaniem najnowszego softu do tych kart (sterowniki + najnowszy DVBViewer TE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Zmiana DVB Viewera na najnowszego 4.2.1.1 oraz filtrów 3.4.3 rozwiązało problem (z jednoczesnym odinstalowaniem kodec packa).

 

Brak jest wprawdzie Eurosport ale za to jest Eurosport HD więc to już nie jest problem.

Jetix i Jetix Play też działają.

 

Nie wiem czy to jest problem czy normalność przy moim systemie komputera (Vista 32) oraz podziale sygnału z Cyfry poprzez Acamd i jednocześnie module CAM CP często przechodząc między kanałami gubione jest odkodowanie. (np POLSAT czy CANAL +).

Przełączenie na kanał FTP (u mnie TVN Warszawa) lub czasami wyłączenie DVB Viewera często pomaga.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...