Skocz do zawartości

RMF MAXX czy Radio ESKA?


Vampi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś słuchałem ciągle Radia ESKA. To było jeszcze wtedy gdy program z prezenterami trwał do 23:00, a nie do 21:00.
Od co najmniej ponad roku słucham RMF MAXX.
Muszę szczerze powiedzieć, że RMF MAXX w tym momencie jest dla mnie numerem 1.
Ramówka z prezenterami trwa do północy. Nie ma wieczorami jakichś lokalnych magazynów.
Poranny Program jest zabawny i fajnie prowadzony. W piątki i soboty są mixy.
Prezenterek i Prezenterów słucha się przyjemnie. 
Wydaje mi się, że w RMF MAXX jest więcej nowości niż w Radiu ESKA.
Ja zdecydowanie wybieram RMF MAXX. :) 
A jak Wy to widzicie? ^_^

 

 

(EDIT)

 

Chciałbym jeszcze dodać, że dla mnie najfajniejszą stacją radiową jest Muzyczne Radio. Słucham ich w Krakowie na radioodbiornikach DAB+.

Oni naprawdę grają tak, jak powinna grać stacja CHR.
Natomiast chciałem porównać 2 stacje, znane i nadające w wielu różnych miejscach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vampi napisał(a):

Od co najmniej ponad roku słucham RMF MAXX.
Muszę szczerze powiedzieć, że RMF MAXX w tym momencie jest dla mnie numerem 1.
Ramówka z prezenterami trwa do północy. Nie ma wieczorami jakichś lokalnych magazynów.
Poranny Program jest zabawny i fajnie prowadzony. W piątki i soboty są mixy.
Prezenterek i Prezenterów słucha się przyjemnie. 
Wydaje mi się, że w RMF MAXX jest więcej nowości niż w Radiu ESKA.
Ja zdecydowanie wybieram RMF MAXX. :) 
A jak Wy to widzicie? ^_^

Dla mnie obie stacje są niezłe, ale Eska chce na siłę obecnie się upodobnić do RMF-u głównego, a MAXX to od kilku lat gra niemalże to samo, co RMF, i od końcówki 2007 r.- początku 2008 r. w większości to samo, co Eska. Dawniej to RMF MAXX i Eska się nawet nieco od siebie różniły. MAXX grał owszem to samo, co na Esce, ale nie grał kiczu typu kanikuły, ale za to puszczali więcej kawałków z zagranicy i cotemporary r&b oraz hip-hop z USA (często tuzy z Billboard Hot 100). MAXX był taki pomiędzy Eską a Radiostacją. O nowościach - owszem, MAXX dodaje nowości, ale nie pozwala własnym nowościom ostatnio się wybijać, jeśli nie są grane na Esce/RMF. 

Ostatnio brakuje mi amerykańskiego rapu, a tu jest Doja i Paint The Town Red, oraz nowa piosenka Tiesto z 21 Savagem i BIĄ, więc MAXX i Eska powinny to przynajmniej drugie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...