Skocz do zawartości

"Klasa" produktu w Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dzieło przypadku, bo odpowiada za to kilka osób i każdy daje po swojemu, w efekcie mogą pojawiać się sprzeczności, proszę się raczej nie sugerować zbytnio tym, docelowo prawdopodobnie zniknie to oznaczenie (albo ktoś będzie to musiał zrewidować, żeby była zgodność).

 

EDIT: Małe uzupełnienie, żeby było jasne o co chodzi, kiedyś już o tym pisałem. Przykładowo teraz sam zauważyłem jeden paradoks: Maximum TS-3000CI HD Combo ma w odbiornikach HD combo oznaczenie klasa wyższa - takie samo jak Lyngbox z czym możnaby polemizować. Zapewne było tak: jak ktoś wstawiał Lyngboxa, to uznał, że nie może być High End, bo ma trochę wpadek w oprogramowaniu, a na poprawki trzeba czekać, a jak ktoś wstawiał Maximuma uznał, że klasa nie może być średnia, bo to combo HD i w efekcie dwa produkty mają tą samą klasę, a mieć raczej nie powinny (choć to ocena subiektywna, ktoś może mieć inne zdanie). Dlatego uważam osobiście, że ten system oznaczeń jest docelowo do wycięcia (już nawet pomijam sens dawania takich oznaczeń przykładowo dla złączek "F"). Proszę patrzeć głównie na parametry techniczne, a w przypadku ew. wątpliwości przedzwonić i podpytać o dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Pytałem dlatego, że też dla mnie niektóre zaszeregowania produktów wydają się dziwne. Na przykład Technomate TM9100 klasa wyższa i Dreambox DM800HD też klasa wyższa. To tak jakby ktoś porównywał Trabanta do Golfa VI.

Należało by jak naprędzej odejść od tego typu rankingu (jak sam Pan sugeruje) dla dobra samego Hollex-u , dla mnie sklepu o najwyższym profesjonaliźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...